PDA

Tüm Versiyonu Göster : Paşalimanındaki Acemiler

Taygun KOCABIYIK
25-09-2008, 23:23
Yıllardır av maceralarımla kafalarını şişirdiğim arkadaşlarım sonunda dayanamayıp balık avı işine başladılar çok şükür. Artık beni daha iyi anladıklarını kendilerinden duydum artık geri dönüşleri yok. Haftada iki gün balıktayız diyorlar :D
Mevki Paşalimanı
Fotoğraflardaki balıkların tümü suya iade edildi boyları nedeniyle.
Sargos,karagöz,yazılı hani, güneş balığı, kaya balığı, ısparoz, bir kaç tanede sarpa denk geldi. Ben karışan oltaları açtım, kopan takımları bağladım, yem taktım, ders verdim, yakalanan balıkları oltadan çıkardım :cool: O yüzden fotoğraflarda ben yokum ama balık yakalamış kadar keyif aldım arkadaşlarımı o şekilde kendinden geçmiş olta atarken görerek.
[Only Registered Users Can See Links]

Dipnot:
Paşalimanı tarafına gidecek olursanız yanınızda gümüş balığına benzeyen 7-9 cm sahte balık götürün tavsiye ederim bol gümüş ve levrek var. Ayrıca zarganada bol ve bu zarganaları yemeye çalışan lambukalarda var. Zargana tipinde sahte veya canlı zargana ilede avlanabilirsiniz en aşağı 2 kilo civarı boyları.

xnode
26-09-2008, 15:55
Paşalimanı nerede ?? :)

paşalı
26-09-2008, 17:10
Evet kardeşim olay bu platforma doğa sevgisi ile dolan genç kardeşlerimizi kazandırmak.Teşekkürler.

çeşme35
26-09-2008, 17:27
Paşalimanı nerede ?? :)

Çeşme paşalimanı olsa gerek.

Taygun KOCABIYIK
26-09-2008, 17:44
Çeşme paşalimanı olsa gerek.
Evet Emrah abi aynen öyle :)

Teaser
26-09-2008, 19:32
Güzel bir harekette bulunmuşsun , seni tebrik ederim :helal: Kendi balığını yakalamayı öğrettikten sonra Survivor'a da hazırlamayı unutma :D .Sevgiler...

Emre
26-09-2008, 20:59
süper bi av olmş tago:)

gerence
26-09-2008, 21:35
Sayende hepsi bir gün gelecek usta olacaklar :) Tebrikler sana:helal:
Ayrıca bayramını şimdiden kutlarım:)

Taygun KOCABIYIK
26-09-2008, 21:41
Sayende hepsi bir gün gelecek usta olacaklar :) Tebrikler sana:helal:
Ayrıca bayramını şimdiden kutlarım:)
Teşekkürler Yusuf abi şu önümüzdeki bir ay içinde ufak ufak birşeyler kapsınlar istiyorum.Yani bunlar ısınma turları daha sonra tekneden mercan falan avlamaya götürücem o zaman geri dönüşü olmayan bir yola girecekler :D

Sanırım lambukalarla ilgili sorunun cevabınıda almış oldun abi :) Koyun içinde levrekte bolca var sırtı çekebilirsin (gümüş veya gamit şeklinde rapala tavsiye ederim doğal ortamdaki besinlere uygun olarak).

Bende senin bayramını kutlarım sevgili abim ellerinden öperim.