PDA

Tüm Versiyonu Göster : Müebbet Yemiş Isparoza Af

Taygun KOCABIYIK
02-02-2008, 21:33
yzu7CiDuC9k

Video herşeyi anlatıyor :D

Rauf
03-02-2008, 07:05
Taygun poşet şekline dönüşmüş bir cicina:helal:ama onu bunu boş verin de o kahkahalar da herkeze birer kilo pirzola ve yarımşar kilo baklava düşmüş:)

paşalı
03-02-2008, 09:35
Ne heyacan vermiştir çekerken o koca balık.Amabir görünüyor cicina sonu hüsran fakat hiç farketmez sizler gibi neşeli kardeşlerim bir arada gır gır şamata ne güzel.Allah muabettinizi arttırsın.

Anıl ÜNALAN
03-02-2008, 10:02
Ne heyacan vermiştir çekerken o koca balık.Amabir görünüyor cicina sonu hüsran fakat hiç farketmez sizler gibi neşeli kardeşlerim bir arada gır gır şamata ne güzel.Allah muabettinizi arttırsın.

Yok abi o çiçina değil o tel livar içinde de bi adet ısparoz :D

Birisi tel livarını suya düşürmüş sanırım Mert abide onu yakalayıp çekiyor gerçekten çok güzel bir komedi malzemesi olmuş :)

ADNAN
03-02-2008, 19:32
Arkadaşlar video yu çekerken kendimde kameradan değil de canlı da bakıyordum karartıyı görünce, sepetin ucunda ip bağlıydı onuda kuyruğu sanmıştım ;);) ilk görüntü çiçina gibiydi...;)

Anıl ÜNALAN
03-02-2008, 20:33
Arkadaşlar video yu çekerken kendimde kameradan değil de canlı da bakıyordum karartıyı görünce, sepetin ucunda ip bağlıydı onuda kuyruğu sanmıştım ;);) ilk görüntü çiçina gibiydi...;)

Adnan abim videoda bile herkes çiçina zannetmiş baksana herkesin yorumu çiçina olarak :) kimse tel livar olduğunu anlıyamamış daha :)

Taygun KOCABIYIK
04-02-2008, 19:23
En az 10 sefer izledim her seferinde aynı şiddette kahkahalara kapıldım :D Rahşan affı bile kurtaramazdı haaa :D:D:D