PDA

Tüm Versiyonu Göster : """Mersin'de Levrek Avı"""

western222
09-04-2008, 21:24
Arkadaşlar iyi geceler!Mersin'de levrek avlayabileceğimiz yerler nerelerdir?Hangi yöntemleri kullanmalı?Şimdiden Teşekkürler..

hocca
11-04-2008, 19:03
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])
Bu levrekler Taşucu'ndan Taşucu motel ile sekanın kısa mendireği arasında tutulmuştur.Saygılar.

Lethe
12-04-2008, 08:13
tebrik ederim levrekler çok güzel :)
yanılmıyorsam şamandıra ve tüylü yemle yakalamışsınız.Bu konuda biraz daha detay verebilir misiniz?Misina,makina,kamış,yem vb.?
Afiyet olsun :helal::helal:

bjk35
12-04-2008, 10:08
abi valla helal olsun.tebrik ederim.çok güzel bir av.

bjk35
12-04-2008, 10:11
abi valla helal olsun.tebrik ederim.çok güzel bir av

HALDUN YALIMLI
12-04-2008, 11:36
İmza ayarlarınızı yapmadığınız için Hocca diye hitab ediyorum kusura bakmayın. Ali arkadaşımıza en iyi yer tarifi anca bu olurdu sanırım. Daha iyi avların resimlerini görürüz sitemizde umarım. RASTGELSİN

hocca
12-04-2008, 15:35
tebrik ederim levrekler çok güzel :)
yanılmıyorsam şamandıra ve tüylü yemle yakalamışsınız.Bu konuda biraz daha detay verebilir misiniz?Misina,makina,kamış,yem vb.?
Afiyet olsun :helal::helal:

Raglou süt beyazı silikon+tüy+süt beyazı silikon(balık)+tüy çapari şeklinde .Beden kamış boyu.Köstekler arası mesafe, el parmak ucundan koldirseğine kadar.Bedenin ucuna klips.Su dolan tip yumurta şeklinde bir mika(şeffaf) top(1.ve2. fotoğraflarda kamışın ucun da top görülüyor.), topun bir deligine beden den gelen klipsi, diğer deliğine de kamıştan gelen klipsi takıyoruz.Zargana topu gibi.Kamış boyu 2.70-3.00m.Kıyıdan at çek yapıyorum.
Makina at çeke uygun yormayan 40lık makina.

çupra
13-04-2008, 19:56
allah cümlemize rastgetirsin.ben kandi adıma balığa gitmeye hasret kaldığım şu günlerde bu görüntü ilaç oldu desem yeridir. daha niceleri ratsgelsin!

bcgcity33
18-04-2008, 07:43
Tarsus
Adana ırmağı Balıkları
[Only Registered Users Can See Links]

ismetguralp
05-05-2008, 00:25
Raglou süt beyazı silikon+tüy+süt beyazı silikon(balık)+tüy çapari şeklinde .Beden kamış boyu.Köstekler arası mesafe, el parmak ucundan koldirseğine kadar.Bedenin ucuna klips.Su dolan tip yumurta şeklinde bir mika(şeffaf) top(1.ve2. fotoğraflarda kamışın ucun da top görülüyor.), topun bir deligine beden den gelen klipsi, diğer deliğine de kamıştan gelen klipsi takıyoruz.Zargana topu gibi.Kamış boyu 2.70-3.00m.Kıyıdan at çek yapıyorum.
Makina at çeke uygun yormayan 40lık makina.

takımın tam fotosunu eklerseniz ve bir de köstekleri yakından açarsanız daha iyi olur.

paşalı
05-05-2008, 20:00
Hoca tebrik ederim süper bir av günü geçirmişsiniz.Darısı bizim başımıza.Afiyet olsun.

hakan25
05-05-2008, 20:40
tebrikler güzel av afiyet olsun..