PDA

Tüm Versiyonu Göster : aaarkadaslaar vallaha imdat!!!

harundogan35
08-04-2008, 15:09
ya freesub 110 luk zıpkın aldım ama kuramıyorum çok uzun geldi bu bi tekniği var mı buişin garibim zıpkın kuzu gibi yatıyo kullanamıyorum birde bu zıpkının kalitesi nasıldır?:deli::deli::(

Egeli
10-04-2008, 00:42
o zıpkını elbisesiz kurman çok zor...

Elbise varsa sağlamca göğsüne dayarsan kurarsın...

İlk başlarda biraz zor geliyor...
Ama sen yine ilk kurarken ucundan mantarı eksik etme...
şeytanın işi yok...

harundogan35
10-04-2008, 16:40
ya bende elbise yok ama göğsümde kurmayı denedim zpkını göğsüme dayayınca lastiğine yetişemiyorum yetişe bilsem kurcam ama... ben bir kere kurdum zıpkını onu da bacağımı dayıyarak yaptım zaten birdaha da kuramadım peki bu zıpkının kalitesi nasıldır iyi mi?

TekYelken
11-04-2008, 01:03
Merhaba Harun,

Baslangic icin uzun bir zipkin. Keske 75 lik, hic degilse 90 likla baslasaydin. Su linkte uzun zipkin kurma teknigi gosteriliyor, once lastigi bir elinle yakalayip sonra oteki elinle kabzayi gogsune dayiyorsun. Iyi sanslar.

[Only Registered Users Can See Links]

Mesut
Icmeler/Marmaris

TekYelken
11-04-2008, 01:14
Al bir tane daha,

[Only Registered Users Can See Links]

harundogan35
13-04-2008, 21:47
iginize çok teşekkür ediyorum emeğinize sağlık

adapot defkan
16-04-2008, 04:31
istersen bir lastiğini değiştir elin alışana kadar daha rahat çekebileceğin bir boyutta lastik takmanı öneririm lastiğin 19 veye 20 lik olabilir sert lastiktir çekmeside zor olur daha ince lastik kullanır isen çok daha rahat olur

ekber kaptan
14-01-2009, 23:47
abi bir elinle lastiği asıl diğer elinlede zıpkını yandan avuç içinle tut lastik biraz uzadıktan sorna diğer elinle zıpkını karnına al başarıya ulaşacaksındr zıpkın herşeyi iyi ama suda manevrası az bana gre apnea daha kullanışlıı

cascarda
02-07-2010, 12:47
Bu Boy zipkin genelde Agason ile avlandigin zaman Sinarit icin kullanilir veya acik deniz zipkinciliginda orkinos veya kilic baligi icin. Bunun harici 10 m ye kadar sig su veya tas alti avi yapiyorsan maximum 90 lik zipkin almani tavsiye ederim.
AGASON: Dibe inip hareketsizce baligin yaklasmasini beklemek , etkili olmasi icin mutlaka kamuflaj elbise gerekir.
Kolay Gelsin

fenomenby
06-10-2010, 00:31
abi bir elinle lastiği asıl diğer elinlede zıpkını yandan avuç içinle tut lastik biraz uzadıktan sorna diğer elinle zıpkını karnına al başarıya ulaşacaksındr zıpkın herşeyi iyi ama suda manevrası az bana gre apnea daha kullanışlıı

tamamen katılıyorum bi apnea aldım baskada zıpkın kullanmam