PDA

Tüm Versiyonu Göster : Alanyada bir pazar avı!(video)

Rauf
24-01-2008, 06:13
Bu pazar günü saat 7 de üc arkadaşımla alanyanın kargıcak beldesi acıklaranda bir bucuk saat kadar derin su avı yapmak nasip oldu zira diğer arkadaşlarımın takımları gereği o derinlikte avlanmaları teknik olarak zor olduğu icin derin su avını kısa kestik.2-3 saat rapala cektik selcuk kardeşimin cektiği rapalaya evvela kücük bir lagos atladı onu saldık ama ikincisinde 33 cm boyunda lagosu aldı remzi kardeşim 40-50 metrelerde ağırlık olarak hanoz ve kırma mercanlardan oluşan toplam3kilo kadar bir avı oldu güzel bir gündü saat 17 gibi limana döndük
1OWfD8ljwV4

cumhur
24-01-2008, 06:43
abi bensiz balığa gittinizha ?. hasyırlı olsun çıkrığın gayet güzel çalışıyor. genede güzel av olmuş tebrikler.

erkepli
24-01-2008, 07:14
Abi ellerine sağlık güzel olmuş,yukarda karaya vurmuş bir arkadaşın sızlanmaları beni üzdü yazık bidahaki sefere onuda götürelim walla içim çızladı adamın haline ya:deli::deli::deli:

Rauf
24-01-2008, 11:25
Abi ellerine sağlık güzel olmuş,yukarda karaya vurmuş bir arkadaşın sızlanmaları beni üzdü yazık bidahaki sefere onuda götürelim walla içim çızladı adamın haline ya:deli::deli::deli:Remzi biz arkadaşa teklif ettik ama ısrar etmedik edsemiydik acaba diye düşünüyorum:confused::deli:

Taygun KOCABIYIK
24-01-2008, 12:07
abi bensiz balığa gittinizha ?. hasyırlı olsun çıkrığın gayet güzel çalışıyor. genede güzel av olmuş tebrikler.
Bu abimizin başı kel (:D) mi götürmediniz balığa? Ayıp ayıp :D
Tebrik ederim güzel av olmuş daha bereketli avlar dileriz tabiki

Rauf
24-01-2008, 12:12
ne yapalım taygun cumhur ketezeden hoşlanmıyor (yemli avlanma) daha doğrusu onu kesmiyor onun işi sırtı,rapala biz teklif ediyoruz ama ısrar!!etmiyoruz sonra teknede uyuyor:)selamlar haaa bide başı KEL:(

Taygun KOCABIYIK
24-01-2008, 12:17
Rauf abicim sizi öyle incecik kazaklarla dup durgun havada balık avlarken görünce imrenmedim desem yalan olur. Bizim memlekette bi terslik var herhalde rüzgar az esse bile donduruyor insanı. Bende bu gün 3-4 video yükliycem birde benim halimi gör lahana gibi kat kat :D

paşalı
24-01-2008, 19:08
Kral kaptanım çok güzel bir av olmuş ellerine sağlık.Bende bu mercanlar niye değişik diyordum.Daha evelde böle patlak gözlü görmüştüm.Ama senin açıklamandan nedenini öğrendim.Ben hiç derin suda avlanmadığım için bilmiyordum.Avlandığım derinlik en fazla 35 metre civarı.

Taygun KOCABIYIK
24-01-2008, 19:14
Kral kaptanım çok güzel bir av olmuş ellerine sağlık.Bende bu mercanlar niye değişik diyordum.Daha evelde böle patlak gözlü görmüştüm.Ama senin açıklamandan nedenini öğrendim.Ben hiç derin suda avlanmadığım için bilmiyordum.Avlandığım derinlik en fazla 35 metre civarı.
Turgay abi bak kendi ağzınla neden mercan tutamadığını itiraf ettin çözdün olayı :D abicim 35 metre nedir ki? dalsam kum çıkarırım şöye 100-200 metre yer olcak ki mercan çıksın :D

paşalı
24-01-2008, 19:28
Turgay abi bak kendi ağzınla neden mercan tutamadığını itiraf ettin çözdün olayı :D abicim 35 metre nedir ki? dalsam kum çıkarırım şöye 100-200 metre yer olcak ki mercan çıksın :D

Halla hala demek ben o yüzden marcanın esaretini göremiyorum.Ama benim çektiğim mercanlar yakışıklı oluyor.Çeşme altında 100_200 m yerler varmı?Biz gidiyoruz balık gösteren aygıt derinliği 80_90 gösteriyo.Kaptanda bunu üçe böl derinlik o diyor valla ben onun yalancısıyım.:'(

Taygun KOCABIYIK
24-01-2008, 19:48
Halla hala demek ben o yüzden marcanın esaretini göremiyorum.Ama benim çektiğim mercanlar yakışıklı oluyor.Çeşme altında 100_200 m yerler varmı?Biz gidiyoruz balık gösteren aygıt derinliği 80_90 gösteriyo.Kaptanda bunu üçe böl derinlik o diyor valla ben onun yalancısıyım.:'(
Abicim vallaha ben senle maytap geçtim :D nerde çeşmealtında öyle 100-200 metre yer :D 25-30 gemi yoluna çıksan 45-50 anca. Zaten millette o mercanları 25-30 metreden çekiyo sorun bence sende nazar var kurşun döktürelim okutalım üfletelim seni abi :D

paşalı
24-01-2008, 20:22
Geç bakalım maytabını.O maytapları ışıldatacam şıkır şıkır parlatacam bir gün kader banada gülecek.

Anıl ÜNALAN
24-01-2008, 20:58
Abi lagos gerçekten çok güzelmiş tebrik etmek istiyorum kaçan eşşek istavritinede üzüldüm tavası güzel olurdu..

