PDA

Tüm Versiyonu Göster : 27.01.2008 çeşmealtı av raporu

muratbaykent
28-01-2008, 08:32
hayırlı haftalar olsun rastgelsin forum sitesi üyeleri.pazar gününü teknemizden ve balıklardan ayrı geçiremedik.yine bacanakla beraber yaptığımız tam gün avdan resimlerim var.sizlerle paylaşmak istedim.
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

ibrahimz35
28-01-2008, 08:40
abi harika bir av olmus tebrik ederiz çeşmealtının ne tarafından aldınız?(keşke 100gr dan kücükleri büyüyüp tekrar size dönmeleri için denize salsaydınız)

alikon8
28-01-2008, 09:40
Bereketli olsun. Çok güzel bvir av olmuş. Darısı bizim başımıza.

muratbaykent
28-01-2008, 09:49
Tamamen Haklisin Ibrahim. Ama Sabahtan Av Oldukça Kötüydü.dolayisiyla Hiç Değilse Tavaya Birşeyler Koyabilmek Adina Onlarida Teknede Tutmuştuk.ama öğlen Ve Sonrasi, Büyükler Gelince Bizde Bukadar Küçükleri Keşke Yollasaydik Diye Düşündük Ama Artik Geçmişti.yollasakta Martilara Ziyafet Olurdu Ancak.:) Napalim Bu Seferde Böyle Olsun.

dejavus
28-01-2008, 10:45
Nefis bir av olmuş.Hele mercanlar harika görünüyor.Bne de kuşadasından avlanıyorum ama varsa yoksa kupes başkaca bir sey çıkaramıyorum. Bizim gibi acemiler için kullandığınız takım özelliklerini de yazarsanız sevinirim.

dejavus
28-01-2008, 11:45
Ercan kardeşim, önemli olan kullanılan takım değil....;)Önemli olan arzu ettiğin o balıkların bulunduğu kırmalık/taşlık mekanı bulmak....
Ben artık şarkı dinlemek değil,
Şarkı söylemek istiyorum.
Şairin dediği gibi ben artık mercan tutmak istiyorum:D

Anıl ÜNALAN
28-01-2008, 12:01
Tebrik ederim gerçekten güzel bir av olmuş çeşme altının hangi bölgesinde avlandığınızı söleyebilirseniz sevinirim

nevzat
28-01-2008, 16:41
Murat bey tebrik ederim ,çok güzel bir macera olmuş.

karagöz
28-01-2008, 18:16
murat kardeş, tebrik ederim.Güzel balıklar tutmuşsun afiyet olsun.

Rauf
28-01-2008, 20:34
Murat arkadaşım balıklar iyi ama biraz cokca ufak var amatörce yaptığınız avlarda kücük balıkları sirkülerdeki boyları tutmuyorsa salmanız daha uygun olur diye düşünüyorum selamlar iyi günler.

dejavus
28-01-2008, 20:55
Ercan ım allah kalbine göre versin...;)

Sağol İshak Abi bilmukabele.Allah size iki mislini versin inşlh:)

Taygun KOCABIYIK
28-01-2008, 20:58
Ercan abi İshak abi haklı mercan illaki şu oltaya yakalanacak diye birşey yok mühim olan balık bulunan yerde olta atmak. Yinede için ferahlasın diye söylüyorum :) biraz arama yaparsan bilgi bulabilirsin. Hatta bence ishak abinin son mesajlarına bak bir yerde kullandığı takımların tarifini yapmıştı. Bulabilirsem ben eklerim.

dejavus
28-01-2008, 21:07
Ercan abi İshak abi haklı mercan illaki şu oltaya yakalanacak diye birşey yok mühim olan balık bulunan yerde olta atmak. Yinede için ferahlasın diye söylüyorum :) biraz arama yaparsan bilgi bulabilirsin. Hatta bence ishak abinin son mesajlarına bak bir yerde kullandığı takımların tarifini yapmıştı. Bulabilirsem ben eklerim.
Merhaba Taygun kardeşim, eğer bulabilirsen sevinirim.Mutlaka bir düzenek oltayla tutulacak diye bir durum yok tabi ama değişik kullanımları da öğrenmek öğrenmek bizler için farklı bir tecrübe olur.

halim20
29-01-2008, 07:37
murat bey tebrikler, avınız iyi geçmiş.. bende küçük balıkların tekrar bırakılmasına taraftarım.. (bu hem yasal bir zorunluluk ayrıca)..
birde çeşmealtının neresinden yakaladınız tarif edebilirmisin acaba..

muratbaykent
29-01-2008, 13:30
arkadaşlar.100 gr ve altı olan balıklar için anlaştık.hepberaber kızmayın.teker teker gelin.;)
avlak olarak uzunadanın hekim tarafı ve kılıç burnu civarı arkadaşlar.ama çok ilginçdir ki bu sene geçen seneki avlaklarda balık yok.bu balıklar artık uyandı galiba.bizi şaşırtmak için sürekli yer değiştiriyorlar.nasıl olacak bilmiyorum.eskiden demir attık mı en fazla 1 defa daha yer değiştirirdik.şimdi mevlana misali habire dönüp duruyoruz. hadi hayırlısı bakalım.

er35han
29-01-2008, 17:24
tebrikler murat bey dört dörtlük av olmuş,her renkten ve cinsten balık ziyaretinize gelmiş,kerterizi aman kaybetmeyin haaa :deli: bi daha bulamazsınız..

paşalı
29-01-2008, 21:16
Murat çok iyi av olmuş elinize kolunuza sağlık