PDA

Tüm Versiyonu Göster : çipurali Bir Gün

Aziz Gerzeli
10-03-2008, 05:22
yakalaşık 12-15 gün önceki bir av günümü sizlerle paylaşmak istedim, balığa gittiğim yerlerden birini yine ziyaret gideyim dedim ve yola düştüm mevki olarak izmirin urla kalabak bölgesi - karantina adasının batısına denk geliyor,vardığımda saat sabahın 6 sıydı, hemen takımımı hazırladım tek iğneli çipura takımı, yem olarak boru kurdu taktım ve denize yolladım, kısa bir süre sonra ilk vuruş geldi benim ufaklıklardan birisini aldım ve tekrar takımı yemleyip denize attım ve hemen bir ufaklık daha, tekrar yemleyip yolladım bekleme başladı gittilermi derken birşey geldiki tam geldi iyi bir uğraşdan sonra babayiğiti yukarı aldım dedim ikisinden büyük galiba, tekrar yemleyip attım ve epey bir beklemeden sonra3. ufaklığı aldım ve av bitti, dönüşde merak icabı hemen tartıya bizim babayiğit 630gr geldi - diğer 3 ü ise 620 geldi, resimleri aşağıda, herkese rastgelsin.

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Buradan sonra artık son yolculuğuna doğru yol alıyorlar.

Artık son durağa geldi, yanıda gidecek olanlar ?

cumhur
10-03-2008, 05:25
abi güzel bir geçirmişsinde şu son yalculkda yanındakileri anlatmamışsın?.

iskorpit
10-03-2008, 13:01
tebrik ederim imrendim valla aziz abi ellerine saglık.saygılar

Teaser
10-03-2008, 14:02
Demek balık bol olunca tavaya da giriyormuş;).Ben bu balığı mangal dışında hayal bile edemezdim:D.Ama görüntü de en az av kadar güzel olmuş.Afiyet olsun Abimiz...Niceleri rastgelsin...

hakan25
10-03-2008, 21:51
afiyet olsunda yanında ne var? salatamı ? hımmm of of of yemede yanında yat unla kızartmayı hiç denemedim ben hep çizik atar doğru mangalın üstüne yada hafif ayçiçek yağı fırına atarım bide bunu denicem sevgiler saygılar..

Teaser
10-03-2008, 22:49
Hakan Abi mısır unuyla biraz bol yağ içerisinde çok çılgın olabilir.Ne dersin?Bu mısır unu balık olayına acayip yakışıyor.Hatta sarmısaklı filan bir sos da olabilir desem abartmış mı olurum ?Saygılar...

hakan25
10-03-2008, 23:17
Hakan Abi mısır unuyla biraz bol yağ içerisinde çok çılgın olabilir.Ne dersin?Bu mısır unu balık olayına acayip yakışıyor.Hatta sarmısaklı filan bir sos da olabilir desem abartmış mı olurum ?Saygılar...

sarmısağı bilmem balığın tadını bozar hatta balığa limon bilem sıkmam sevgiler:helal:

kırımlı
11-03-2008, 07:14
abi tebrik ederim çok güzel anlatmışın olayı.sana şifa olsun inşallah.:)

Teaser
11-03-2008, 11:39
Bu balık olayı hakikaten de bir hastalık.Geçen C.tesi'den beri ateşler içinde yanıyorum.Daha kötüsü gripten etlerim kemiklerim dökülüyo.Ama görüyosun ya konu balığın pişmesi bile olunca forumdan kopulmuyor.Biz Hakan Abim'le daha ne balıklar pişiririz kısmetse...Sevgiler , Saygılar...

nevzat
11-03-2008, 14:38
Tebrik ederim Aziz abi.Mındar gitmemiştir diye sormuyorum bile ,sen işini bilirsin;)

paşalı
11-03-2008, 18:31
Tertip tebrik ederim.Kıyıda böyle güzeller varmı hala.Güzel bir av olmuş afiyet olsun.:helal:

çupra
11-03-2008, 19:53
tebrikler ellerine sağlık, son görüntüde ise afiyet bal şeker olsun. umarım bu hafta sonu bizim de midemize böyle bir güzel konsun özledim namussuzun tadı vesselam. :)

Aziz Gerzeli
12-03-2008, 00:56
Selam;hepinize teşekkür ederim.Ayrıca hepinizi davet ediyorum avlağıma.Saygılarımla.

Egeli
17-03-2008, 00:34
Tebri,kler güzel av...:helal:

ismail2776
19-03-2008, 21:05
tebrikler güzel av olmuş, ardındanda güzel bir yemek,

ismail2776
24-03-2008, 21:42
gerçekten güzel bir av olmuş, çok güzel balıklar, sanırım sizin balık çiftliklerinin yanında avlanmanızda balığı bulmanızda ve avlamanızda faydalı oluyor, kolaylık sağlıyordur.

polmurat
27-03-2008, 19:24
Afiyet olsun Aziz bey