PDA

Tüm Versiyonu Göster : Çeşmealtı Tekne Çekimi

ibrahimz35
09-02-2008, 22:23
3 Şubat pazar günü teknemizin bakımı ve motor değişimi için teknemizi Süleyman ustanın atölyesine bıraktık. Tekne çekimini sizlerle paylasmak istedim. [Only Registered Users Can See Links]

Taygun KOCABIYIK
09-02-2008, 22:29
İbrahim abi tekneniz çok güzelmiş. Hayırlısı olsun iyi tamirler :)

Anıl ÜNALAN
09-02-2008, 23:44
[Only Registered Users Can See Links]

Tekneniz çok güzel ama baya hafif olsa gerek tek kişi bile tek elle kaldırabiliyor :D Gerçekten o kareye hayran kaldım baştaki kişi tek başına kaldırıyormuş gibi gözüküyor yukardan vinç gözükmediği için :)

ibrahimz35
10-02-2008, 12:48
İshak abi haklısın işin içine birde motor büyütmek girinçe çarpı iki oluyor

Teaser
10-02-2008, 14:24
Clark Kent o.Demek işler kesat ; Dok'lara yardıma gelmiş:deli:. Neyse Kolay Gelsin Efendim...Allah cebinize ve bileğinize kuvvet versin...Hayırlısı ile de avlarınızda Rastgelsin !...

paşalı
10-02-2008, 17:55
ıTeknenizin bakımından sonra Allah kazasız belasız avlar nasip etsin.

muratbaykent
11-02-2008, 09:30
hayırlısı olsun İbrahim kardeşim.darısı benim de başıma inşallah.

Çağatay
11-02-2008, 12:00
İbrahim bey, kolay gelsin. Mevsim bakımından sanki biraz erken olmuş gibi geldi bana ama, hayırlısı. İşin içine motor da girdiğine göre masraf biraz cep yakacak anlaşılan. Bakımını bitirip kazasız dertsiz kullanırsınız inşallah. Darısı benim başıma önümüzdeki Haziran ayı gibi gelecek sanırım. Bu arada, vesile ile tekneninizin ismini de öğrenmiş oldum, hele bir tekneyi sağsalim denize atın, siz ava çıktığınızda gizlice peşinizden gelirim artık.:) Yoksa o bereketli kerterizleri nasıl bulacağım ben. :) İşin şakası bir yana, umarım kısa zamanda denize kavuşursunuz.

ADNAN
11-02-2008, 19:34
İbrahim iyi bir çekim olmuş ama allah güç kuvvet versin, maddi manevi . tekne çekilirken görmemiştim sayende çekim,i izledim tşkler, ellerine sağlık..;)