PDA

Tüm Versiyonu Göster : Pamucak ve Zeytinköy (İZMİR)

baracuda_35x
25-02-2008, 18:35
Cuma gecesi işlerimi ayarlayınca pamucak tarafına gitmeye kara verdim bu bölgeyi fazla tanımadığımdan ne zaman ne çıkacağını bilmiyordum ve burada avlanan arkadaşlardan bilgiler aldım daha kıyı için erken balık ileride gelelim günün özetine

Bu sefer sabah suyuna ve gündüz avlanacaktım oltalarımı attım ve birsaat sonra bir mırmır aldım bu beni ümitlendirdi ama negelen yar nede giden bu sefer zeytin köy tarafına gitmeye karar verdim oradada bir şansımızı deneyelim.

Zetinköy sahiline varınca kumluk bir yer fazla bilmediğimden yolda giderken birden araba kuma saplandı kendi çabalarımla çıkmaya çalıştım fayda yok gitikçe batıyorum , çok uzun bir sahili var uzaktan bir tiraktör gördüm sevindim koştura koştura yanına gidip abi araba battı kuma yardımcı olurmusun dedim sağolsun yardım edip batıyerden çıkardı çok şükür.

Bu bana bir ders oldu, birkaç saat olta atım yine bir şey yok eve dön rıdo marş marş

Birkaç kare pamucak sahili fotoğrafları
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

baracuda_35x
25-02-2008, 18:36

hunterx
25-02-2008, 19:42
selam..
pek av yapamamıs olsanda cektııgın resımler cok guzel.yanında da arkadaslar olsa daha bı guzel tadı cıkardı sankı :)

Taygun KOCABIYIK
25-02-2008, 21:49
Rıdvan abi mırmır avı kesat geçmiş ama flamingo avı yapsan kesin bereketli geçermiş :D
Tebrik ederim bu mevsimde bunada şükür temiz hava+ deşarj olmak herşeyden güzel :)

Anıl ÜNALAN
25-02-2008, 22:10
Bu zamanda bunada şükür be rıdvan abi havalar ısınsın yine yaparsın sen mırmır ve çupi operasyonlarını.

hakan25
25-02-2008, 22:17
rıdvancım güzel birgün manzara harika balık olmasada temiz hava stres boşaltma paylaşım için teşekkür saygılar sevgiler

baracuda_35x
26-02-2008, 21:13
selam..
pek av yapamamıs olsanda cektııgın resımler cok guzel.yanında da arkadaslar olsa daha bı guzel tadı cıkardı sankı :)

teşekürler hakan, beni tanıyan arkadaşlar bilirler biraz deli yani kafası estimi gider benim nezaman ne yapacağım belli olmuyor hakan ama dediğine katılmıyorum değil haklısın arkadaş olunca daha zevkli oluyor belirli bir pilanlama olduğu zaman gidiyorum sevgilerimle ;)

baracuda_35x
26-02-2008, 21:25
Rıdvancım pamucak ve zeytin köyde araba izinden dışarı çıkmayacaksın..aman ha...
oraları gayet iyi bilirim.. az daha su ısınsın balık yapar..

çok haklısın muvaffak abiçim hemde nasıl birdahamı dahada dikkatli olurum :rolleyes::confused: burada nisan 15 ten sonra ama şu anda balık ileride kısmet olursa birdaha gideceğim bu safer boat aldım onunlar çıkarım sevgilerimle

baracuda_35x
26-02-2008, 21:29
Rıdvan abi mırmır avı kesat geçmiş ama flamingo avı yapsan kesin bereketli geçermiş :D
Tebrik ederim bu mevsimde bunada şükür temiz hava+ deşarj olmak herşeyden güzel :)

teşekürler taygunum filamıngoları bile bir saat seyretmem bana yetide artı temiz hava bol güneş dahane olsun kardeş sevgilerimle

baracuda_35x
26-02-2008, 21:32
Bu zamanda bunada şükür be rıdvan abi havalar ısınsın yine yaparsın sen mırmır ve çupi operasyonlarını.
kısmetse olacak anılım daha ölmedik :D:D

rıdvancım güzel birgün manzara harika balık olmasada temiz hava stres boşaltma paylaşım için teşekkür saygılar sevgiler

teşekürler hakan abi

Caner BALIKÇI
26-02-2008, 22:45
Rıdvan abi eline sağlık balık olmasada resim karelerini çok iyi yakalamışsın
saygılar;sevgiler

sezgin sezer
07-01-2012, 23:03
ben belevi golunde balık avlıyorum.onumuzdekı hafta zeytın koye gıtmek ıstıyorum.daha once denizde hic balık avlamadım ne gibi igneler ve yemler getirmem gerekıyor.bukonuda yardımcı olursanız sevinirim....tireli sezgin....
simdiden tesekkurler.

ustam18
08-01-2012, 12:51
Rıdvan kardeş resimler için teşekkürler.herzaman av eti olmuyor.arada bir eziyet çekeceksin ki tadı çıksın.bende sizin gibi tektabanca giderim balığa.yanında giden arkadaşın işi çıkıyor,sıkılıyor başlıyor "hadi g delim" demeye. işte o zaman fes başımdan gidiyor.akşama kadar avlanmaya gelmişsin illa balık çıkacak diye bir kural yok.
avlarının bereketli olması dileğimle rastgele.