PDA

Tüm Versiyonu Göster : akyaka

doruk_m
03-02-2008, 20:42
arkadaşlar herkese merhaba. foruma yeni katıldım ve gökova körfezinde av yapan ya da yapacak olan arkadaşlar ile tanışmak isterim... kendim düzenli olarak her hafta kıyıdan avlanmaya gitmekteyim...

Rauf
04-02-2008, 05:20
merhaba arkadaşım hoş geldin imza ayarlarınızı lütfen form gereği yapınız ratgelsin.

doruk_m
04-02-2008, 21:08
valla imza ayarlarını yaptım ama doğru olmuşmu acaba.

Rauf
04-02-2008, 21:24
valla imza ayarlarını yaptım ama doğru olmuşmu acaba.Gökhan süper olmuş teşekkürler:)

doruk_m
04-02-2008, 21:41
teşekkürler rauf kaptan (abi) :)

Anıl ÜNALAN
04-02-2008, 23:00
Aramıza hoşgeldin Gökhan abi kalıcı ve katılımcı olmanı diliyoruz.

paşalı
05-02-2008, 17:37
Gökhan kardeşim aramıza hoş geldin.Gökova körfezinin güzellerinin resimlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

doruk_m
05-02-2008, 18:15
valla haftasonuna akbük e gidicez arkadaşlarla. didim akbük değil yalnız, akyaka ile ören arasında kalıyor. sahili olduğu gibi canlı bırakma ile kapatalım diyoruz. bugünlerde levreğe fazlasıyla takmış durumdayım. önerisi olan varsa dikkate alacağımdan emin olabilir. bu arada bu kadar sıcak bir ortamla beni karşıladığınız için hepinize teşekkür ederim.

HALDUN YALIMLI
05-02-2008, 19:25
Gökhan kardeş, aramıza hoşgeldin. Vereceğim linkteki arkadaşla Birlikte güzel avlar yapacağınıza inanıyorum. Aynı zamanda arkadaş yem sorunuda çakiyor. Size şimdiden başarılar diliyorum RASTGELSİN.

[Only Registered Users Can See Links]

doruk_m
05-02-2008, 20:09
haldun serkanı söylemişsin sanırım. dalaman bize oldukça uzak. yaklaşık olarak 100 km. ve o taraflarda sadece geçtiğimiz yaz avlandım. o da hüsrandı tam anlamıyla. ama serkan arkadaşımızla tanışmak isterim tabii. biz de muğla da nadiren de olsa yem sıkıntısı çekiyoruz. genelde tek tek, mamun, boru kurdu, kırmızı kurt gibi yemleri çoğu haftasonları bulabiliyoruz...bu haftasonu yukarıda da yazdığım gibi küçük kefallerle levrek deneyeceğiz. bakalım çıkarabilecekmiyiz....

doruk_m
05-02-2008, 20:11
evet muvaffak abi. ben kendim gitmedim ama arkadaşların söylediğine göre asfaltlanmış. hiç akbük e gitmişmiydin? doğasıyla inanılmaz bie yerdir. marmariste kaldığına göre karacasöğütün mırmırlarını da biliyorsundur abicim....

Lethe
06-02-2008, 06:16
Doruk abi öncelikle hoşgeldin. :)
Akyaka gibi bir cennetin yanıbaşında olman çok güzel birşey. Eskiden azmağın içinde 2-3 kiloluk kefaller ve bunları kovalayan levrekler vardı.Hala kaldı mı, bilmiyorum. Azmağın sol tarafındaki sığlıkta yine levrekler cirit atardı. Buralarda yapay yemle kıyıdan&limandan at-çek sonuç verirmiş gibime geliyor. Bir de kayalıkların orada, derin suda bırakma ile lahos çıkıyordu. Hatta sinarit bile olmalı çünkü çok sevdiği duvar,mağara oyukları ve kırmalıklar bolca mevcut.Raporlarını ve fotoğraflarını merakla bekliyorum.
Rastgele..

HALDUN YALIMLI
06-02-2008, 10:26
Serkan kardeş, tanışmak içinde, av içinde ne kilometreler yapılıyor bir bilsen. RASTGELSİN.

hakan25
07-02-2008, 18:52
hoşgeldin gökhan katılımcı paylaşımcı olmandileğiyle rastgelsin saygılar sevgiler...

ERCAN48
26-05-2008, 17:54
Gökova Akbük arası Turnalıya kadar asvaltlandı,ilerisi yol yapımı devam ediyor.Akbük tarafında lahos ve sinarit çıkıyor