PDA

Tüm Versiyonu Göster : En sonunda teknemiz bitti

ibrahimz35
16-03-2008, 19:07
En sonunda teknemizin bakımı bitti. Bu gün teknemizi denemeye cıktık. Hava bozuk oldugu için fazla acılamadık Nebioglu tatil köyünün karsılarına capayı attık sansımıza bir kaç parca balık ala bildik.mırmırı tutan abim mustafa[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

mufi
16-03-2008, 19:19
İbrahim kardeşim yeni bir dönem... bol şans ve tanrı yanınızda olsun kardeşim.

BLACK SHARK
16-03-2008, 20:23
güzel av ...
hayirlisi ...birdahaki sefere bol tutarsiniz insallah ...

bununla 2 duble gider :D:D:D

Taygun KOCABIYIK
16-03-2008, 20:24
İbrahim abi tebrik ederim.
Mustafa abide bir yerden tanıdık geldi ama çıkartamadım :confused:

Teaser
16-03-2008, 20:35
Hayırlı olsun.Av da güzel.Afiyet olsun.Niceleri rastgelsin....

Teaser
16-03-2008, 20:38
Yasin'cim bugün balıklar duble duble sayılıyor:D.Rakı var , balık var , bende varım , gel hadi Çanakkale'ye;).

ibrahimz35
16-03-2008, 20:40
İbrahim kardeşim yeni bir dönem... bol şans ve tanrı yanınızda olsun kardeşim.

Allah razı olsun Mufi abi

Çağatay
17-03-2008, 00:16
Tekneniz yeniden suya inmiş, ben yeni yapılmış gibi görürüm tekneleri bu aşamada, küllerinden doğan anka kuşu gibi. O, yıpranmış, boyası denize yenik düşmüş, altı yosunlaşmış tekne gider, pırıl pırıl başka bir şey denize iner. Yeni tekne denize inerken söylenir ama size de yakışır bu cümle sanırım. "Pruvanız neta, denizleriniz sakin olsun"

Forumdan Halim beyle tanıştık, çay kahvemizi içtik, o da Çeşmealtı'ndan tekne sahibi. Çeşmealtı'nda tekne sahibi olup, bu forumda yazışanlar olarak tanışmak dileği ile. En büyük balıklar sizin, dostluğunuz bizim olsun. Haydi rasgele.

mufi
17-03-2008, 06:14
Allah razı olsun Mufi abi

İbrahim kardeş.. benim de 1998/2001 arası istanbulda 6.lik ahşap teknem vardı.. bilirim teknecinin ruh halini arabadan çok daha degerlidir o...
onu a baktıgın kadar ne arabana ne saglıgına bakarsın:)
çok kıymetlidir o çooook.
hadi bakalım hayırlısı ile görelim resimleriii:D

BLACK SHARK
17-03-2008, 06:43
Yasin'cim bugün balıklar duble duble sayılıyor:D.Rakı var , balık var , bende varım , gel hadi Çanakkale'ye;).

Eyvalla Yildirim kerdesime:helal::helal: ... fena da olmaz yaw :D
bi ara gecerken ugrarim ...

selamlar

muratbaykent
17-03-2008, 09:14
hadi hayırlısı olsun İbrahim kardeşim.umarım yenilenen motorun ve teknen uğurlu gelir.avın bereketli olsun.

ibrahimz35
17-03-2008, 09:48
Tekneniz yeniden suya inmiş, ben yeni yapılmış gibi görürüm tekneleri bu aşamada, küllerinden doğan anka kuşu gibi. O, yıpranmış, boyası denize yenik düşmüş, altı yosunlaşmış tekne gider, pırıl pırıl başka bir şey denize iner. Yeni tekne denize inerken söylenir ama size de yakışır bu cümle sanırım. "Pruvanız neta, denizleriniz sakin olsun"

Forumdan Halim beyle tanıştık, çay kahvemizi içtik, o da Çeşmealtı'ndan tekne sahibi. Çeşmealtı'nda tekne sahibi olup, bu forumda yazışanlar olarak tanışmak dileği ile. En büyük balıklar sizin, dostluğunuz bizim olsun. Haydi rasgele.

