PDA

Tüm Versiyonu Göster : 24 mayıs cumartesi çeşmeaLtı.

Anıl ÜNALAN
24-05-2008, 17:21
Sabah 5.20 de kardeşimLe birLikte(taygun) karataş sahiLini ziyaret etmeye karar verdik çapariyLe biraz at çek yaptık ama sonuç aLamadık 2 tane istavritti sadece yüzümüze güLen.GüzeL bi oLay yaşayıp güzeLbahçeye gitmeye karar verdik kardeşimLe , güzeLbahçeye gittiğimizde babamLar karaya çıkmaya karar vermiş Limana dönüyoLarmış bende döndükLerini görünce atLadım tekneye hemen geri çıkarttırdım oraya kadar gidip baLığa çıkmamak oLmaz zate saatte pek geç sayıLmazdı 10 civarıydı. Limanın açıkLarındaki istavrit geçiş suLarını denemeyi önerdim gittik 2-3 akış yaptık havanın yatık oLmasından doLayı tık biLe yoktu.Orada baLık aLamayınca Limanın az açığında buLunan bir diğer geçit noktası döküntüLere geLdik yaLnız burası istavrit değiL çupra ve Lidaki geçiş noktasıydı. Bizim tayfa çıkarttı iskandiLLeri dibe indi ben yine istavrit peşindeydim yine sonuç aLamadık ben tekrardan yukarıya istavrit suyuna çıkmayı önerdim ve çapayı topLayıp yürüdük. Bu sefer biraz oLsun hava esmeye başLamıştı bi kaç adet istavrit aLdık ben bi tane koLyoz aLdım resimde üçLünün en üstündeki. Ondan sonra da sıcaktan bunaLıp Limanın yoLunu tuttuk. Pek bişey oLmasada uskumrunun başLamadığını öğrendim ve daha istavritinde geçitine zaman var bunu anLadım..

KARDEŞİM VE BEN...
[Only Registered Users Can See Links]

BİRAZ OLSUN GÜLDÜREN TABLO..

ÇOK AZ OLAN HASILAT.

Hasan BALIKÇI
24-05-2008, 17:41
vaybe :helal::helal::helal:paşa yokmu paşa anıl taygun adam bi alo der demi.
ben sorcam ikinize

sevgiler saygılar

ibrahimz35
24-05-2008, 18:16
Anıl'cım azda olsa güzel bir av almuş,tebrik ederim. Nasip olursa bizde yarın balıga çıkmayı düşünüyoruz. Bakalım bizim şansımıza birşeyler cıkacak mı? Kal saglıcakla.

şeref-başkan
24-05-2008, 18:49
Anıl azda olsa balığınızı gene yakalamışınız ellerinize sağlık

paşalı
24-05-2008, 19:55
Balık olmasada oanı yaşamak,koklamak ve tatmak gerçekten çok güzel.Tebrikler.

Taygun KOCABIYIK
24-05-2008, 20:31
Anılım herşeyi boşver mustafayla tanışmamız ve melemen faslı süperdi. Balık bu aralar kıt koyunun olmadığı yerde bunlara abdurrahman çelebi dedik :)

hakan25
24-05-2008, 20:51
güzel av muhabbeti hele iki kardeş istavrit,kolyos oh daha ne olacak afiyet olsun..

levrek
24-05-2008, 23:30
Tebrikler arkadaşlar,işte azmin başarısı,sevgilerimle

Teaser
25-05-2008, 01:24
Eh Buna da Şükür...Babalar döndüğüne göre gene iyi balık almışsınız.Tavayı fazlasıyla doldururlar.:helal:Tebrikler ve de afiyet şeker olsun...İstavritlere de maşallah...

çeşme35
25-05-2008, 07:20
Daha ne olsun akşam yemeği çıkmış maşallah diyelim.

Anıl ÜNALAN
25-05-2008, 15:12
Eh Buna da Şükür...Babalar döndüğüne göre gene iyi balık almışsınız.Tavayı fazlasıyla doldururlar.:helal:Tebrikler ve de afiyet şeker olsun...İstavritlere de maşallah...

Sabahın köründe ÇaLı feneri deniLen böLgeye gitmeLerine rahmen yine bişey tutamamışLardı bizde hava aLmak için denize çıkınca biraz rüzgar esti , esince de biraz baLık tuttuk , esmeseydi onu da tutamazdık :(

kturkol
25-05-2008, 20:46
ellerinize sağlık beyler keyfinize diyecek birşey yok maşallah. afiyet balşeker olsun.

iskorpit
26-05-2008, 09:14
tebrikler arkadaslar genede cok güzel birgün geçirmişsiniz hasılat tavalık olmuş gene az dediğiniz .daha nicelerine insallah afiyet olsun RASTGELSİN

Michelangelo
10-06-2008, 12:38
abiler temmuzun 3-4 de gelcem izmir civarında ne balık olur

Anıl ÜNALAN
10-06-2008, 15:17
abiler temmuzun 3-4 de gelcem izmir civarında ne balık olur

GeL sen her türLü baLık buLur seni merak etme ;)

emre97
11-06-2008, 11:50
Az bile olsa güzel balıklar güzel bir av olmuş :helal::helal::helal::helal:
afiyet olsun.

saygılar...

pikeci
11-06-2008, 17:44
gercekten güzel bir av afiyet olsun:helal:;);):helal: