PDA

Tüm Versiyonu Göster : Malawi Cichlids

ibrahimz35
02-06-2008, 22:51
Arkadaşlar, akvaryum bölümü uzun süredir güncellenmedi. Bende akvaryum balıklarını çok sevdigim için bu konuya el atmaya karal verdim. Akvaryum balık larının doğal ortamlarını merak eden arkadaşlar için çok güzel bir video buldum.
[Only Registered Users Can See Links]

Anıl ÜNALAN
03-06-2008, 14:35
Teşekkür ederiz ibrahim abi doğaL ortamda çok daha güzeL görüntü yaratıkLarına daha fazLa inanıyorum artık :)

Lethe
03-06-2008, 16:18
Akvaryumculuğa yeni başlayan acemi bir hobici olarak, ileride beslemek istediğim türleri doğal ortamlarında görebilmek çok güzel. Baya sevimli keratalar. Akvaryum, balığa gidilemeyen günler için bire bir . Tavsiye ederim ;)

ibrahimz35
03-06-2008, 20:02
Ulaş kardeşim,benimde iş yerinde akvaryumum var. Yunus ve sarı prenses besliyorum, onları izlemek çok zevkli ve dinlendirici oluyor.

Caner BALIKÇI
03-06-2008, 20:59
Arkadaşlar, akvaryum bölümü uzun süredir güncellenmedi. Bende akvaryum balıklarını çok sevdigim için bu konuya el atmaya karal verdim. Akvaryum balık larının doğal ortamlarını merak eden arkadaşlar için çok güzel bir video buldum.
Eline sağlık İbrahim abi ben malavileri pek sevmem ama gene de güzel çalışma.Benim favorim tanganyika ;)

ibrahimz35
03-06-2008, 21:02
Hüseyin kardeşim, akvaryumunun veya balıklarının resmini koyarsan sevinirim.

Bunlarda benim fovarim. [Resimler alıntıdır]

Caner BALIKÇI
03-06-2008, 21:20
Abi zaten tanganyika dedin mi akla gelen tropeus,frotoza (brundi en çok tanına),ve calvus.Ama şu an 7 adet lelupim var bunlardan bir batım yavru aldığım zaman hepsini verip yerine 1 erkek 4 dişi calvus alıp sadece calvus kolonisi kurucam.Daha önce yunus sarı prenses yaşayan kaya besledim bunlardan sonra ateş ağız besledim ve 2 kere çok sağlıklı şekilde yavru aldım onların yavrularıyla lelupileri takas ettim ama eş ateş ağızlar hala bende Serkan abim alcam senden onları deyip duruyo ama hala gelmedi(discus):D.Şimdi ise yapmak istediğim sadece bitkili bir akvaryum kurup tecrübemi arttırmak.Bu işe girdin mi çıkışı yok abi.İşte benim balıklarım inşallah beğenirsin İbrahim abi

Saygılar

ibrahimz35
03-06-2008, 21:45
Hüseyin'cim gerçekten güzel bir akvaryum, balıklarında harika.İnşallah bol yavru alırsın.

Anıl ÜNALAN
03-06-2008, 23:00
Hüseyin kardeşim senin ateş ağızLar ne oLdu yavruLar çıkıyodu en son hatırLadığım.

Caner BALIKÇI
04-06-2008, 11:29
Anılım onlar büyüdü çoktan verdim bile :D.Ama anaçlar hala bende her ay yumurtluyo dişi ama erkek te iş yok dişinin esas erkeği 3 ay önce öldü:'(.O olsa nası yavru alırım.
saygılar;sevgiler

Caner BALIKÇI
04-06-2008, 22:39
Hüseyin'cim gerçekten güzel bir akvaryum, balıklarında harika.İnşallah bol yavru alırsın.

Sağol abi inşallah.Amacım çok yavru almak değil zaten az yavru almak fakat türünün örneği yavrular elde etmek

saygılar.