PDA

Tüm Versiyonu Göster : Organizasyon isteği

xanderzone
07-08-2008, 19:07
Herkese merhabalar ben forumunuza yeni üye oldum. Yakın zamanda bir tekne ile balıkavı organizasyonu düzenlesek hem tanışıp kaynaşsak hemde güzel birgün geçirsek ne dersiniz...
Haydi sayın yöneticiler bir el atsanız şu işe...

xnode
07-08-2008, 23:06
merhaba. iyi fikir..

Anıl ÜNALAN
08-08-2008, 11:15
Bence de güzeL fikir ;) GüzeLbahçe Limandan istediğiniz organizasyonu hazırLıyabiLirim ;) Kişi sayısına orantıLı tekne sayısı benim için sorun yaratmaz ;) KatıLımcı oLabiLicek kişiLerden biraz mesaj aLaLım önce ondan sonra ben atağa geçerim. Ya da yüce organizatör adnan abiye uLaşır mordoğan yaptırabiLiriz :)

Taygun KOCABIYIK
08-08-2008, 11:59
Bence de güzeL fikir ;) GüzeLbahçe Limandan istediğiniz organizasyonu hazırLıyabiLirim ;) Kişi sayısına orantıLı tekne sayısı benim için sorun yaratmaz ;) KatıLımcı oLabiLicek kişiLerden biraz mesaj aLaLım önce ondan sonra ben atağa geçerim. Ya da yüce organizatör adnan abiye uLaşır mordoğan yaptırabiLiriz :)
Niye kıyıdan gerence yada zeytinelini düşünmüyoruz?

Anıl ÜNALAN
08-08-2008, 18:20

ZeytineLi'nin şuan av vermemesi , gerence'ninde ne durumda oLduğu meçhuL oLduğu için. Hem gerenceye veya zeytineLine yapıLacak oLası bir organizasyondan daha az maddi hasar yaratmak için ;)

MesajLarınızı bekLiyoruz.
SaygıLarımLa.

ADNAN
08-08-2008, 20:03
Herkese merhabalar ben forumunuza yeni üye oldum. Yakın zamanda bir tekne ile balıkavı organizasyonu düzenlesek hem tanışıp kaynaşsak hemde güzel birgün geçirsek ne dersiniz...

Öncelikle hayırlı olsun hoş geldiniz, inşallah katılımcı olursunuz, tekne avı konusunda bence zamanlama şu sıcak günlerde tehlikeli olabilir, geçen yıllarda epey organıze yaparak avlandık, tabiki bu yılda sezonu yani havaların serinlemesini bekliyeceğiz, tekneyle genelde karaburun , çeşmealtı, gümüldür,foça (izmirde ikamet edenler ) tarafında gezilerimiz oldu kısmet olursa yine organıze yapacağız . birde adınızı ve şehirinizi imza kısmını okeylersenız sevineceğim, görüşmek üzere sevgi ve saygılarımla

xanderzone
10-08-2008, 11:44
Öncelikle hayırlı olsun hoş geldiniz, inşallah katılımcı olursunuz, tekne avı konusunda bence zamanlama şu sıcak günlerde tehlikeli olabilir, geçen yıllarda epey organıze yaparak avlandık, tabiki bu yılda sezonu yani havaların serinlemesini bekliyeceğiz, tekneyle genelde karaburun , çeşmealtı, gümüldür,foça (izmirde ikamet edenler ) tarafında gezilerimiz oldu kısmet olursa yine organıze yapacağız . birde adınızı ve şehirinizi imza kısmını okeylersenız sevineceğim, görüşmek üzere sevgi ve saygılarımla

Tamam teşekkürler, takipteyim...

xanderzone
10-08-2008, 11:50

Kıyıdan bu meralarda yapacağımız avlarda çiftlik kaçkını çipura ve levrekten başka balık tutma olasılığımız çok düşük ama tekneden yapılacak organizasyonla çok daha kalite balık tutabiliriz. Ben kendi adıma oltama çiftlikten kaçmış bir balığın takılmasını istemem. Bana göre zevksiz ve kolay bir avdır..

