PDA

Tüm Versiyonu Göster : urla balık avı

fluke78
20-12-2007, 00:25
herkeze merhaba

nacizane bir balık avı sizlerle paylaşmak istedim :D :D :D

EpOzOg7PAkk

Rauf
21-12-2007, 06:40
kıymetli arkadaşım imza ayarlarınız yapılırsa hitapta kusur etmeyiz güzel gecen bir av dönüşü tahmin ediyorum av hakkındada acıklayıcı anlatımlarınızı bekliyoruz selamlar rastgelsin.

fluke78
22-12-2007, 14:01
herkeze merhaba herhakde olmuştur imza ayarlarım.

kusura bakmayın ayarlamadan forma katıldım herkeze iyi bayramlar

halim20
24-12-2007, 08:20
Nihat kardeşim. tebrik ederim sizi. güzel bir av olmuş.:helal: :helal:
Bizde hekim adasının yakınlarına dün gittik ama ısparozdan başka birşey yakalayamadık. Acaba siz nerden yakaladınız bunları..:soru: :soru:

Taygun KOCABIYIK
24-12-2007, 11:05
Nihat abi tebrikler güzel av olmuş.
Halim abi siz herhalde pita fenerinin oraya gittiniz oralarda bol olur ısparoz :) Aslında iyi balıkta vardır ama yem bırakmıyorlar oltada :) kalamar veya sübye bacağı kullanın derim

nevzat
24-12-2007, 17:37
Nihat süper bir av yapmışsınız,tabiri caiz ise denizi kurutmuşsunuz be kardeş.Güzel paylaşım için teşekkürler.

fluke78
27-12-2007, 18:34
sağolasın nevzat inşallah bir organizasyon yaparız da izmirli arkadaşlarla hep beraber kuruturuz denizi :deli: :deli:

AŞKIN
28-12-2007, 08:12
sağolasın nevzat inşallah bir organizasyon yaparız da izmirli arkadaşlarla hep beraber kuruturuz denizi :deli: :deli:

nihat kardeşim,paylaşımın için teşekkür ederim.
avın içinde tebrik ederim.çok güzel balık yakalamışsınız.
afiyet olsun.
bir sorum olacak müsaden varsa.
denizi hepberaber kuruttuktan sonra hepberaber dağ'a keklik
avlamayamı gideceğiz ? Dağ da keklikte kalmadı bilgin olsun.
Biz en iyisi denizimizi koruyalım ki uzun yıllar hep beraber organizasyonlarımız
devam etsin.:)
bol balıklı avlar dilerim.

fluke78
26-01-2008, 01:07
valla aşkın abicim ben napayım oltayı atıyoruz onlar geliyor istemeyerekte olsa bir katliyam yaptık affınıza sığınıyorum :D:D bir daha hep beraber gideriz en azından suç ortaklarım çoğalır :D:D:D:D:D:D:D

saygılarımla