PDA

Tüm Versiyonu Göster : Bizim ufaklığın miniği

polmurat
27-03-2008, 20:24
UPrpownKnRQ
Dün bizim ufaklık durmadı tutturdu balığa gidelim diye.Çekirdekten yetme balıkçı olacak heralde bizimki.Kırmadık gittik.Bu minik takıldı şansımıza oltaya.

polmurat
27-03-2008, 20:33
Rauf abi önceki videomun ekran şeklinde görüntülenmesini sen yapmıştın.Ben beceremedim.Yaparsan birde özelden izah edersen sevinirim abi.SAğlıcakla.

hakan25
27-03-2008, 21:21
bir büyük balıkçı daha katıldı desene aileye selamlar ...

balıkcı omer
28-03-2008, 11:04
murat çok güzel örnek nir video olmuş senin ufaklığıda allah bağışlasın şimdiden yetişiyor video sayesinde göleti gördüm kepek küspesi kullan randıman alırsın saygılar ras gele.

polmurat
28-03-2008, 16:26
Abi sağolasın.İzledinmi bilmiyorum bu bölümde Batman aynalı sazan videosu başlıklı videomuz var ona bakarsan daha iyi fikir edinirsin belki

balıkcı omer
28-03-2008, 19:46
selamın aleyküm murat youtube kapalı olduğundan izleyemedim şimdi izledim dediğim gibi sazan yayı ve kepek küspesi çok iş görür orada öyle umut ediyorum ile makaralı olta kulanman şart değil sallama olto ile atabilirsin sazan yayını sazan yayı yoksa sizin orada ben kargo ederim sana çin malı hazır yayları alma tamammı.balık çekerken göl kamışını yukarı değil yatay çekersen balığı kaçırmaz yada kamışı kırmazsın ayrıca mutlaka kepçe kullan daha sağlıklı av yaparsın.sormak istdiğin varsa cevaplarım.sağlıcakla kal.

polmurat
29-03-2008, 10:20
Aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatuh Ömer abi.Verdiğin bilgiler için sağol.Burada o dediğin sazan yayına rastlamadım.Yay işinden de anlamam.Resmini veya videosunu bi eklersen sevinirim.Araştırıp ona göre senden isterim abi İnşallah.

polmurat
29-03-2008, 16:32
Kepçe konusunda haklısın abi.Geçen sezon onun yüzünden birkaç büyük balık kaçırmıştım.Geçenlerde açılır kapanır portatif birtane satın aldım.Sağlıcakla kal.

balıkcı omer
29-03-2008, 16:45
selamın aleyküm murat kepek küspesi video'su sazan yayı'na tatbik edilir videoyu izlersen sazan yayını orda görürsün kolay gelsin

polmurat
29-03-2008, 19:29
Abi az önce seyrettim videoyu teşekkürler.Bir araştırayım burada.Zaten toru topu 2 dükkan var burada balık malzemesi satan.Pek sanmıyorum burada olacağını.Allaha emanet ol abi.

sazancı18
01-04-2008, 15:30
adaşım murat imzayı nasıl güncelliyecem msn adresimi versem nasıl olur kuccuk_alet@hotmail.com

polmurat
01-04-2008, 17:21
Adaşım forum kuralları bölümünde en üstteki imza ayarları başlıklı konuya gir.Orada gerekli bilgiye ulaşabilirsin.