Bende Halim beyle telefonda tanısma fırsatını buldum. İsterseniz çeşmealtında teknesi olanlarla toplanıp tanışalım hiç olmazsa birbirlerimizin teknelerine sahip cıkarız.

muratbaykent
17-03-2008, 09:53
bencede gayet uygun bir teklif.böyle bir organizasyon olursa ben varım.

halim20
17-03-2008, 13:45
İbrahim bey tebrikler.. tekneniz hayırlı olsun.. bol şanslar.. avınızda fena değil..
ayrıca ilk fırsatta senin işyerinede gelip çayını içmek istiyorum..
malum bizim teknede batmıştı. bizimkide bakımda şu anda.. bizde dört gözle bekliyoruz bitmesini..
dediğin gibi çeşme altında teknesi olanlar tanışıp, birbirimizin teknesine göz kulak olabiliriz..

Çağatay
17-03-2008, 14:46
Halim bey, bu arada sizin tekne ortağınızla da tanışma fısatı buldum bu pazar günü. Ben teknenin başında iken o da marangoz İsmail usta ile yapılacakları konuşuyordu. Evet çeşmealtı teknecileri olarak yüzyüze görüşmeyi ben de çok istiyorum. Herkesin müsait olduğu bir hafta sonu bunu çeşmealtında yapabiliriz ya da çeşmealtı müsait olmazsa izmir'de olabilir.

mufi
17-03-2008, 18:00
Halim bey, bu arada sizin tekne ortağınızla da tanışma fısatı buldum bu pazar günü. Ben teknenin başında iken o da marangoz İsmail usta ile yapılacakları konuşuyordu. Evet çeşmealtı teknecileri olarak yüzyüze görüşmeyi ben de çok istiyorum. Herkesin müsait olduğu bir hafta sonu bunu çeşmealtında yapabiliriz ya da çeşmealtı müsait olmazsa izmir'de olabilir.

Deniz kenarında.Teknelerin arasında deniz kokusu ile karışan boya ve vernik kokularında ki muhabbete hiç bir şey benzemez.. ne kıraathane ne ocak başı...azmı yaptık.. K.Çekmecede kumsalda

nevzat
17-03-2008, 19:49
İbrahim tebrik ederim ,tekne suya indiğine göre güzel maceralar yolda demektir,heyecanla bekliyoruz dostum.

hakan25
17-03-2008, 21:47
yeni bir sezon yeni tekne taze balık afiyet olsun....

aybasan
18-03-2008, 03:25
..Evet Çeşmealtında tekneleri olan bizlerin biraraya gelmesinde bencede fayda var..Birbirimizin bilgi ve tecrübelerinden faydalanabiliriz, birbirimize çeşitli konularda destek oluruz ,ayrıca gittiğimiz zamanlarda birbirimizin teknelerine birer göz atar durumuna bakarız önemli bir durum varsa birbirimizi uyarırız hemde hepberaber ortak av partileri düzenleyebiliriz..
Ayrıca ava çıktığımız zamanlarda sitemizin üyelerinden tekneyle ava çıkma imkanı çok bulamayanlarıda yerimiz el verdiğince misafir ederek onlarında bir nebze olsun tekne ile av yapma zevklerine katkıda bulunmuş oluruz.
..Benim teknemde şuan çekçek yerinde bakımda kısmetse 3-5 zamana kadar suya indireceğim bende...
..Eğer çeşmealtı tekne sahipleri olarak bir buluşma organize edilebilirse bende katılırım.

ibrahimz35
18-03-2008, 09:47
Öncelikle bizim çeşmealtında toplanıp tanışmamıza bütün site üyeleri davetlidir.Kendi aralarında toplanıyorlar bizi davet etmiyorlar demeyin. Hepimizin uygun oldugu bir gün kararlastırıp toplana biliriz[ben cumartesi dahil olmak üzere haftanın altı günü calışıyorum]

aybasan
25-03-2008, 06:38
anlaşılan çeşmealtında teknesi olan pek kimse yokmuş bu konuda kimseden birdaha ses seda çıkmadığına göre :)