PDA

Tüm Versiyonu Göster : Ve, nihayet hasret sona eriyor.....

ishak BALLICA
31-12-2007, 21:50
Sevgili Arkadaşlar, 01 ocak tarihinin resmi tatil olmasını fırsat bilip, nihayet sonunda krişi kırıp 29 Ekim' den beri hasret olduğum o hepimizin hasta olduğu maviliklere sonunda kavuşuyorum... Eh biraz da balık tutar isek tadından yenmez gari.... . İnşallah siz dostlar ile güzel bir şeyler paylaşmak dileğiyle....

nevzat
31-12-2007, 22:30
Değerli abimin bu macerasının neticesini heyecanla bekliyorum .İnşallah çok iyi bir av olur. RASTGELE

paşalı
31-12-2007, 23:40
Usta kardeşim heyacanla raporlarını bekliyorum.

Rauf
01-01-2008, 08:18
Bu kadar ayrılıktan sonra en evvela sana koca bir şans dilerim rastgelsin ishakcım.

Anıl ÜNALAN
01-01-2008, 14:27
Şuan yağmur var ama ben biliyorum İshak abiyi ne yağmur ne çamur durdurabilir o yine başarılara imza atıcaktır merakla avın sonucunu bekliyorum. :)

Taygun KOCABIYIK
01-01-2008, 15:27
Şuan yağmur var ama ben biliyorum İshak abiyi ne yağmur ne çamur durdurabilir o yine başarılara imza atıcaktır merakla avın sonucunu bekliyorum. :)
Anılım kurt puslu havayı severmiş İshak abi ne yapar ne eder hasılatı toplar :)

giritli
01-01-2008, 16:56
İshak abicim inşallah gönlünce bir av yapmışsındır...paylaşımını bekliyoruz...

ishak BALLICA
01-01-2008, 17:32
Sevgili Dostlar, yaklaşık iki aylık bir aradan sonra nihayet 01.01.2008 gününün resmi tatil olmasını fırsat bilip, her zamanki ekip ile birlikte bir tekne avında bir araya gelebildik.

Av maceramız, yeni yılın bu ilk gününde saat:04.00 gibi buluşmamız ile başladı…Plan son anda ortaya çıksa dahi, Allah’tan yem bulma yönünden herhangi bir sıkıntı yaşamadık…Yem olarak adam başı 50 tane olmak üzere toplam 200 adet sülünez almıştık…Niyetimiz hem sabah suyunun bereketini ; hem de akşam suyunun bereketini yaşamak idi..Fakat, öğleye doğru yağmur atıştırmaya başlaması ve saat:12.00 civarın da yağmurun artarak bizi rahatsız eder hale gelmesi sonucu, bu defa ki serüvenimizi,ister istemez öğle vakti son vermek zorunda kaldık…

Avımız, çok kötü geçen avlarımız dikkate alındığında ,tabir yerinde ise ‘’orta karar’’ bir berekette av oldu…Doğal olarak tavalık balıklarımızı çıkarttıktan sonra, haliyle [B]daha göze hitap eden ve daha kallavi cinsinden balık bulabilmek amacıyla en az 7-8 yer değiştirdik desem abartı olmasın…:oha: İlla velakin, nereye demir atarsak atalım, karşımıza çıkan mercan olsun, karagöz olsun genelde hep 100 gr altı diye tabir ettiğimiz boyda oldu…Haliyle de zarar vermeden aynen büyüyüp de bir dosta denk gelmesi dileğiyle denize iade edildi…;)

Son derece zevkli, dost ortamında geçen, Mercanından-Karagözüne-Tek dahi olsa Çuprasından-Kırlangıçına ve Hanosundan- Tragonyasına kadar hemen hemen her cins Balığı bulduğumuz güzel bir av oldu…(Tabi bu arada ben ha bre bu güzellikleri sizlere de yansıtabilmek için, elimden geldiğince elimden oltamı bırakıp bırakıp görüntü almaya çalıştım...);)

Daha iyisinin ve bereketlisinin sizlere denk gelmesi dileğiyle, tüm amatör balıkçı dostalara rastgele….:)

xmkb5m_ishak-ballica-balyk-avy-0003_sport

Rauf
01-01-2008, 18:58
Allah bereketini versin ishakcım bunada şükür ne olucak yani deniz orda balıkda oraya gelicek eninde sonunda allah sağlık versin sende orada olucaksın rasgele diyelim.afiyet olsun.

kturkol
01-01-2008, 20:10
güzel bir gün olmuş ishak bey.afiyet bal şeker olsun.

dudi
02-01-2008, 08:21
ishak abi senin adına sevindim bende haftalardır gidemiyorum darısı başıma az ama öz bi av olmuş önemli olan denize tekrar kavuşman ayrılığının uzun sürmemesi dileğiyle... ellerine ve emeklerine sağlık

murat156
02-01-2008, 13:56
Tebrikler, çok güzel bir av olmuş.Ne lezzetlidir o mercanlar da şimdi.

Taygun KOCABIYIK
02-01-2008, 17:50
İshak abi 55. saniyeden sonra şimdi yurttan gelişmeler diyerek haberleri aktaracakmışsın gibi hisse kapıldım :D (bunu filmi izlerken durdurup yazdım)

Maşallahınız var İshak abicim av vasat falan olmamış gayet güzelmiş darısı başıma, darısı başıma, darısı başıma... :D

ishak BALLICA
02-01-2008, 17:53
İshakcım kendini denize attın ya ...elini deniz suyu ile ıslattın ya...yagmuru yedin ya..belkide üşüdün ya..
gerisi hikaye

Abilerin güzeli....Dediklerin aynen oldu...Yağmuru da yedik...Uykusuzda kaldık...Üşüdükte....İlla velakin, herşeyden önce , allaha çok şükür iki ay sonra ''Elim suya '' deydi...Sanırım, tüm yaşadığımız sorunlara karşı aşağıdaki manzara ortaya çıkınca hepsine deydi gibi...:P

[Only Registered Users Can See Links]

levrek
02-01-2008, 21:13
Maşallah Uzmanım,bir ben yokum o fotoğrafta.Ama çektiğinize değmiş doğrusu,umarım yeni yılda gün geçtikçe bereketiiniz artar,sevgilerimle

paşalı
02-01-2008, 22:29
Maşşallah yeni yıla berekeketli ve zevkli girmişsiniz.Allah uzun yıllar bu ve her türlü bereketi daim etsin.Mercanlar çok güzel afiyet olsun.

Egeli
02-01-2008, 23:31
İshak abi tebrikler...:helal:
Ah bir de benim elim suya deyse...:)

Anıl ÜNALAN
04-01-2008, 14:18
Tebrikler ishak abi gerçekten güzel bir ava daha imza atmışsın :) Devamını yakın zamanda diliyorum :)

arayadis
04-01-2008, 22:14
İshak abi tebrikler av gayet güzel bu arada saolasın videolar için izlerken kendim tutmuş gibi seviniyorum her balıkta ,hoş muhabbetinizin devamlı olması dileğiyle.