PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kalamar

Taygun KOCABIYIK
10-12-2007, 13:49
Cumartesi günü palamut için gezindik durduk ne arayan ne soran ne vuran olmadı. Bizde 1 haftalık kokuşmuş sübye ile dip balığına bakalım hiç olmazsa tavalık balık çıkar dedik. İncik boncuklarla livarı doldurduk. Kayda değer tek av kalamarlardı sanırım 10-11 tane kalamar vardı yaklaşık 40-45 dakika içinde tuttuldu.
eX--qde95LY

Taygun KOCABIYIK
10-12-2007, 18:48
İshak abi geçen 1-2 sırtı avında limandan çıkış av yerinde balık çekerken dönüşte limanda muhabbet esnasında falan çekim yapmıştım hatırlarsan :)

Yalnız hava biraz soğuk olduğundan herhalde aklıma gelmedi. Av yerindede ufak balık çok olduğundan çekim yapamadım kalamar baya vardı. Hatta video sonunda anıl diyorum ve bitiyor çünkü balık yakalamıştım anıl çek diycektim vazgeçip kendim çekmeye başladım :) Bir sonraki avda telafi ederiz abi senin güzel hatrın için :)

turna
10-12-2007, 19:14
Taygun kardeşim kameramanlıktan da...Yönetmenliktende sınıfta kaldın...:P Bu mu paylaşımcılık haaaa....Bilmiyormusunuz ben balığa çıkamıyorum ve sizin gibi yakın dostlardan gelen bir iki paylaşım ile hayatta kalmaya çalışıyorum...;) Ya sevgili gençler....Azıcık yaratıcı olun..Azıcık mizansen katın ve elbetteki oradaki yaşadığınız güzel anları kapsayan bir çalışma hazırlayın be yav....Büyük bir zevk ile videoyu açtım...oooo ne güzel demeden bitiverdi...:( :( :(

Vallahi haklısın.bendende o kadar.

cumhur
10-12-2007, 19:45
taygun kalamarlar tavayı buldumu, ishak abi bende bu günlerde karaya vurdum , gençler ses vermiyorlar. rastgele.

Rauf
10-12-2007, 20:13
Taygun tebrik ederim arkadaşım ama bu ne yaaa aletin pilimi bitti!!onbir tanenin bir tanesi kayıtlı resimleri bilem yok cık,cık,cık.

Egeli
12-12-2007, 23:03
tebrik ederim taygun...:helal:
kalamar varken ne yapacaksın balığı...!!!:)