PDA

Tüm Versiyonu Göster : istavrit avı

hakan25
05-02-2008, 23:21
yer:beşiktaş motor iskelesi sonu. Takım:sıyırtma (yardım konusu yardım eden nediim17) 5 adet 15-20 cm boy eşşek istavriti (büyük boya beşiktaştaki tabir) Takım:10-15li çapari püskül rengi yeşil ve balköpüğü, 4kg normal ebatlarda bu arda nedim arkadaşıma çok çok tşk sörf kamış roder 420, makine okuma power lıner pl 865 hava durumu:kapalı çok rüzgarlı atışı engelliyecek kadar misine balon yapıyordu resim makinem olmadığı için resim çekemedim en yakın zaman da böyle avların resimlerini görüntüleyeceğim. NOT YARDIM KONUSU arkadaşın birisi benim kamışım yükte iken (balık çekerken) arkadaşta atarken benim kamışa vurdu benim kamış kırıldı karaköy spottan almıştım (tek parçası) acaba değiştirirlermi? bilgi verene şimdiden teşekkür ederim saygılar sevgiler rastgelsin....

Teaser
06-02-2008, 00:35
Bu kadar yeni olup da bu kadar çabuk rapor veren bir balıkçı arkadaşla tanışmak benim için de hoş oldu.Hakan Bey aslında biraz iltifat etmiş ama kendisi anladığım kadarıyla bu balıkçılık olayında benden daha eski.Kamış şanssızlığı olmasaymış güzel bir av olmuş.Nice Şanslı ve Bol Balıklı Avlar ... Rastgelsin...

Rauf
06-02-2008, 05:35
Tebrikler hakan başarının devamını ve resimlerini bekliyor olucağız selamlar

hakan25
06-02-2008, 17:45
birşey değil rauf abi en yakın zaman da fotoğrafta olucak inşallah rastgelsin saygılar

gokkaan
19-02-2008, 22:14
sanırım kırılan parçayı spot tan bulabilirsim..ama ben yinede üsküdar dan almanı tavsiye ederim.orada her türlü malzeme daha ucuz..

hakan25
21-02-2008, 21:40
sevgili muvaffak abi aldığım yere götürdüm, spot karaköy, parça bir tane kalmış değiştirdiler tabi ücretli halloldu teşekür ederim eminönüne genellikle sarıkanata gidiyorum.gittigimde muhakkak uğrarım hemşerilerime selamların bağış üstüne ileticem hemde biraz takım bakarım saygılar sevgiler...

hakan25
21-02-2008, 21:47
sanırım kırılan parçayı spot tan bulabilirsim..ama ben yinede üsküdar dan almanı tavsiye ederim.orada her türlü malzeme daha ucuz..

baktım cengize onda roder in parçası yok ilgine alakana teşekkür ederim saygılar sevgiler...

gokkaan
22-02-2008, 20:16
eyvallah..bugün eminönündeydim..bizim bu taraflar tamtakır..oarad felaket balık var..gerçi kraça ama yinede idare eder..

hakan25
22-02-2008, 20:28
gökan bu aralar balık yok boğazda olsada tek tük çamur biraz durulunca (su bulanık) belki bir kaç gün sonra olur .. rastgelsin çok çok...

gokkaan
22-02-2008, 22:03
valla bu sıralar olmasın.:) 1 ay sonra daha uygun..yoksa siparişler yetişmiyor..

ilhanmania
03-03-2008, 00:43
ayrıntılı bilgilendirme için çok teşekkurler...ben bu sıra cok yogunum gıdemıcem fakat gıden herkese RASGELE şimdiden..