PDA

Tüm Versiyonu Göster : Kendi sitem

carizzo
27-03-2008, 15:29
Yıllardır edindiğim bilgi birikimi ve derlemelerimi aşağıda belirttiğim sitede topladım. Daha çok eksiği var, sürekli güncellemeye çalışıyorum. Sanırım şu anda türkçe tüm linkler kayıtlı. Ayrıca "Balıkçı Sözlüğü" konusunda benzeri yok. "Yemler" ve "Hikayeler" kendi derlemelerim. Balıkçılıkla ilgili diğer konuları da eklemeye gayret ettim.
Eleştiri ve yönlendirmelerinizi bekliyorum.
[Only Registered Users Can See Links]
Melih BÜKER.

gerence
27-03-2008, 20:00
Seni tebrik ediyorum Melih..
Mükemmel bir site hazırlamışın,keyifle okuyorum her sayfasını, umarım bir süre sonra arkadaşlar da farkına varacak ve faydalnacaklardır...
Topladıklarını bu şekilde bir düzen içinde tüm balık amatörlerine açtığın için seni tebrik ederim...
Çalışmalarında başarılarını dilerim...

cemşid
04-04-2008, 19:05
emeğine sağlık güzel bir site olmuş klasik bilgilerden farklı bilgiler koymuşsun başarılar...

paşalı
04-04-2008, 20:55
Çok güzel tebrikler.Emeğine sağlık.

kont56
05-04-2008, 10:14
tebrikler güzel site olmuş

dejavus
05-04-2008, 20:18
Çok kullanışlı güzel bir site ..emeğiniz için sunduğunuz bilgiler için teşekkürler...saygılar sevgiler

Hasan BALIKÇI
05-04-2008, 20:23
Melih bey tebrik ederim gerçekten güzel olmuş başarılarının devamını canigönülden temenni ederim.
başarıların daim olsun

sevgiler saygılar

turna
06-04-2008, 13:42
Melih ,ellerine sağlık,tebrikler.

hakan25
23-04-2008, 16:16
tebrikler güzel bir site olmuş..

falconn394
30-04-2008, 13:13
Melih Abi Siteyi Inceledim , Gercekten Ellerine Sağlik ,cok Emek Vermissin ,resimler Cok Guzel , Bundan Sonra Siteni Takip Edecegim Kolay Gelsin

alp71
09-05-2008, 23:48
Yıllardır edindiğim bilgi birikimi ve derlemelerimi aşağıda belirttiğim sitede topladım. Daha çok eksiği var, sürekli güncellemeye çalışıyorum. Sanırım şu anda türkçe tüm linkler kayıtlı. Ayrıca "Balıkçı Sözlüğü" konusunda benzeri yok. "Yemler" ve "Hikayeler" kendi derlemelerim. Balıkçılıkla ilgili diğer konuları da eklemeye gayret ettim.
Melih BÜKER.

Emeğinize Sağlık Üstad, gayet güzel ve faydalı olmuş, başarılarınızın devamı dileklerimle...selamlar...

ünalmusa
08-08-2008, 19:17
elıne emegıne saglık

MAVİ FENER
16-06-2009, 20:50
Melih BÜKER.

çalışman güzel..ancak arkadaki balık fonu güzel durmadı..ayrıca ön format penceredeki iner çıkar perde gibi olmuş..hoş değil....sabit renklere dönmenizi ve diğer sitelerin web sayfalarını dikkate alabilirsiniz....bunu yaptığınıza göre sizi tebrik ediyorum....eger site kuracaksanız herşeyi ile 4/4'lük olacak...benim de sitem var diyerek site kurarsanız ...siteden yazılar ve işlenecek konuları işleyecek yazarlarınız olmazsa...üye de bulmakta zorlanırsınız diye düşünüyorum...kutluyorum...Her işi bilenine yaptıracaksın,sen bilgin ile ne istediğini söyleyeceksin...tşk..

carizzo
31-10-2009, 22:44
çalışman güzel..ancak arkadaki balık fonu güzel durmadı..ayrıca ön format penceredeki iner çıkar perde gibi olmuş..hoş değil....sabit renklere dönmenizi ve diğer sitelerin web sayfalarını dikkate alabilirsiniz....bunu yaptığınıza göre sizi tebrik ediyorum....eger site kuracaksanız herşeyi ile 4/4'lük olacak...benim de sitem var diyerek site kurarsanız ...siteden yazılar ve işlenecek konuları işleyecek yazarlarınız olmazsa...üye de bulmakta zorlanırsınız diye düşünüyorum...kutluyorum...Her işi bilenine yaptıracaksın,sen bilgin ile ne istediğini söyleyeceksin...tşk..

Eleştirileriniz için teşekkür ederim. Üye kaygısı yaşamadan birşeyler yapmaya çalıştım. Amatörce bir site hazırladım, 4x4'lük bir site olmadı. Bilenine yaptırmaya kalksam, benim için anlamı kalmayacaktı. Bunun için özür dilerim. Evet, benim sitem var diyorum, bilgilerimi de söyleyebildiğim kadar söylemeye çalışıyorum.
Doğrusunu isterseniz kurmuş olduğunuz cümleleri de pek kavrayamadım. Daha açık ve anlaşılır yazabilirseniz düzelmeye ve düzeltmeye çalışırım.