PDA

Tüm Versiyonu Göster : Bu mesajım Mustfer73' e

rüzgar2
22-12-2005, 17:12
Musatafa sadece senin yapman benim yazdığım cevabın altına cevap yazmandı ve ben de sana sizin oralarda kullanılan terimleri yazıp olay orada bitecek tatlıya bağlanacaktı.Sen ise cecap yazmadan tepki verdin.Amasya küçük elbet karşılacağız ve sen benimle selamlaşmayacakmısın şimdi.Konuşmayacakmısın.Ben mesajımda asabi davranmış olabilirim sende hatalı olabilirsin(hatanını çoğu sende :deli: )...Neyse bu konu fazla uzamasın şuraya dönde herşey bitsin.Bu mesajımın ve tepkimin nedenini seninle bir araya gelip konuştuğumuzda anlayacaksın.Belki sen anlatacaklarımı unutmuş olabilirsin.Ama bana koyduğu için ben unutmadım.Bunlarıda anlatayım sana olay iyice tatlıya bağlanır eminim.Benim içimdekileri sana anlatmam bu olayı çözecek gibi geliyor.Şimdi buna karar verdim.Dersenki sen varken dönmen bende ziyaretçi takılırım.....( :'( )

mustfer
22-12-2005, 21:10
Sami, öncelikle şunu belirteyim önceleri sen olduğunu tahmin edemedim, Çünkü yanılmıyorsam daha önceden siteye üyeliğin vardı. O nedenle kim olabilir diye beklemeyi düşündüm. O zaman imza bölümünde isminde olmadığı için bunu uygun gördüm. Eğer sen olduğunu tahmin etseydim, senin dediğin gibi bizdekileride oraya hemen eklerdim. İkincisi yıl sonu olması nedeniyle işler çok yoğun nete girmeye fırsat olmuyor, zaman zaman ziyaret edip çıkıyordum. Bugün bu mesajını görünce cevaplamazsam hoş olmaz düşüncesiyle hareket ettim. Seninle selamlaşmamak ve konuşmamak nerden çıktı bunlar... Zaman zaman birbirimize kızsak bile arkadaş olduğumuzu asla unutmadım... Unutmayacağım da....

aserkansatı
23-12-2005, 06:19
İşte olay bu... Ben de bekliyodum ne zaman yazışacaksınız diye...Bırakın bu aksan işlerini artık,açtığıma pişman oldum zaten konuyu...

rüzgar2
24-12-2005, 00:21
İşte olay bu... Ben de bekliyodum ne zaman yazışacaksınız diye...Bırakın bu aksan işlerini artık,açtığıma pişman oldum zaten konuyu...

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])