Saygılarımla...

Taygun KOCABIYIK
24-01-2008, 21:52
Geç bakalım maytabını.O maytapları ışıldatacam şıkır şıkır parlatacam bir gün kader banada gülecek.
Aman Turgay abicim kızma sakın vallaha kötü niyetim yoktu :) Ben inanıyorum şeytanın bacağını hatta kafasını gözünü kıracaksın canım abim benim.

avcı
25-01-2008, 23:45
rauf ağbi,av harika.valla imrendim.eğer kabuledersen bir gün misafirin olup bende avlanmak isterim.saygılar,görüşmek üzere.:D

Rauf
25-01-2008, 23:53
rauf ağbi,av harika.valla imrendim.eğer kabuledersen bir gün misafirin olup bende avlanmak isterim.saygılar,görüşmek üzere.:Dneden olmasın ama en evvel imza ayarlarını yap imza ayarlarını yukarıda sol tarafta
kontrol paneli var oraya tıkla ve imza ayarları bölümüne girrek imzanı yaz örnek olarak benim veya diğer arkadaşların imza yazılarını bakabilirsin selamlar.

avcı
26-01-2008, 01:00
rauf ağbi oldumu imza aayarlarım.saygılar.:(

Rauf
26-01-2008, 05:39
rauf ağbi oldumu imza aayarlarım.saygılar.:(Olmamış:)gözükmeyen imzanı yaptın:deli:

Tungaalp_07
26-01-2008, 09:04
tebrikler,bizde haber bekliyoruz rauf abiden balığa götürecek diye

avcı
26-01-2008, 14:09
rauf abi şimdi imzm olmuşmu? imzama girdiğimde yazdığım hazır imza çıkıyor.kaydete basıyorum hiç birşey olmuyor,imzan bir türlü syfaya gitmiyor.saygılar.:'(

avcı
26-01-2008, 14:10
tamam rauf ağbi,eeeee söyle bakalım beni ne zaman misafir edip telnende balağa çıkaraksın? saygılar ,hoşçakal.:D

Rauf
26-01-2008, 20:46
tebrikler,bizde haber bekliyoruz rauf abiden balığa götürecek diyeİlyas bu sefer bildiğin gibi değil remzi kayın biladeriyle gidecekti bende gazi paşaya gidecek olduğumdan tamam demedim.akşam evde ic işleriyle konuşma sonundasaat 22.30 da telefon ettim remziye ve sabah buluştuk aslında ani oldu ama videoda gördüğün gibi derin suda biraz balık aldık o kadar selamlar.

Rauf
26-01-2008, 20:53
tamam rauf ağbi,eeeee söyle bakalım beni ne zaman misafir edip telnende balağa çıkaraksın? saygılar ,hoşçakal.:DOğuzhan arkadaşım imzan tamamdır teşekkürler.ben seni derin suya balık icin götürürüm o problem değil senin bu av icin takımın varmı?cünki avlanıcağımız derinlik 160 metreden başlıyor!ikincisi siz antalyada oturuyorsunuz ben alanyada balığa limandann 6.30-7.00 saatleri gibi ayrılıyorum o saatlerde burada olabilirmisin.derin su takımın varsa nasıl bir sistem bilmek isterim selamlar.

avcı
26-01-2008, 21:22
rauf ağbi,benim takım burada bir kere löngöze gitmiş,patlakgöz,birde dişli tabirettiğimiz mercanlardan yakalamıştım.çelik iğnelerim artık paslanmış,iyne işi kolay,herhalde löngözdeki mesinem oradada olur.60lık makina ile sarma yapılamazmı?zira 110-120metre sal,topla adamın kolu kopuyor.sabah çıkmaya gelince,bir akşam önce gelirim,alanya 2 saat.bir ucuz pansiyonda kalırım.sabahta sen bana uğrarsın (zaten balağa giderken sat5-6 gibi kalkıyorum)beraber gideriz.gelirken bana söyle takım için ne lazım ona göre tedarikli gelirim.zaten rapalalarım var.daha başka ne gerekiyorsa söyle.saygılar.:D

Rauf
26-01-2008, 21:30
rauf ağbi,benim takım burada bir kere löngöze gitmiş,patlakgöz,birde dişli tabirettiğimiz mercanlardan yakalamıştım.çelik iğnelerim artık paslanmış,iyne işi kolay,herhalde löngözdeki mesinem oradada olur.60lık makina ile sarma yapılamazmı?zira 110-120metre sal,topla adamın kolu kopuyor.sabah çıkmaya gelince,bir akşam önce gelirim,alanya 2 saat.bir ucuz pansiyonda kalırım.sabahta sen bana uğrarsın (zaten balağa giderken sat5-6 gibi kalkıyorum)beraber gideriz.gelirken bana söyle takım için ne lazım ona göre tedarikli gelirim.zaten rapalalarım var.daha başka ne gerekiyorsa söyle.saygılar.:DDerin su takımı mühim değil o yapılır ama 60 lık makine ile o av zor 200-250 metrede ne yapıcan?o derinlikte 1mm misina bile don lastiği gibi olur vuruşları zaten hisetmesin sen iki defa atıp ceksen işin biter yorulursun bana bakarsın:D ama 35-50 metrede avlanmak istersen başka ama ondada mercan garantisi yok ona göre.

avcı
26-01-2008, 21:35
peki rauf ağbi,orada ne tavsiye edersin?35-40 metreye gitsek ne avlarızki? bide ne zaman çıkıcağız?peki ağbi nasıl yapalım):deli:

avcı
26-01-2008, 22:12
rauf ağbi mesajımı aldınmı? nasıl yapmamız konusunda bana bir fikir verebilecekmisin? sağol,eşekkürler.:'(