PDA

Tüm Versiyonu Göster : izmirli arkadaslar tavsıyelerınıze ıhtiyacım var

35deniz
24-04-2008, 09:22
bu hafta sonu 27/04/2008 pazar gunu Guzelbahce ıkıncı lımandan kalkıp yassıada yakınlarında tekneden olta atacagız yem vs konularında tavsıyelerınızı bklıyorum arkadaslar

Anıl ÜNALAN
24-04-2008, 09:36
bu hafta sonu 27/04/2008 pazar gunu Guzelbahce ıkıncı lımandan kalkıp yassıada yakınlarında tekneden olta atacagız yem vs konularında tavsıyelerınızı bklıyorum arkadaslar

Merhaba 35deniz bey. ÖnceLikLe imzanızda kişiseL biLgiLerinize yer verirseniz hitabımız daha sıcak oLucaktır.. GeLeLim sorunuza..

O böLgede av yapan insanın en başta kuLLanacağı yem süLünezdir. SüLünezLe tutuLmaya baLık o böLgede yoktur çupra dayi süLüneze geLmektedir.. Yanınızda bide sardaLya buLundurun en aLttaki takıma sardaLya takın faydasını görüceksiniz mercanLar açısından ;) Mamun feLan pek iş yapmıyor sadece iri karagöz aLmanıza yardımcı oLuyor başka baLıkta pek iLgi duymuyor mamuna..

SaygıLarımLa.

35deniz
24-04-2008, 21:49
tesekkurler
ben genelde sulunez kullanıyorum ıyı yem ama arkadaslar arasında tavuk kulanan bıle var ben bır turlu sevemedım tavugu yanı pek rabet etmıyorum
sardalyayı hıc denemedım ama deneyecegım

HALDUN YALIMLI
25-04-2008, 07:48
Deniz kardeşim, Anıl kardeşimizinde söylediği gibi, sülünez o bölgenin vageçilmezi. Siz yinede yanınızda mamun ve sardalyada götürün. Sülünezi bol alın haramiler boldur o taraflarda, isparoz, mandagöz, izmarit toplandımı yem yetiştiremezsiniz. Yemsiz kalmamak için bol sülünez, mamun ve sardalya. RASTGELSİN

Anıl ÜNALAN
25-04-2008, 12:17
tesekkurler
ben genelde sulunez kullanıyorum ıyı yem ama arkadaslar arasında tavuk kulanan bıle var ben bır turlu sevemedım tavugu yanı pek rabet etmıyorum
sardalyayı hıc denemedım ama deneyecegım

Tavuk etiyLede o böLgede denemeLerim oLdu ama izmarit haricinde hiç baLığı yakaLadığımı hatırLamıyorum tavuk etiyLe.SüLünüzden vazgeçmemenizi tekrardan söyLüyorum ;)

paşalı
25-04-2008, 20:17
Denizcim Kullandığın takımı hırsızlı yap.Hırsız iğneyi büyük tut (ben üç nolu kullanıyorum)sardalyaları hafif tuzla Anılın yazdığı gibi bu iğneye sardalya tak.Sana şimdiden rasgelsin.

ADABEYİ
25-04-2008, 21:41
Kardesim Once Selamlar Sanirim Ogun Hava Biraz Bozuk Olcak Fakat Cikarsan Sen Biraz Madya Al Hirsiz Igneni Buyuk Tut Ve Madyayi Dene Cuprayi Cek

35deniz
26-04-2008, 11:20
eevet hava bozuk olacakmıs oraya gıdıp cıkıp cıkmayacgımızı kaptana bırakacagız
umarım sorun olmaz 1 ay once ozdereye gıttık elımız bos geldık ınsllah yarın problem olmz

35deniz
26-04-2008, 11:33
takım nasıl hırsız yapılır bunun bır resmı varmıdır acaba forumda aradım ama bulamadım ben acemıyım arkadaslar

35deniz
27-04-2008, 17:49
evet gıttık arkadaslar tam yerımız fenerın 100 metre yakınındaydık bu arada hırsız nasıl yapılır ogrendım
37 parca gopez orta suda normal sardalya boyutuyla aynı sayılır bıraz daha buyuk 15 parcada ızmarıt yakaladım 1 tane ırıce ıstavrıt 1 tane de mırmır yakalayan arkadas oldu

Anıl ÜNALAN
27-04-2008, 18:21
evet gıttık arkadaslar tam yerımız fenerın 100 metre yakınındaydık bu arada hırsız nasıl yapılır ogrendım
37 parca gopez orta suda normal sardalya boyutuyla aynı sayılır bıraz daha buyuk 15 parcada ızmarıt yakaladım 1 tane ırıce ıstavrıt 1 tane de mırmır yakalayan arkadas oldu

Aga keşke gopeze uğraşmasaydın hırsızLı takım yapıp dibe inseydin bu zaman bahsettiğin yerde takoz çupra yapar takoz mercan yapar ama yine de sen biLirsin bekLemeyi sevmiyo oLabiLirsin o yüzden gopezLer senin oLsun diyeLim :)

35deniz
28-04-2008, 13:56
hırsız yaptım fakat oltayı ındırmemle yem namına bırsey kalmıyordu ben de baktım olmıyacak boyle orta suya attım mecburen yoksa hem acemı olup hem usta dınlememek olmaz

hakan25
28-04-2008, 21:56
afiyet olsun yinede iyi av