PDA

Tüm Versiyonu Göster : 23.09 2008 .. Yine ildiri:)

karabins
24-09-2008, 08:20
herkese selamlar.evet dostlar yine ıldırı.:)gecit balığı basladı dediler ama daha vakit var onu anladım.bulustuk yine dostlarla.planlar hazırlıklar.plan sabah ve aksam suyu.sabah 05:30 gibi ıldırının gerence istikamatine bakan kıyıda basladık avlanmaya..hiç hareket yok.malzeme herzamankinden.yem:mamun....olta:klasik kolpa takımı:)..(kolpa bizim canımın ciğerimiz bi arkadasımız.tüm takımlar onun elinden..sağol varol kolpacım):helal:[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) ....aksama kadar balık aradık..güvendiğimiz yerler vardı..hep karlar yağdı.uzun süre aradık..hiç olmayacak yerlerde ilginç balıklar tuttuk..ilk balık faruk abimden geldi.kocaman 800 gr lık bir fangiri:helal: [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) ..sonra benden geldi kocaman bir cupra:)[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])...sonra ahmet dostum cekti.:helal:[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])....faruk abime ramazan sonu onun cektiği fangiri ile ilgili planlarımı anlatınca dayanamadı bana verdi balığı:P..sağol varol faruk abii:helal:..ve diğer resimler ..[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) .... ... [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) .. ahmetin göbeğinden yakaladığı cupra:helal:[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]) ve benim payıma düşenler:rolleyes:[URL=[Only Registered Users Can See Links]][Only Registered Users Can See Links][/URL ...burdan ekibin geri kalan hilmi abiye ve ismail abiye akıllı olmaları konusunda bi uyarı göndermek istiyorum:D gercek sensey benim baskasını tanımam:dans::dans: ....tüm balık sevdalılarına selam ve saygılar.hoscakalın

muratbaykent
24-09-2008, 11:55
Tebrik ederim adaşım.Çipuranın çekmesi de yemeside muhteşem gerçekten.şu Ildır da avlanmak bir türlü nasip olmadı.Adını sürekli duyuyorum ama maalesef gidemedim hala.Daha doğrusu yer ve kerteriz bilemediğim riske atmak istemedim.O tarafları iyi bilen varsa,botla giderek nereyi kerteriz alacağımı söylerlerse sevinirim.

karabins
24-09-2008, 12:44
murat inan kimse tarif edemz sana.balık cıkması muhtemel 10 -15 nokta var..dönüp duruyoz o noktaların arasında.yani tüm gün balık arıyoruz.bir gün aksam suyunda deli avlandığımız yerde ertesi günü tık yok.mesela gecen hafta 8 tane teknenin arasında sadece biz balık cekiyoduk.sanırım o nokta tam resif üstü bi yer.deli oldu .sinir oldu herkes bize.:)yani tam noktayı bilmek lazım..ama genelde avlak bölgesi pınarın kara tesisleri ile iskele dedikleri doğru içersinde.rastgele

muratbaykent
24-09-2008, 14:02
Yinede yardımların için teşekkür ederim.Ne demişler.Nasip.

paşalı
25-09-2008, 18:22
Muratcım tabrikler çok iyi iş çıkarmışsınız.Afiyet olsun.

karabins
25-09-2008, 19:32
sağo turgay abi ..tesekkür ederim..murat haklısın dostum tamamen nasip..nasibimiz bol olsun insallaaahhhh:)

Taygun KOCABIYIK
26-09-2008, 20:49
Murat abi tebrikler maşallah hiç boş yok :)

karabins
27-09-2008, 07:08
taygun o kadar cok boş döndüğümüz oldu ki dostum....inan hatırlamak bile istemiyorum...yorumlar için cok tşk ederim arkadaslarıma..sevgiyle kalın

dilki
13-12-2008, 23:17
Murat hocam güzel bir ortam ve harika bir muhabbet!!daha ne olsun!!!Ellerinize sağlık!!!