PDA

Tüm Versiyonu Göster : çanakkale

ismail2776
09-12-2007, 15:10
İzmirli üyeler aralarında toplanıp buluşuyorlar, oturup iki güzel sohbet yapıyorlar, bizde ÇANAKKALEli üyeler oturup buluşalım konuşalım diyorum ben.
Hatta bir balık avı tertipleyelim, benim gibi daha bu işin başında olanlara yol göstermişde olursunuz sohbetlerinizle,
Ben tarih işini sizlere bırakıyorum.
Kimler var bakılım olumlu cevap verecek,

Rauf
10-12-2007, 11:57
İzmirli üyeler aralarında toplanıp buluşuyorlar, oturup iki güzel sohbet yapıyorlar, bizde ÇANAKKALEli üyeler oturup buluşalım konuşalım diyorum ben.
Hatta bir balık avı tertipleyelim, benim gibi daha bu işin başında olanlara yol göstermişde olursunuz sohbetlerinizle,
Ben tarih işini sizlere bırakıyorum.
Kimler var bakılım olumlu cevap verecek,

İsmail ben veremem zira gelibolulu olmama rağmen alanyadayım,inşallah ismail adaşın (Reisbey)bu konuda fikirlerini verebilir.selamlar.

MEHTERAN
10-12-2007, 16:27
İnşallah güzel bir toplanma olur, Kaynaşmak ve dünya gözüyle birbirimizi görmek gerçekten çok güzel insan acayip duygulanıyor. Sanal alemde çok samimi olduğumuz arkadaşlarımızı birde dünya gözüyle görebilmek için imkanlar el verdiğince toplantı ve organizasyonlara katılmaya çalışıyorum. Saygı ve sevgilerimle. Tez zamanda gerçekleşir inşallah.

ismail2776
10-12-2007, 21:12
Sevgili Gürkan abicim, zamanı pek uzatmadan kişilerin müsait olduğu bir zamanda çanakkalede toplanıp bir çay içelim derim ben. Gerçi bende bugünlerde biraz yoğunum. Biraz hastane işlerimiz var yeni doğan bebeğimiz sarılık oldu onu atlatmaya çalışıyoruz.

canakkale
11-12-2007, 05:40
kardesim ismailcim ilk önce gecmis olsun diyorum güzel yavrunuza sonrada insallah anali babali güzel ve saglikli bir ömrü olsun. ben insallah bir dahaki sefere 18 martta canakkalede olucam insallah zamanin olursa ozaman bulusur görüsürüz. ama bizim orda yani canakkalede pirimiz ismail cakir abimizden sana gerekli olan her türlü yardimi alabilirsin bundan emin ol. benden de selam söylersin kendine iyi bak rastgelsin kardesim.

ismail çakır
11-12-2007, 06:44
büyük bir aksilik olmazsa kurban bayramından hemen sonraki günlerde olabilir..
bebeğinize de geçmiş olsun.. acil şifalar diliyorum..

Aziz Gerzeli
11-12-2007, 11:31
ismail kardeş bebeğiniz hayırlı olsun acil şifalar dilerim

Rauf
11-12-2007, 18:05
Sevgili Gürkan abicim, zamanı pek uzatmadan kişilerin müsait olduğu bir zamanda çanakkalede toplanıp bir çay içelim derim ben. Gerçi bende bugünlerde biraz yoğunum. Biraz hastane işlerimiz var yeni doğan bebeğimiz sarılık oldu onu atlatmaya çalışıyoruz.

Gecmiş olsun ama yeni doğan bebeklerin coğunda görülüyor mühim olan gerekli müdahalenin yapılması merak etmeyin yakında turp gibi olur selamlar.

Taygun KOCABIYIK
11-12-2007, 18:12
İsmail abi geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

MEHTERAN
12-12-2007, 04:32
İsmail kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun. Rauf amcamında söylediği gibi olur böyle şeyler, zamanında müdahale ile inşallah hiç bir şeyi kalmayacaktır. Seni hipimiz iyi anlıyoruz, çocuk rahatsız ama sen onu bu şekilde görünce sen ondanda rahatsızsın. Hepimiz babayız seni bu yüzden iyi anlıyoruz. Acil şifalar diliyorum.

ismail2776
12-12-2007, 09:19
İyi dilekleriyle yanımda olan ve dualarını esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Melek Duru bugün daha iyi anne sütüne devam, ek mamaya başladık. Kızımız karnını doyurdukça daha iyi oluyor, Herkese ilgisi için tekrar teşekkür ediyorum.

MEHTERAN
12-12-2007, 15:03
Hah şöyle bak bu haber sevindirdi bizleri.

eşref sürek
13-12-2007, 08:02
ismail iyi haberleri alınca çok sevindim torunlarını görmeni dilerim rastgele

Teaser
22-12-2007, 00:57
Evet İsmail Kardeş çok haklı.Kendisine çok teşekkür ederim.Öncelikle Donanmada çaylı bir tanışma toplantısı ve de arkasından da bir av hiç fena olmazdı hani..USTALARIMIZ NE DERSİNİZ ?

Teaser
29-12-2007, 19:51
:'( :helal: Sevgili hemşehrilerim , değerli üstadlarım.İki kelam edin kurbanınız olayım.Söz sırası sizde tanışalım gayrı.Allah Aşkına...:helal:

ismail2776
03-01-2008, 01:07
Bence doğru söylüyorsun nedim abi ama, galiba insanların vakitleri yok. Ve havaların soğuk olması biraz etken galiba, ben isterim bir hafta sonu buluşmak tanışmak görüşmek.

Teaser
03-01-2008, 16:35
Büyüklerimiz bişey söylemeden de buluşmak saygısızlık olur gibi geliyor bana.Zaten biz acemilerin onların tecrübelerine çok ihtiyacımız var.Bu işler sadece teorik bilgilerle olmuyor.Yaşanmışlıklar gerekli en başta...Saygılarımla..:helal:

orhan Kucukbicmen
04-01-2008, 08:26
İsmail kardeşim acil şifalar diliyorum... dualarım bebiş le... elimden gelen bir şey olursa yardımcı olurum.

Sevgili arkadaşlar,
Çanakkale de buluşmaya bende varım,İsmail kardeşim,geçmiş olsun,
Muaffak kardeşim,fotoğraf yollayamıyorum,
Tel veriyorum,
0532 273 51 68
beni ararsan mutlu olurum.hoşçakal

hamurabi
05-01-2008, 20:50
ismail kardeş bebişe acil şifalar dilerim gelmiş geçmiş olsun

ismail2776
09-01-2008, 14:52
teşekkürler herkese, artık organizasyon yaza mı kaldı acaba

Teaser
09-01-2008, 15:56
:confused:Ustalardan ses çıkmadığına göre herhalde bi itiraz da olmaz.Hafta sonuna denk getirelim yeter.:)Saygılar...