PDA

Tüm Versiyonu Göster : Yapay balık arıyorum

araştırıcı
29-11-2007, 11:33
Merhaba Arkadaşlar.....
Aşağıda link adresini yazdığım yapay balığı başta ithalatçısı olmak üzere araştırdım ama bulamadım....

[Only Registered Users Can See Links]

Bu ürünü; 35 gr ve sırtı mavi olmak üzere 1-2 adet almak için bana yardımcı olacak arkadaşlarıma teşekkür ederim...

Birkaç ilde 25 gr buldum ama kullananlar ısrarla 35 gr diyorlar...
İlginize şimdiden teşekkür ederim...
Selamlar

Rauf
29-11-2007, 14:12
Levent arkadaşım bu yalancı yemle hic calışmadım ama yabancı sitelerde bile 25 gr lığı var.
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

araştırıcı
30-11-2007, 06:52
Merhaba Rauf Bey;
Bu ürünü Türkiyede kullanan arkadaşlardan tavsiye ettiler... Zaten bizim sitemizin anlaşmalı çalıştığı Rastgele ithal ediyormuş.... Ama 35 gr kalmamış... Siz hangi sitede rastladınız...? Bir göz atmak isterim... Yurtdışından bu ürünü getirtmek zahmetli olabilir:)

Elinde olan ya da malzemecide gören bir arkadaşımdan rica etmek daha ekonomik....

Biraz beklicem.... Kısmetse bir tanede olsa bulurum...
İlginize teşekkür ederim....
Selamlar..

Rauf
30-11-2007, 11:19
Merhaba Rauf Bey;
Bu ürünü Türkiyede kullanan arkadaşlardan tavsiye ettiler... Zaten bizim sitemizin anlaşmalı çalıştığı Rastgele ithal ediyormuş.... Ama 35 gr kalmamış... Siz hangi sitede rastladınız...? Bir göz atmak isterim... Yurtdışından bu ürünü getirtmek zahmetli olabilir:)

Elinde olan ya da malzemecide gören bir arkadaşımdan rica etmek daha ekonomik....

Biraz beklicem.... Kısmetse bir tanede olsa bulurum...
İlginize teşekkür ederim....
Selamlar..

Ben türkiyedeki sitelere pek girmedim ojinal kendi sitesine girdim oradada 25 gr lık yazıyordu 35 gr yoktu onu demek istemiştim googl dan ojinal ismini yazıp tıklarsanız karşınıza cıkacaktır selamlar.
Aşadaki linke tıkla bir kac site var.
[Only Registered Users Can See Links]

araştırıcı
30-11-2007, 11:32
Teşekkür ederim Rauf Bey..
İncelicem...