PDA

Tüm Versiyonu Göster : sazan avında kullanılacak malzeme

sazancı18
07-04-2008, 15:13
ben çankırıdan murat genellikle çivar il veilçelerdeki göl vegöletlerde avlanmaktayım her zaman yanımda olması gereken ultra bait esans sazan için bütün avlarımda kullanıyorum ve çok etkili oluyor ve her zaman livarım dolu geliyorum şimdiye kadar yakaladıgım en iri balık 7.500gr dır bu sazanı mısır konserveyle yakaladım tabiki içinde ultra bait esans vardı ve kamışı gölün içine kadar sürüklemişti çok zor bi avdı ama sonunda çekmiştim herkezin denemesini tavsiye ederim umarım livarlarınız dolu iyibir av dilerim herkeze rastgelsin arkadaşlar ve degerli üstatlar

polmurat
08-04-2008, 18:36
Adaşım nasıl bir esans bu. Nereden ve nasıl temin ederiz.Bu konudA DETAYLI bilgilendirirsen sevinirim.

sazancı18
09-04-2008, 17:19
Degerli abicim bu bahsetmiş oldugum esans av bailerinde satılmaktadır ben bu esansı konserve mısırın içine bir tüp sıkıyorum ava başlamadan önce ama sen netür yem kullanıyorsun bilemem ama her yeme kullanılabilir hamur yaparsan sulandırarak da kullanabilirsin abicim yeni av sezonunda başarılar dilerim livarların hep dolu iyibir av dilerim.

polmurat
10-04-2008, 20:07
Bir araştırayım bakalım Murat kardeş şu esansı bulurum İnşallah.

balıkcı omer
14-04-2008, 13:48
sazancı murat kardeşim verdiğin fikirlere teşekkür ederim kullanmış olduğun esansın aşırısının koku fazlasının balıkta yan etkisi olmuyormu çünki aşırı koku balığı ürkürtür saygılar

avcı22
02-06-2008, 18:51
Sakın evde denemeyin.Evden kovulursunuz.Çok berbat bir kokusu var.Elinize eldiven geçirmeden kullanmayın.Arabadan da atılırsınız.