PDA

Tüm Versiyonu Göster : Seferihisar da Balık avı

ahmetglr
06-07-2008, 21:45
Üstadlar önce 10 günlük bir tatil için seferihisar sığacık tarafına daha sonra ise 1 haftalığına Bozcaada'ya gideceğimm (tatili bu sene abarttım biraz). Bozcaadayı biliyorum ancak Seferihisar'da kıyıdan nereden balık tutabilirim. Sığacık limanı uygun bir yer olur mu. Bir de mümkünse yakın bir yerler tarif ederseniz çok mutlu olurum. Hoşçakalın...

Taygun KOCABIYIK
06-07-2008, 22:04
Sığacık limanı uygundur. Sabah suyunda at-çek yapabilirsiniz. Lidaki-çupra-sargos olur kıbrısa kefal,sarpa gelir geçen sene bayağı iriydi ordaki sarpalar bu sene durum nedir bilmiyorum. Birde çok duyduğum fakat avlanmadığım mezarlık önü var. Barbun, kefal, mırmır çıktığı söyleniyor.
Bu arada imzanızı doldurursanız hitapta kusur etmeyiz.

hasanova
06-07-2008, 22:05
Evet ben de Taygun gibi mezarlık önünü çok duydum. Bence denemenizde fayda var ;)

Taygun KOCABIYIK
06-07-2008, 22:07
Hasan abi o kadar söylendiğine göre vardır bir hikmeti ama nasip olmadı hiç orda avlanmak :)

paşalı
06-07-2008, 22:54
Üstadlar önce 10 günlük bir tatil için seferihisar sığacık tarafına daha sonra ise 1 haftalığına Bozcaada'ya gideceğimm (tatili bu sene abarttım biraz). Bozcaadayı biliyorum ancak Seferihisar'da kıyıdan nereden balık tutabilirim. Sığacık limanı uygun bir yer olur mu. Bir de mümkünse yakın bir yerler tarif ederseniz çok mutlu olurum. Hoşçakalın...

Ahmetgır Ben kalenin önünden bir iki çupra almıştım bir tarihte sabahcı kalmıştık.bir bucuk iki kilolu çıkıyo diye duyum aldım ve gittik okadar büyük olmasada fena değişdi.

hasanova
07-07-2008, 10:41

Mufi nickli dostumuzun zamanında eklemiş olduğu bir Sığacık av yeri resmini buldum forumumuzda, umarım faydası olur. Copyright ta kusur olmasın forum threadının da linkini koyalım ;) [Only Registered Users Can See Links]

[Only Registered Users Can See Links]

xnode
07-07-2008, 11:45
Ekmeksiz plajının olduğu bölümde balık alan olabiliyor mu hiç ?

ahmetglr
07-07-2008, 16:34
Üstadlar verdiğiniz bilgiler için hepinize çok teşekkür ederim. Eğer balık tutabilirsem sizlerin sayesinde olacak.

hasanova
07-07-2008, 17:15
Pruvan neta olsun dostum ;)

ahmetkaptan
01-02-2010, 19:08
sığacık çipura icin tam gecit sezonu mart sonuna kadar