PDA

Tüm Versiyonu Göster : Karga Vs İstavrit

Gazi
19-05-2008, 00:54
Caddebostan sahilinde otururken balık tutan arkadaşları seyrediyordum ortalıkta dolanan karga gözüme takıldı 1.5lt içi balık dolu şişenin etrafında dolanıyor videoya aldım ve çok komik bir olay oldu karga gagasıyla şişeyi devirdi balıkları alıp kaçtı buyrun :rolleyes:

[Only Registered Users Can See Links]

alpkilic
26-05-2008, 13:10
ben sürreyya plajındaydım bakıyorum karga bişeyi yere atıyor sonra alıp uçuyor tekrar atıyor sonunda kondu yanına yedi gitti.ne diye gidip bir baktım midye...:D alem hayvan bunlar

Teaser
26-05-2008, 21:36
Benim dikkatle izlediğim ve "kin"inden çok korktuğum bir mahlukat olur.Bir gerçekte şu ki ;kuşların içinde en zeki olanlarından ve takribi ömürleri 200 yıl.Yani gördüğümüz kargalar muhtemelen helvamızı yiyecekler:)...

alpkilic
27-05-2008, 16:08
yok ya o yanlış biliniyor ama 60-70 arası oda iyi bakıldığında

paşalı
27-05-2008, 21:21
Bir zamanlar taze cevizi kurusun diye balkona koymuştuk,cevizler hergün eksiliyordu bir gün bizim hanım rasgele balkona çıkıyor bir bakmış karga cevizi kaptığı gibi pırrrrr.Sonradan duydum kargalar cevizi yukardan aşağıya atıp kırarmış sonrada afiyetle mideye.

xnode
11-09-2008, 14:44
Ben bir video görmüştüm. Kargalar ağaçtan cevizi koparıyorlar, daha sonra biraz ilerde trafik ışıklarının üzerindeki tele konuyorlar. Cevizleri aşağıya atıyorlar. Arabalar üzerinden geçtikten sonra yol boşalınca aşağıya inip kırılan cevizleri yiyorlar. Alem hayvanlar bunlar :)