PDA

Tüm Versiyonu Göster : Denizde Piknik

Rauf
26-11-2007, 09:30
Denizde piknik olurmu demeyin bal gibi oluyor.24 cumartesi gününden nevale(mazot,yem,tava,gazocağı vs) konularında beş arkadaş vazife paylaşımını yaptıktan sonra 25 pazar günü saa 00/6 da teknede buluştuk evvela alışıldığı üzere palamuta sırtı sonra yemli av muhabbeti başladı gelişen olaylar videoda gizli bir pazar ertesi tebessümü.
A_2rvM5MUnY

Taygun KOCABIYIK
26-11-2007, 10:59
Rauf kaptanım harika çekim olmuş inanın kahkahalarınıza ortak oldum ekran başından. Cumhur abimde bana kokar çupralarını layık görmüş bunlar Taygun için diyor :D birdaha ki sefere palamutlarda bunlar Taygun için der diye ümit ediyorum. Bu arada sofra harika tam öğle yemeği vakti ağzımın suları aktı :)

ender
26-11-2007, 13:39
Afiyet olsun yarasın
selamlar saygılar

Rauf
26-11-2007, 15:40
Rauf kaptanım harika çekim olmuş inanın kahkahalarınıza ortak oldum ekran başından. Cumhur abimde bana kokar çupralarını layık görmüş bunlar Taygun için diyor :D birdaha ki sefere palamutlarda bunlar Taygun için der diye ümit ediyorum. Bu arada sofra harika tam öğle yemeği vakti ağzımın suları aktı :)

Ne yapalım taygun balık cıkmayınca işi komikliğe vurduk ne demişler (ağlayakta gözdenmi olak)gezmediğimiz yer gitmediğimiz kerteriz kalmadı bilmiyorum burada bu kadar balıksız günümüz olmazdı nerdeyse bir ay oluyor balık hakikaten deyim yerindeyse sırra kadem bastı selamlar.

erkepli
26-11-2007, 17:37
Merhaba arkadaşlar denizde piknik fail lerin den olan ben öncelikle Rauf abime bu güzel çekimlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Şunu itiraf etmeliyimki grup bir harika onlarla olmak benim için büyük bir şans,her zaman pozitif enerjiye sahipler degilse bana katlanmaları zor olurdu.dilerim hepinizin böyle dostları vardır.Aslında ne kadar tekneyle gitsekte benim gözüm hala kıyıda ,tabiki her horoz kendi çöplüğünde ötermiş ben kendimi kıyıda daha başarılı buluyorum.Hepinize sevdiklerinizle mutlu sağlıklı günler diliyorum:helal:

cumhur
27-11-2007, 02:11
rauf abi bir firemiz var, çöplüğünü özlemiş, napalım bizde 3 kel-4 hemşo takılırız bundan sonra. taygun seni anmamak elde değil kardeşim bu kokar çıprası almış başını gidiyor, hele bir yer varki senin oraya rahmet okutur valla hiç boşu yok indirdiğin iğne kadar alırsın, ama sana söz rauf abiyi bir sabah palamuta götürürsem senin için yakalayacağım. rastgele.

Rauf
27-11-2007, 05:48
Merhaba arkadaşlar denizde piknik fail lerin den olan ben öncelikle Rauf abime bu güzel çekimlerinden dolayı çok teşekkür ederim.Şunu itiraf etmeliyimki grup bir harika onlarla olmak benim için büyük bir şans,her zaman pozitif enerjiye sahipler degilse bana katlanmaları zor olurdu.dilerim hepinizin böyle dostları vardır.Aslında ne kadar tekneyle gitsekte benim gözüm hala kıyıda ,tabiki her horoz kendi çöplüğünde ötermiş ben kendimi kıyıda daha başarılı buluyorum.Hepinize sevdiklerinizle mutlu sağlıklı günler diliyorum:helal:

Samimi iltifatların icin bizi mahcup ediyorsun:) bu gidişle senin cöplüğünde banada bir yer acıcaksın gibime geliyor;) selamlar.

Rauf
27-11-2007, 05:52
rauf abi bir firemiz var, çöplüğünü özlemiş, napalım bizde 3 kel-4 hemşo takılırız bundan sonra. taygun seni anmamak elde değil kardeşim bu kokar çıprası almış başını gidiyor, hele bir yer varki senin oraya rahmet okutur valla hiç boşu yok indirdiğin iğne kadar alırsın, ama sana söz rauf abiyi bir sabah palamuta götürürsem senin için yakalayacağım. rastgele.
Cumhur remzi bizi terketmez de ara sıra teknik olarak sistem değiştirmekte fena olmaz hani.yine bir sabahın kör karanlığında sana takılırım taygunun hatırı icin selamlar.

dudi
27-11-2007, 14:46
allah muhabbetinizi bozmasın