PDA

Tüm Versiyonu Göster : Cam gözü ilk kez çok yakından gördüm

genç_balıkcı_77
13-06-2008, 20:08
şimdi bu olay 11.06.2008 tarihinde oldu ben ikizimle karamürselde amatör balıkcıyız ilk başta dolaşıorduk :ninja::P

biri dedi cam göz inanmadık sonra marinaya gittik yani yapıldı dolaşorduk oralarda bakıorduk tanıdıklar ne kadar tuttu diye bir an ikizimle iddiaya girdik 5 ytl sine ben denize atlarım diye ikizim tamam dedi ben üstümü çıkardım bide ne görüyim tam atlıcam zaman altımdan 1.5 m boylarında balık geçti dedim sudan öle gözüküyor sonra suyun yavaşça üstüne çıktı birde ne görüyim camgöz :'( hemen gittim doğrulamak için sorduk ordaki balıkçıların misinalarına dolandı çekmeye çalıştık misinayı kopardı ben hemen ewe gittim net ten araştırdım gördüğüm gerçekten cam gözmüş aman dikkat körfezin en tehlikeli balığıymış sonra 1 daha denize girmeme kara rı aldım (yüzersem havuzda):D:D:D bu tamamen doğrudur yemin ederim

Taygun KOCABIYIK
13-06-2008, 20:27
Genç balıkçı aramıza hoşgeldin. İki ricam olacak ilki kurallar gereği imzanı doldurman (isim,yaş,şehir bilgileri), ikinci ricam ise lütfen Türkçeyi güzel kullanalım yazıyı okudum ama anlayamadım.

Teaser
14-06-2008, 02:15
Camgözden denizde değil de karada korkun bence.Takımların gittiğiyle kalırsınız.Denizde zaten kendisi kaçar.:D:D:D

emre97
14-06-2008, 14:17
hoşgeldiniz....nice avlara saygılar..:helal:

walras
14-06-2008, 21:36
türkçe konusuna tamamen katılıyorum. yazıdaki türkçe kullanımı camgözden tehlikeli olmuş:P

hakan25
14-06-2008, 23:03
genç balıkçı arkadaşım her halde biraz korktun yazınıda o heyacanla yazdın bir sonraki yazılarının,paylaşımlarının çok daha düzgün olacağına inanıyorum. aramıza hoş geldin....

gerence
14-06-2008, 23:26
türkçe konusuna tamamen katılıyorum. yazıdaki türkçe kullanımı camgözden tehlikeli olmuş:P

Bu yazdığına aynen katılıyorum :):helal:

genç_balıkcı_77
19-06-2008, 11:07
hepinize teşekkürler daha anılarım war :)

aykutkilitcioglu
19-06-2008, 11:36
sen bakma onlara.taze kan lazım siteye hoşgeldin.

Caner BALIKÇI
19-06-2008, 20:06
hepinize teşekkürler daha anılarım war :)

Anılardan önce imza ayarlarını yaparsanız seviniriz.Ayrıca Türkçe olan alfebemizde 'w' diye bir harf yoktur.Bunlara dikkat edelim lütfen

Saygılar.....

xnode
04-07-2008, 10:18
şimdi bu olay 11.06.2008 tarihinde oldu ben ikizimle karamürselde amatör balıkcıyız ilk başta dolaşıorduk :ninja::P

biri dedi cam göz inanmadık sonra marinaya gittik yani yapıldı dolaşorduk oralarda bakıorduk tanıdıklar ne kadar tuttu diye bir an ikizimle iddiaya girdik 5 ytl sine ben denize atlarım diye ikizim tamam dedi ben üstümü çıkardım bide ne görüyim tam atlıcam zaman altımdan 1.5 m boylarında balık geçti dedim sudan öle gözüküyor sonra suyun yavaşça üstüne çıktı birde ne görüyim camgöz :'( hemen gittim doğrulamak için sorduk ordaki balıkçıların misinalarına dolandı çekmeye çalıştık misinayı kopardı ben hemen ewe gittim net ten araştırdım gördüğüm gerçekten cam gözmüş aman dikkat körfezin en tehlikeli balığıymış sonra 1 daha denize girmeme kara rı aldım (yüzersem havuzda):D:D:D bu tamamen doğrudur yemin ederim

amazing.. incredible.. inanılmaz.. muazzam.. müthiş bir anı.. vay beee :deli:

ismail2776
24-08-2008, 19:16
bence türkçe çok kötü tehlike çanları çalıyor arkadaş