Bunlar tamamen benim kendi düşüncelerimdir ve kimsenin av şekline yada zevkine yönelik aşşağılayacı bir düşünce taşımamaktadır.

Taygun KOCABIYIK
10-08-2008, 12:05
Erçin abi haklısın fakat o bölgelerde daha bol balık oluyor diye o şekilde teklifte bulundum.
Her teklife her görüşe açığız :)

efesli_35
18-09-2008, 17:46
ben yeni üyeyim ama katılmak isterim organizasyon olursa mesajları bekliyorum..saygılar

speedandslow
20-09-2008, 07:16
istanbulda organizasyon olayı yokmu yaw

orFoz17
20-09-2008, 10:13
Bence Balığın anavatanında yapalım org.Saros.Bu benim fikrim.Diğer arkadaşlarında tavsiyelerine uyarım..

xnode
20-09-2008, 10:54
Periyodik organizasyonlar olmadığı müddetçe, bir süre sonra forum üyeleri yazacak şey bulamamaya başlar, sıkılır.. Bu yüzden organizasyon olayına mutlaka eğilmek gerekiyor. Sık sık..

walras
20-09-2008, 11:31
memleketçilik yapmıyorum ama iskenderunlular neden organize değil ?:deli: bizim ne eksiğimiz var ki:P

ADNAN
20-09-2008, 18:52
Sevgili üyeler, geçen hafta çeşmealtı nda balığın olup olmadıgı takip etmek için :) denzi abi gürol ile birlikte cumartesi geceden tekneyle çıkıp sabaha kadar harika bir hava şahane yem lermizle sabaha kadar hiç birşey yapamadık :) sanırım balıklar gece oruçluydu :) ama gün doğarken birden elimde bomba patlamış edasıyla elimden misinayı çekmeyi beceremeyen bir güzel diyebileceğim lidaki yel tanıştım, ardından gürol abi de yine güzel diyebileceğim el gibi bir karagöz ve ardından bir iki manda göz mercan, gün iyice ortaya çıkıyor derken 2. bomba elimde patladı :) isparoz gibi tık lamasıyla harika bir çekmesiyel yerimden fırladım kısaca özetliyeyım ben çeker o çeker gibi yukarıyta tekneye alırken deniz abi kepçe diye bağırdığımı hatırlıyorum kepçesiz tekneye alınacak bişey değildi doğrusu, tam balığı (çipura) gördüm suyun yüzeyine bir karış kalmıştı.. ki kepçeyi sallayan deniz abi balığın üzerine vurunca çipunun 1kurşun 3 iğneyle arkasından el sallamak la kaldık balık yakaladığım şimdiye kadar en büyüğü olacaktı ama kısmet olmadı.. ve hemen ardından sabah müşterisi vardı teknenin geri dödük . yani kısaca balık bu sene inşallah olacak ve organizasyonlarımızı sıklaştıracağız.. sevgi ve saygılarımla...

paşalı
20-09-2008, 21:48
Sağlık olsun Adnan kardeş inşallah bidahakine daha irisi denk gelir ve bu tekneye alırsın.

barış
20-09-2008, 22:57
evet abi sağlık olsun biz de o kadar çok kaçıyoki akıl almaz valla ama kaçırdığımız kadar da kısmetimizde oluyo bundan sonrakiler için rasgele

efesli_35
22-09-2008, 20:56
Sevgili üyeler, geçen hafta çeşmealtı nda balığın olup olmadıgı takip etmek için :) denzi abi gürol ile birlikte cumartesi geceden tekneyle çıkıp sabaha kadar harika bir hava şahane yem lermizle sabaha kadar hiç birşey yapamadık :) sanırım balıklar gece oruçluydu :) ama gün doğarken birden elimde bomba patlamış edasıyla elimden misinayı çekmeyi beceremeyen bir güzel diyebileceğim lidaki yel tanıştım, ardından gürol abi de yine güzel diyebileceğim el gibi bir karagöz ve ardından bir iki manda göz mercan, gün iyice ortaya çıkıyor derken 2. bomba elimde patladı :) isparoz gibi tık lamasıyla harika bir çekmesiyel yerimden fırladım kısaca özetliyeyım ben çeker o çeker gibi yukarıyta tekneye alırken deniz abi kepçe diye bağırdığımı hatırlıyorum kepçesiz tekneye alınacak bişey değildi doğrusu, tam balığı (çipura) gördüm suyun yüzeyine bir karış kalmıştı.. ki kepçeyi sallayan deniz abi balığın üzerine vurunca çipunun 1kurşun 3 iğneyle arkasından el sallamak la kaldık balık yakaladığım şimdiye kadar en büyüğü olacaktı ama kısmet olmadı.. ve hemen ardından sabah müşterisi vardı teknenin geri dödük . yani kısaca balık bu sene inşallah olacak ve organizasyonlarımızı sıklaştıracağız.. sevgi ve saygılarımla...

