PDA

Tüm Versiyonu Göster : Hoşgeldin LİDAKİCİ SUAT

Taygun KOCABIYIK
10-12-2005, 01:30
Aramıza hoşgeldin inşallah lidaki resimlerinden bizi mahrum etmezsiniz.

aserkansatı
10-12-2005, 01:47
Suat aramıza hoşgeldin arkadaşım.

Bir Dost
10-12-2005, 03:30
Hoşgeldin Suat

uzman
10-12-2005, 03:55
Hoşgeldiniz...

HALDUN YALIMLI
10-12-2005, 15:03
Suat abi hoşgeldin umarım bizlerle paylaşacak bir şeylerin vardır.Yazılarını bekliyoruz. :deli:

LİDAKİCİ SUAT
10-12-2005, 22:02
Camiaya Katilmak Için Geciktim Ama Olsun."zararin Neresinden Dönersen Kardir" özdeyişi Ile Teselli Bulacağim Artik.sağolasin Haldun Kardeşim.senin Ve Sitemiz Sayesinde Engin Balikçilik Bilgilerimi Kamuya Açacaği !!! Eh Artik Sende Bir şeyler öğrenirsin Abinden Gari .ahmet Başçavuşuma Hürmetler Ederim.
Site Arkadaşlarima Bol Balikli Avlar Dilerim.saygilar

levrek
11-12-2005, 06:20
Hoşgeldiniz,değerli paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz.

balıkcı
12-12-2005, 21:38
hoşgeldiniz

Güven ÖZYELDAN
26-09-2006, 11:07
büyük bir üstad aramıza katılmış gerçi sürekli bizimle hoşgeldin suat abicim seygiler saygılar ellerinden öpüyorum...

Uzm.Dr.Rastgele
26-09-2006, 11:22
Suat bey,sizinde bir sparus aurata uzmanı olduğunuzu '' nick'iniz'' den anlamış bulunmaktayım.Kontrol panelinde yer alan imza bölümüne kendinizi tanımlarsanız,ben ve sizi tanımayan diğer arkadaşlar da sizi tanıma fırsatını bulmuş olurlar.:)

sinarit_baba
26-09-2006, 18:30
Oooo Dayımda buradaymış. Hoşgeldin dayı (gerçi ben daha sonra üye olduğumdan ben hoşgelmiş oluyorum ama neyse) Mesajlarını bekleriz.
Saygılar

aganta borina borinata
27-09-2006, 07:04
yaw arkadaşlar "lidakicisuat" hoşgelmişte geldiği gibi gitmiş...10.12.2005 tarihinde taygunun merhaba deyişiyle aramıza katılmış... merhabalara cevap olarak 11.12.2005 tarihinde 1 mesaj yazmış sonra tık yok... güven kardeşin mesajıyla konu yeniden gündeme gelmiş...

ya da ben yanlış görüyorum...

taygunun " üye olmak sonra da susmak " sitemini destekleyerek; hoşgeldiniz...neredesiniz...

rastgelsin...

Güven ÖZYELDAN
27-09-2006, 12:37
ersin kardeşim sende hoş geldin bu arada aramıza sana tavsiyem dayına fazla takılma biz takıldık bak hala sürünüyoruz takıl bana hayatını yaşa kardeşim bakma lidakici yazdığına utancından kayabalığı ve isparoz yazamamıştır :):)kardeşim tekrar sevgiler görüşeceğiz kısa zaman içinde rastgelsin ... bu arada urlaya kadar gitmene gerek yok aynı balığı sahilevleri ve karataştada bulabilirsin haberin olsun ...

Taygun KOCABIYIK
27-09-2006, 18:45
Karataş son demlerini yaşıyor bu sezon için
bu gün aşağıdaydım yine kefal adeta kaynıyor ısparoz bile tek tük vardı lidaki çuprada çok azalmış gece 12 ile 5 arası kiloluk çupralar oluyormuş duyumlarıma göre geçen hafta bir abimiz 4 çupra tutmuş 3 kg civarı gelmiş. Bu gün inanılmaz bir görüntü gördüm beni mutlu etti oturup onları izledim.
kıyıdan 2-3 metre ilerde kumluk bir bölgede 10 a yakın mırmır 3-4 adet lidaki ve sürüsüne bereket kefal geziniyordu oturdum hareketsiz şekilde yemlenmelerini izledim körfezde mırmır görmek çok hoşuma gitti açıkçası :)

Uzun lafın kısası bu günlerden sonra sübyeden başka bişey kalmaz körfezde. Boşuna yırtınmaya lüzum yok :D Urlaya devam bence Ersin abi ;)

sinarit_baba
27-09-2006, 21:03
Dayım nasıl lidaki avladığını anlatırdı demek hikayeymiş ha.:D Şaka bir yana bi ara görüşelim abi. Karataş konusunda ise daha çok sessiz, sakin ağaçların arasında sahil kenarlarını tercih ediyorum, ama hafta sonlarında işim olup uzağa gidemeyeceğim zamanalrda fırsat bulup bir iki saat kadar karataşta da takılıyorum. Geçen cumartesi akşamı adamın biri karataştan kiloluk çupra çekince daha bi güzel göründü gözüme karataş.

LİDAKİCİ SUAT
28-09-2006, 08:48
Sayemde,yani ben Suat ÖZDİL sayesinde denizde lidaki denilen bır balığın varlığından haberdar oldun.Unuttun sanırım Göztepede dalga dalga yükselen büyüksün Suat abi nidalarını.Göztepenin eşrafını davulcular değil bu sesler kaldırıyordu sahura.
Her neyse bırakalım bunlarıda bir uzun metraj proğramı yaparsananız haberim olsun.yeğenle geliriz bizde.öyle karaburun felan.sevgiler iskorpitim,kaya balığım, biraderim.(Bu arada yeni aldığım kamışın siftahı yok neden acaba? o kamışla ilk sen attın bir ilgisi olabilirmi sence?)

LİDAKİCİ SUAT
28-09-2006, 09:09
Oğlum olta balıkçılarının arasına hoş geldin.[Only Registered Users Can See Links] okulunda olta
balıkçılığı ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilir ve camianın değerli insanlarıyla yeni arkadaşlıklar oluşturabilirsin.Seni burada görmek çok güzel.Yakın zamanda balığa beraberde gideriz umarım.Sevgiler.

Güven ÖZYELDAN
07-10-2006, 10:05
sevgili ersin kardeşim geçen hafta yapmış olduğun mükemmel avı duydum ve çok sevindim daha şurda kariyerinin başındayken zirvedeki yerini alman çok güzel ne yazıkki aramızda bu mertebeye ulaşamıyan abilerimizde var:)olsun zaman çok önümüzde onlarda yakalar levrek günün birinde (kaya değil tabi) ben derim ki bu arkadaşlarıda yanına al giderken en azından sen çekerken görsün balığı levrek nasıl bir varlıkmış onu öğrensin gerçi ben o dersi onalara zamanında verdim de tekrarda yarar var tabiki:)suat abimin burdan ellerinden öpüyorum saygılar ...sanada rastgelsin ersin bol balıklı avlar inşallah...