PDA

Tüm Versiyonu Göster : 31.08.2008 Hollanda Da Uskumru Avi

Yaban Avcisi
02-09-2008, 21:52
Selamlar saygilar.

31.08.2008 Hollanda da Uskumru Avi :
Hava Durumu : Günesli
Denizin Durumu : Sakin (Dingin)
Yakalanan Balik : Uskumru

Sabahleyin saat 04:30 da yarim saatlik gecikme ile yola ciktik.Saat 07:15 de limana vardik ve ilk önce biletlerimizi aldiktan sonra teknedeki yerimizi aldik.Yine 08:00 gibi Deryaya acildik.Ilk Baligimizi 11:00 gibi cektik.Sonuc iyi sayilir,Hanimim ilk avi olmasina ragmen benden fazla tut tu trofesi 33 Cm lik Bir Uskumru yakaladi,Ama benim icin sitresli bir gün sayilirdi cünkü Oltasi dolastigi zaman hemen gider acardim,balik yakaladiginda kancadan cikarirdim,ama Sonuctan memnun kaldi ;) Bir dahakine ne zaman geliriz diyordu. :)Av dönüsü Restorant da birer balik yiyipte gidelim dedim.Girdik restorant da birer Cüpra yedik.

[Only Registered Users Can See Links]

Darisi sizlerin basina,bol sanslar,rast gele.

Selamlar,Saygilar.

Hayirli Ramazanlar.

Taygun KOCABIYIK
03-09-2008, 09:18
Tebrik ederim çok şık bir av olmuş ailece yapılan avda sanırım bambaşka bir keyif vermiştir.
Ayrıca şehrin fotoğrafları içinde teşekkürler değim yerindeyse gözümüz gönlümüz açıldı :)

kemalakcinar
03-09-2008, 09:27
ellerinize sağlık hollandadan bizlere bu fotoları ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim avınızda bereketli olmuş balıklar harika görünüyor avlarınızın devamını diliyorum rasgelsin.

legend1907
03-09-2008, 18:36
harika av olmus yakindir bende sererim yavrulari böyle sizler gibi hele bir ramazan gecsin de ;-)

Yaban Avcisi
06-09-2008, 17:23
Tebrik ederim çok şık bir av olmuş ailece yapılan avda sanırım bambaşka bir keyif vermiştir.
Ayrıca şehrin fotoğrafları içinde teşekkürler değim yerindeyse gözümüz gönlümüz açıldı :)

Ben tesekkür ederim sagolasinTaygun kardes.Darisi sizlerin basina,rast gele.

Selamlar.

ellerinize sağlık hollandadan bizlere bu fotoları ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim avınızda bereketli olmuş balıklar harika görünüyor avlarınızın devamını diliyorum rasgelsin.

Kemal abim sagolasin ben tesekkür ederim.Ressimler Hollandanin ama almanyadan ulastiriyorum,avlanmak icin Almanyadan Hollandaya gecerim yaz günleri.

harika av olmus yakindir bende sererim yavrulari böyle sizler gibi hele bir ramazan gecsin de ;-)

Insallah Ilker kardes ama ramazan dan sonraya Morina baliginin yavrularini serersin o zamana uskumru zamani gecebilir.

legend1907
28-09-2008, 21:59
Selam lar bu hafta cuma günü nrw de resmi tatil (nrw bizim oldugumuz eyalet)
insallah cuma günü havalar iyi olursa kislik istihkakimizi almaya gidicez iyi av olurda bende sergilerim insallah

bu arada simdiden iyi bayramlar

turna
29-09-2008, 20:29
Yaban avcısı ellerinize sağlık, aile boyu avcılık olmuş,afiyet olsun.Bu arada Almanya yıda görmüş olduk.

Yaban Avcisi
01-10-2008, 23:08
Selam lar bu hafta cuma günü nrw de resmi tatil (nrw bizim oldugumuz eyalet)
insallah cuma günü havalar iyi olursa kislik istihkakimizi almaya gidicez iyi av olurda bende sergilerim insallah

bu arada simdiden iyi bayramlar

Bol sanslar Ilker kardes Sanada iyi Bayramlar.Nasip olursa nereye gideceksin av yapmaya?
Ben senin bulundugun sehre geliyorum her gün calismaya.

Yaban avcısı ellerinize sağlık, aile boyu avcılık olmuş,afiyet olsun.Bu arada Almanya yıda görmüş olduk.

Sagolasin Mehmet abim tesekkürler,hayirli bayramlar.Yalniz gördügün yer Almanya deyil Hollanda ava denize Hollandaya giderim.

Selamlar,Saygilar.