PDA

Tüm Versiyonu Göster : Sevinçten Ağladik

MEHTERAN
26-01-2008, 20:32
Arkadaşlar beni bilenler biliyor, bilmeyenlere kısaca kendimi tanıtayım. Kütahya da engelli çocuklara eğitim veren özel bir kurumda çalaşmaktayım. İş yerimizde insanların mutlu olacağı bir durum yaşandı, bunu sizlerlede paylaşmak istedim. Doğuştan engelli cem YENİLMEZ kardeşimiz ((Uzay terapisi)) tedavisine cevap vererek yürüme aşamasına geçti ve şu an yürüyebiliyor. Kurum çalışanları olarak göz yaşlarımızı tutamadık. Yutuptan (( akdemir özel eğitim )) diye girdiğinizde bakabilirsiniz, linkini ekleyebilen varsa lütfen eklesin ben beceremedim.

Anıl ÜNALAN
26-01-2008, 21:07
eH8OpvrCE9M

Haberin Linki..

ADNAN
26-01-2008, 21:07
Gürkan kardeşim heycanını anlyorum helal olsun demek geldi içimden .türkiyenın sizin gibi insanlara ihtiyacı allah sizlerden razı olsun:helal::helal::helal:

MEHTERAN
26-01-2008, 21:15
Anıl kardeşim yardımın için sonsuz teşekkürler.

Anıl ÜNALAN
26-01-2008, 21:20
Anıl kardeşim yardımın için sonsuz teşekkürler.

Önemli değil abicim vazifemiz böle şeyler bizim..

Rauf
27-01-2008, 16:44
Gürkan sevincine bende katılıyorum allah onu ailesine bağışlamış ne mutlu sizde bu başarınızdan dolayı ne kadar gurur duysanız azdır allah razı olsun o cihazı getirip bu ve böyle yavrularımızı tekrar ana ve babasına özelliklede ülkemize kazandıranlara.:helal:

paşalı
31-01-2008, 19:08
Sevgili Gürkan gercekten Türkiyede sizin iş yeri gibi reebilatsyon merkezlerine ihtiyaç çok fazla Allah hepsinin yardımcısı olsun.Hepsinin sonunu Cem evladımız gibi mutlu kılsın.

C@feran
01-02-2008, 19:39
Gürkan abi geçen hafta görünce çok sevinmiştim.Tekrar izledim inşallah darısı diğer kardeşlerimize.

almora
02-02-2008, 09:08
insanin Böyle Bir Görevinin Olmasi Ve Insanlara Boyle Yardimci Olabilmesi, Onlari Hayata Baglamasi Kimbilir Nasil Mutluluk Vericidir.ki Zaten Mesajindan ,konu Basligindan Bunu Anlayabilmek Hiçte Zor Degil.tebrik Ediyorum Gürkan Bey Sizi Ve Emeği Gecen Tüm Arkadaslarinizi.videoyu Izlerken O Minicik Bedendeki Heyecani Görünce Gururlanmamak Mumkunmu .elbette Degil.
Bu Mutlulugu Yasayan O Küçük Bedenin ,tüm Hayati Boyunca En Zor Olan Seyleri Boyle Yenmesini Diliyorum.

er35han
02-02-2008, 09:36
gürkan abi sevincinizi paylaşmamak elde değil,ne mutlu küçük Cem'e ki hayata sizlerle bir adım daha atabilmiş.inşallah bu olay bir örnek olur ve devletimizde bu işe el atarak cihazın hastanelerimizde de kullanımını sağlayabilir. paylaşım için çok teşekkürler:helal:.

polmurat
11-02-2008, 20:17
Takdiri ilahi.Yüce ALLAH(c.c) ol derse muhakkak olur.Gerisi teferruattır.Cihaz sadece vesiledir.Yapılan iş ALLAH(c.c) rızası içinse vesileye aracı olanlarda ALLAH'ın(c.c) izniyle mükafatlarını alacaklardır.Cem inşallah büyüyüp durumu kavradığında ona yardımcı olanlara bir dua etse kafidir.Zaten amaç her zaman bu olmalıdır.ALLAH(c.c) rızası.sevgilerle..

MEHTERAN
12-02-2008, 15:45
Takdiri ilahi.Yüce ALLAH(c.c) ol derse muhakkak olur.Gerisi teferruattır.Cihaz sadece vesiledir.Yapılan iş ALLAH(c.c) rızası içinse vesileye aracı olanlarda ALLAH'ın(c.c) izniyle mükafatlarını alacaklardır.Cem inşallah büyüyüp durumu kavradığında ona yardımcı olanlara bir dua etse kafidir.Zaten amaç her zaman bu olmalıdır.ALLAH(c.c) rızası.sevgilerle..

Kardeşim bizler birer aracıyız, Sevincimizde cenaballahın bizleri aracı olarak seçmesinden zaten. Yoksa mümkünmü böyle bir çocuğu insanların yürütebilmesi. Saygı ve sevgilerimle.

ATA ERDOĞAN
13-02-2008, 08:41
Abi Bu Sizin Yaptiginiz Iş Mübarek Bir Iş Allah Yardimi Geçen Herkesten Razi Olsun.düşünsenize Gencecik Bir Hayat Ama Yürüyemiyor Yani Sürekli Birilerine Bagimli Siz Ona Nerdeyse Hayatini Tekrar Armagan Etmişsiniz Abi.

Teaser
13-02-2008, 10:30
Allah o cihazı merkezinize getirenlerden ve emeği geçen herkesten razı olsun.Umarım daha çok çocuğumuzun yürüyebilmesine imkan sağlar.Çok mutlu görüntüler...Saygılar...

MEHTERAN
09-11-2009, 06:06
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Çalışmalarımız devam etmekte.. İnşallah daha nice çocuklar yürüyecek bu cihaz sayesinde.

Necati ARAT
09-11-2009, 09:11
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Çalışmalarımız devam etmekte.. İnşallah daha nice çocuklar yürüyecek bu cihaz sayesinde.

Gürkan abim işaallah sayenizde nice yavrucaklar iyileşecek..
Sana ve tüm yardımı dokunan doktor ve rehabilitasyon uzmanlaranına bende acizane teşekkür eder ..
Bu mutlulukları bizimle paylaşmaya devam etmeni talep ederim..

Çok teşekkürler..

Murat ADAK
09-11-2009, 11:27
Gürkan abim ALLAH(C.C.) emeği geçen herkesten razı olsun.
O yavrumuzun ve babasının mutluluğunu görüp duygulanmamak elde değil.
O duygu yoğunluğunun ne olduğunu ancak yaşayanlar bile bilir.
Bu yavrularımızın bırakın yürümeyi yaptıkları tek bir olumlu hareket bile
Ailelerin hayata bakışını değiştiriyor.
Hayata yeniden bağlanmalarını sağlıyor.
Tekrar tüm emeği geçenleri gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim