PDA

Tüm Versiyonu Göster : dörtyoldan lüferler

yilmaz
20-02-2008, 10:38
uzun süredir teknem bakımda olduğu için rapor yazamıyordum.fakat şubatın 7' sinde tekneyi denize indirdim. ama ne indiriş... tekneyi bağlarken denize düştüm. eve gidip hemen üstümü değiştim.''artık tam denizci olduk'' dedim kendi kendime. neyse tekneye yer yaptıktan sonra ipleri çözdüm ve motoru çalıştırdım.rölantide barınak içinde dolaşarak teknenin su yapıp yapmayacağını kontrol edeceğim.bu arada kaşıkla lüferleride bir yoklayayım dedim ve daha takımı suya salalı 15 kulaç olmamıştı ki ilk lüfer oltamda.aynı yerden 2 ve 3 geçişimde de lüferler oltamdaydı.daha sonra bugünün yarınıda var diyerek karaya çıktım.ha bu arada teknem su yapmadı.yeni raporlarda görüşmek dileğiyle
not: kameranın tarihi yanlış. 7.2.2008'in balıkları
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

araştırıcı
20-02-2008, 11:38
Yılmaz tebrik ederim...
Yağmurlardan sonra bugün yarında lüfer alabilirsin... Sana bol şans dilerim... Tekne için "Allah birdaha böyle afet göstermesin"....
Selamlar..

yilmaz
20-02-2008, 12:09
Yılmaz tebrik ederim...
Yağmurlardan sonra bugün yarında lüfer alabilirsin... Sana bol şans dilerim... Tekne için "Allah birdaha böyle afet göstermesin"....
Selamlar..
sağolasın levent.sadece hafta sonları dörtyola balığa gidebiliyorum.düziçinde öğretmenim.bu hafta sonu tekrar deneyeceğim.

halim20
20-02-2008, 15:24
tebrikler yılmaz güzel av olmuş..

oteldev
20-02-2008, 19:01
Tebrikler Yilmaz Kardeş Güzel Av Olmus Afiyet Olsun:p

hakan25
21-02-2008, 02:35
yılmaz tebrikler afiyet olsun...

Taygun KOCABIYIK
21-02-2008, 17:06
Yılmaz abi tekneni denize atmanı güzel şekilde kutlamak isteyen lüferlere karşı çok nazik davranıp tekneye alıvermişsin :)

Anıl ÜNALAN
21-02-2008, 18:36
Tebrikler güzel av olmuş devamını en yakın zamanda dilerim :D hadi bakalım hayırlı olsun yeni av sezonun(tekne bakımdan sonra denize girdiğinde bizim için sezon yeni başlamıştır anlamına gelmektedir ;) )

nevzat
21-02-2008, 18:50
Yılmaz tebrik ederim ,açılışı da çok güzel yapmışsın:)