PDA

Tüm Versiyonu Göster : Rapalacılara tavsiye

erkepli
13-12-2007, 16:39
Merhaba arkadaşlar kuyudan sesleniyorum(bazı site dostlarımız kuyunmu var her pazar ordan alıp geliyorsun bu balıkları dedikleri çin öyle söyledim:) )Eğer kıyıdan at çek yapıyorsanız bir tavsiyem olacak.STRİKE PRO MOD;sp-119F,7.5cm bu balıgı deneyin inanın farkını göreceksiniz tek bir kusuru var üzerindeki iğneler,onları değiştirmeniz gerekiyor orjinal iğneri ile bir kaç balık kaçırdıktan sonra hatanın iğnede olduğunu anladım,balık saldırıyor ama çekerken kaçıyordu taki iğnesini(9622 PS 7 VMC numara)yapana kadar artık saldırıyor ama kaçamıyorrr.Her türlü avcıyı cezbeden bir balık.Sağlıklı mutlu günler dilerim
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

arm59
13-12-2007, 17:12
Merhaba arkadaşlar kuyudan sesleniyorum(bazı site dostlarımız kuyunmu var her pazar ordan alıp geliyorsun bu balıkları dedikleri çin öyle söyledim:) )Eğer kıyıdan at çek yapıyorsanız bir tavsiyem olacak.STRİKE PRO MOD;sp-119F,7.5cm bu balıgı deneyin inanın farkını göreceksiniz tek bir kusuru var üzerindeki iğneler,onları değiştirmeniz gerekiyor orjinal iğneri ile bir kaç balık kaçırdıktan sonra hatanın iğnede olduğunu anladım,balık saldırıyor ama çekerken kaçıyordu taki iğnesini(9622 PS 7 VMC numara)yapana kadar artık saldırıyor ama kaçamıyorrr.Her türlü avcıyı cezbeden bir balık.Sağlıklı mutlu günler dilerim
HAngi balıklar geliyor bu suniyeme

cevat2
13-12-2007, 17:57
Remzi bey, strike pro ürünlerinin hepsinde zaten vmc marka ps serisi iğne vardır, firmanın anlaşmalı iğne markası vmc .Siz serisini değiştirdiniz herhalde .

erkepli
14-12-2007, 06:55
Remzi bey, strike pro ürünlerinin hepsinde zaten vmc marka ps serisi iğne vardır, firmanın anlaşmalı iğne markası vmc .Siz serisini değiştirdiniz herhalde .

Evet haklısınız ben kısa bir açıklamayı unutmuşum,hatta balığın kutusunda bile yazar VMC diye fakat benim verdiğim iğne ile üzerindekini kıyasladığınızda fark daha iyi belli oluyor yani dediğiniz gibi seri si farklı.iyi günler dilerim.

erkepli
14-12-2007, 06:59
HAngi balıklar geliyor bu suniyeme

Armağan bey bununla şu ana kadar yakalanan balıklar;levrek,lahoz,turna,tüysüz(bazıları çatalkuyruk da diyor)tral.şansınız bol olsun.

araştırıcı
14-12-2007, 08:03
Remzi Bey merhaba..
ürünü inceledim ama hangi modeli ve/veya rengi olduğuna kesin karar veremedim...Seri numarasınıda yazarsanız sevinirim.. Aynı renge yakın birkaç model var..
Selamlar..

erkepli
14-12-2007, 16:52
Remzi Bey merhaba..
ürünü inceledim ama hangi modeli ve/veya rengi olduğuna kesin karar veremedim...Seri numarasınıda yazarsanız sevinirim.. Aynı renge yakın birkaç model var..
Selamlar..

Levent bey bu balıgın renk kodu
Mod no SP-119F
Color Code: 206 A
7,5 cm 5 gr

mufi
14-12-2007, 17:16
remzi kardeş [Only Registered Users Can See Links] sitesinde dolaştım..lakin bahsettiğin model. yok.
acaba ben mi bulamadım... birde şunu daha yakından ve büyük resimlersen hepimiz daha net görelim
teşekkürlerimle

erkepli
15-12-2007, 08:16
Umarım bu sefer başarabilirim resmi:( .düzgün anlaşılır göndermeyi.
Resmin üzerine tıklayın.