adnan arkadaşım sana nasıl ulaşabilirim mail adresini verirsen sana balık turlaRI İÇİN MÜRACATIMIZ OLABİLİR..SAYGILAR

barbacosta
28-09-2008, 10:09
sığacık körfezini düşünürseniz yardımcı olabilirim.telefonum 0532-7442851 veya barbacosta@hotmail.com adresimden ulaşabilirsiniz

barış
28-09-2008, 22:42
selam arkadaşlar herkesin şimdiden bayramını kutlarım biz genelde tatlı su balığı hastasıyız kıyı organizasyonlarında bulunmak isteyen arkadaşlar varsa bursa ve çevresine gelmek isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olabiliriz misafir ederizzz çok keyfli geçen avımıza beklerizz...

umutec
06-10-2008, 20:36
evet abilerim izmirden guzel bir organizasyon olursa bende size katılmaktan keyif duyarım yakın zamanda guzel bir organizasyon iyi olur bence

ETHEM
31-10-2008, 08:16
Kesinlikle destekliyorum izmir grubu olarak bi organizasyon yapılamasını herzaman varım yeni üyeniz ethem izmir/buca 23.01.1980

valkaya
03-11-2008, 10:46

arkadaşlar bende bu organizasyon işine varım. en az 4 kişi gelirim. sizlerden haber bekliyorum.

ETHEM
04-11-2008, 12:51
eeee abi izmirden bayağı bi organizasyon isteği var bi abimiz bu işe bi el atsın yaw benim msn madarchangel@hotmail.com tel:05324903818 sadece ender çam abimizle tanıştık şimdilik balığa gideceklerden haber bekliyorum saygılar

agaerkan
04-11-2008, 15:48
nedir bu izmir bolluğu yaw:)
yokmu aklı başında enez erikli (saroz civarı) organizasyon yapacak

nadirsakoglu
04-11-2008, 16:59
sığacık körfezini düşünürseniz yardımcı olabilirim.telefonum 0532-7442851 veya barbacosta@hotmail.com adresimden ulaşabilirsiniz

selamlar arkadaşım bende seferihisar taraflarındayım. maalesef sığacık tarafında aileile çıkılabilecek (selinda) dışında tekne bulamıyorum. biliyorsan bana bildirirmisin.

efesli_35
05-11-2008, 06:40
selamlar arkadaşım bende seferihisar taraflarındayım. maalesef sığacık tarafında aileile çıkılabilecek (selinda) dışında tekne bulamıyorum. biliyorsan bana bildirirmisin.

nadir abi nasılsın şu rasgeledeki arkadaşlarıda ÖRGÜTLE ABİ BU İŞİ SEN HALLEDERSİN:):D

efesli_35
05-11-2008, 06:48
ya bucalılar ççoğalıyor bu iyi işte gidiş gelişşerde araba sorunu kökten halledilir:)))))))))))))))

efesli_35
10-11-2008, 20:00
çeşmeye gezi düzenlemeyi düşünüyoruz ne dersiniz..katılım cı aRKADAŞLARDAN HABER BEKLİYORUZ

efesli_35
10-11-2008, 20:03
valkaya özel mesajdan mail adresini gönder bana

valkaya
10-11-2008, 22:17
valkaya özel mesajdan mail adresini gönder bana

val_kaya@hotmail.com