PDA

Tüm Versiyonu Göster : keyifli izlemeler

adapot defkan
02-08-2008, 21:41
[Only Registered Users Can See Links]

selam son levrek avımız

[Only Registered Users Can See Links]

buda son video muz

tüm arkadaşlara selam

Taygun KOCABIYIK
02-08-2008, 21:57
Abi süper avlar harika görüntüler. Yalnız 2. videoda bir barbun vardı ki o hepsinden fazla canımı çektirdi :D

adapot defkan
02-08-2008, 22:47
Abi süper avlar harika görüntüler. Yalnız 2. videoda bir barbun vardı ki o hepsinden fazla canımı çektirdi :D

teşekkürler kardeşim bende barbunu tek geçerim o kral

paşalı
03-08-2008, 09:48
Volkan kardeşim süper ve keyif veren çekimler emeğine ve eline sağlık teşekkürler.

Anıl ÜNALAN
03-08-2008, 11:25
Çok güzel video volkan abi tebrik ederim.

gerence
03-08-2008, 21:40
Vay be neymişiniz siz böyle :)))? Bırak balıkları,düzenlediğiniz video bile bir başka güzel:) Bu ziyafet için teşekkürler:)

xnode
03-08-2008, 22:51
Biz de balıkçıyız diye geçiniyoruz işte :) tebrikler..

adapot defkan
03-08-2008, 23:10
Vay be neymişiniz siz böyle :)))? Bırak balıkları,düzenlediğiniz video bile bir başka güzel:) Bu ziyafet için teşekkürler:)

teşekkürler beyenmenize çok sevindim youtube de olsun googfle de olsun bir çok yabancı av videolarıvar bizim onlardan neyimiz eksik bizde yaparız hemde en iyi sini dedik sizin bu yorumlarınız beni çok mutlu ettiği uğraşdığıma deymiş oplduğunu anladım ;)

adapot defkan
03-08-2008, 23:13
Biz de balıkçıyız diye geçiniyoruz işte :) tebrikler..

estafurullah ben biraz şanslıyım diyelim birde balıkçı kasabasında yaşıyorum ve çocukluğum dan beri denizdeyim yılların tecrübesi sizlerde bu işe gönülvermiş amatör balıkçı ve doğa dostu insanlarsınız umarım hayellerinizdeki balık avlarını yapabilir trofeleri yakalarsınız
yorumunuz için teşekkürler

gerence
04-08-2008, 23:22
teşekkürler beyenmenize çok sevindim youtube de olsun googfle de olsun bir çok yabancı av videolarıvar bizim onlardan neyimiz eksik bizde yaparız hemde en iyi sini dedik sizin bu yorumlarınız beni çok mutlu ettiği uğraşdığıma deymiş oplduğunu anladım ;)

Yaptığın çalışma için söylenecek tek kelime var; o da "mükemmel". Aklına koyup balık avı fotoğraflarını bu şekilde ses ve görüntüyü birbirine yakıştırıp ta değerlendirmen muhteşem olmuş..:helal:
Yaşadığın balıkçı kasabasını da bu videoya ekleseydin keşke. Kasabayı öğrenir seyredenler ve bunun da kasabaya yararı olurdu diye de düşünüyorum dostum..! Osman Bey'in bu konuda senelerdir çabaları takip ediyorum yakından... Bu benim düşüncem tabi, sen nasıl değerlendirirsin bilemem..:)
Tekrar tekrar tebrikler... Yenilerini bekliyoruz :)