PDA

Tüm Versiyonu Göster : Gökova Balıkavı Turlarımız başlıyor.

covamad
15-04-2008, 21:26
Arkadaşlar;Hazırlıklarımız hızla ilerliyor,15 Mayıs ta turlara başlıyorum,
unutulmaz bir balıkavı gününde birlikte olabilme ümidi ile;:helal:[Only Registered Users Can See Links]

covamad
16-04-2008, 15:46
Arkadaşlar;Hazırlıklarımız hızla ilerliyor,15 Mayıs ta turlara başlıyorum,
unutulmaz bir balıkavı gününde birlikte olabilme ümidi ile;:helal:[Only Registered Users Can See Links]

Yorumları geçtikte;bir hayırlı olsun diyende mi yok!:'(

eşkina
16-04-2008, 16:21
hoşgeldiniz tecrübenizi ve deniz bilginizi balık tutma arzusunu ateşleyen tariflerinizi saygı ile selamlıyorum.sadece ücret mukabili teknenizin yanında yakalamış olduğunuz balıkçılık nüanslarınızı bizimle ,form üzerinden paylaşırsanız bizleri bahtiyar edersiniz.

levrek
16-04-2008, 17:14
Merhaba Oktay Bey,yeni sezonunuz hayırlı olsun,oldukça güzel bir girişim.Sitenizi inceledim gayet bilgilendirici,gelecek kişiler için uygun konaklama yerlerini de ekleyebilirseniz faydalı olacaktır diye düşünüyorum.Bölgenizde fotoğraflarda görünen jiglerden acaba hangisi daha verimli çalışıyor ? sevgilerimle

covamad
16-04-2008, 19:32
Merhaba Oktay Bey,yeni sezonunuz hayırlı olsun,oldukça güzel bir girişim.Sitenizi inceledim gayet bilgilendirici,gelecek kişiler için uygun konaklama yerlerini de ekleyebilirseniz faydalı olacaktır diye düşünüyorum.Bölgenizde fotoğraflarda görünen jiglerden acaba hangisi daha verimli çalışıyor ? sevgilerimle

Erol bey ;teşekkür ederim.Konaklama ve ulaşım konularında çalışmalarımız devam ediyor,en kısa zamanda sayfama ilave edeceğim.

Fotoğraflardaki jigglerin hemen hepsi çalışıyor,200 gr dan hafif jig
kullanmıyorum.(derinlikler 40 m ve üzeri) Rastgelsin...

hamurabi
16-04-2008, 20:08
öncelikli hayırlı ugurlu olsun,hersey harika görünüyor.Peki siz acemilere katlana bilecekmisiniz onu cok merak ediyorum

covamad
16-04-2008, 20:42
öncelikli hayırlı ugurlu olsun,hersey harika görünüyor.Peki siz acemilere katlana bilecekmisiniz onu cok merak ediyorum

Bu günün acemisi,yarının ustasıdır.Tabii ki kırk yıllık birikimimi bana gelen
dostlarımla paylaşacağım,spor olarak gördüğüm(biggame)balıkavının
bilinçli yapılması,yayılması en büyük dileğimdir.Turlarım arzu eden herkese
açıktır.Selamlar, Rastgelsin...