PDA

Tüm Versiyonu Göster : 16-09-2007 Ankara Dikilitaş Sazan Avi (nostalji 1)

C@feran
01-02-2008, 22:26
16-09-2007 gece 4:00'te avlağımıza gitmek üzere yola çıktık.Bizi bekleyen sürprizlerden haberimiz yoktu.:D Avlağımıza geldiğimizde aşırı rüzgar ve soğuklada mücadele edeceğimizi anladık.İlk yapmamız gereken rüzgarı kesmekti ;).Arabayı yan çekerek karargahımıza rüzgar gelmesini önledik. sonrasında sazan yayları için hazırladığımız civciv yemi,yumurta,vanilya ile yapmış olduğumuz karışımı yaylıya taktık.iğnelerimiz 2 numara sazan iğnesiydi.oltalarımızı suya attık.koyulduk beklemeye.... Akşam olmak üzereydi ama halen bir kaç zil sesinden başka bir şey duymamıştık.Toplanmak üzereyken kamışlı oltaya taktığımız zil öyle bir çaldı ki.yüreklerimiz hop etti :D:D ben hemen koşarak oltayı yokladım.ilk asılışta balığın büyük olduğunu anlamıştım.bu anı ölümsüzleştirmek için Zihnisinirr(Erhan) abiye gel sen çek oltayı ben video çekiyim dedim.:D:D:D sonrasında büyük heyececan ve gurur Allah herkese böyle avlar nasip etsin.Rastgele!!!

zT8Al0J26w8

Taygun KOCABIYIK
01-02-2008, 23:02
Cafer abi tebrik ederim balıktan daha güzeli muhabbet olmuş :D zaten muhabbet, gırgır, şamata olmadan tek başına balığın ne anlamı var değil mi ? :)

C@feran
01-02-2008, 23:07
Öyle tabi... Balığa gittiğiniz insanlarla kafalar uyuşmazsa zaten zehir oluyor.Biz ekibi kurduk her zaman neşemizden geçilmiyor;)

polmurat
08-02-2008, 20:33
güzel av.sanırım 2kg civarında.rastgelsin

Rauf
08-02-2008, 21:01
Cafer bayağı şamata icinde kıyıya almışsınız yavruyu:)sonra ne gibi bir misafir perverlik gösterdiniz acabaaa;)