Anıl ÜNALAN
15-12-2007, 09:40
Levrek başlıyo bi deniyelim bakalım bu rapalayıda :)

walras
16-12-2007, 18:31
Remzi Bey merhaba..
Selamlar..

bende bi bakayim abi belki lüferi bu modelle avlarım:)

erkepli
16-12-2007, 18:42
Alper kardeşim ben cok memnunum sanırım lüferdede etkili olur selamlar.

walras
16-12-2007, 20:46
teşekkür ederim abi .. araştırıyorum. avmarketi nokta kom felan.. sağolasın

araştırıcı
17-12-2007, 10:10
Alper çok hızlı girdin balık avı işine....
Az bir soluklan....:)
Keyifli ve bereketli avlar yaşaman dileğiyle..
Rastgele..

walras
17-12-2007, 13:23
Alper çok hızlı girdin balık avı işine....
Az bir soluklan....:)
Keyifli ve bereketli avlar yaşaman dileğiyle..
Rastgele..

levent abi yaz aylarının başından beri her cuma sabaha kadar 3 kişi gidiyoruz ama nedendir bilmem lüfer bi hırs oldu içimde.. mırmır çupra gümüş hep aynı..hani bi tane büyük lüfer yakalayim hızı keseceğim:P iskenderun konusunda belirttim bayram boyu balıktayım:P umarım beraber bi balık keyfide yaşarız... tüm önerilerin içn teşekkürler...

araştırıcı
17-12-2007, 17:13
levent abi yaz aylarının başından beri her cuma sabaha kadar 3 kişi gidiyoruz ama nedendir bilmem lüfer bi hırs oldu içimde.. mırmır çupra gümüş hep aynı..hani bi tane büyük lüfer yakalayim hızı keseceğim:P iskenderun konusunda belirttim bayram boyu balıktayım:P umarım beraber bi balık keyfide yaşarız... tüm önerilerin içn teşekkürler...

Rica ederim Alper...
Bişey yapmadım... Sana verdiğim bilgileri çevremdeki tüm arkadaşlarıma paylaşıyorum... sende iyi niyetli avlanacak bir arkadaş olarak sadece şunu unutma "HEDEFLEDİĞİN BALIK TÜRÜ, HANGİ YEMLE ? HANGİ ŞARTLARDA İKNA EDİLİR? " KULLANDIĞIN YEM SENİN YAKALAYACAĞIN BALIĞI BELİRLER....
Taygun kardeşime balıkların fotolarını gönderdim... o siteye ekledikten sonra bi incele bakalım:)
Allah herkese gönlünce keyifli ve bereketli avlar nasip etsin...
Selamlar..

Taygun KOCABIYIK
17-12-2007, 19:03
Alinin balıklarından çok Levent abinin tuttuğu balıklar dikkatimi çekti fotolarda :) Buyrun bir bakın sizde

walras
17-12-2007, 19:38
levent abi tebrikler.:)

araştırıcı
21-12-2007, 13:23
Sağol Alper...
Umarım daha güzel ve daha keyifli ve daha çoğunu sen yakalarsın..
Lüfer avlanması ve yemesi çok keyifli bir hayvan.... Alinin Balıkları ile avlanırken su üzerinde saldırısını izlerken her defasında müthüş bir keyif alıyorum... Sadece saldırı değil, yakalandıktan sonra kendini kurtarmak için su üzerinde yaptığı hamleleri görsen dehşete kapılırsın... ONU TANIMLAMAK İÇİN İKİ KELİME: "MUHTEŞEM BALIK".....:) Selamlar..

walras
21-12-2007, 13:26
abi iyi bayramlar.. ama hava muhalefeti ve nezle sebebiyle balık tutmaya gidemedim.. bide tasvirini yapmışsınki.. hava nezle umurumda deil gayrı.. bu akşamgün batımında ben ve alinin balıkları gidiyoruz...