PDA

Tüm Versiyonu Göster : zeytineli...yorum bekliyorum....

umutec
09-10-2008, 20:06
arkadaşlar çeşme ye giderken sola donup otobanın altından gecen yoldan devam ettiğimizde zeytineli koyu var az ilerisi sahil ve onun acıklrındaki ufak adaların etrafı balık çiftlikleri ile dolu oldunu duydum doğrumudur avlak olarak nasıldır....

ADNAN
09-10-2008, 20:43
Umut, doğru duymuş sun balık çiftliklerinin olduğu yerler ii avlaklardır.

ADNAN
09-10-2008, 20:45
Umut, doğru duymuş sun balık çiftliklerinin olduğu yerler ii avlaklardır. buraları hasan 64 den öğrendik hasan 64 ün resimlerine bakarsan neler olduğunu görebilirsin ....

umutec
10-10-2008, 00:04
eyvallah abicim cok saol yardımcı olduğun için teşekkurler....herşey arkadaşlarımız abilerimiz için araştırmalarıma devam ediyorum izmirde daha cok avlak bolgeleri keşfedicem ...:)

ibrahimz35
10-10-2008, 10:23
Umut kardeşim, tekneyi almadan önce gerençeye gidiyorduk.
Hatta eski mesajlarımda tuttugumuz balıkların resimleride var.
Tabiki uzun süredir gitmiyoruz.
Saygılar.

Taygun KOCABIYIK
10-10-2008, 10:26
Bu yaz Hasan abi bile mekanı değiştirdi. Balık çiftlikleri nedeniyle kıyılar berbat şekilde kirlenmiş. Kordon daha temizdir diye bir yorumu bile vardı Hasan ustamızın.
Zeytineli yerine gerence veya ıldırı tercih edilebilir.

Hasan BALIKÇI
10-10-2008, 12:08
Bu yaz Hasan abi bile mekanı değiştirdi. Balık çiftlikleri nedeniyle kıyılar berbat şekilde kirlenmiş. Kordon daha temizdir diye bir yorumu bile vardı Hasan ustamızın.
Zeytineli yerine gerence veya ıldırı tercih edilebilir.

aynen evlat bu sene en son serkan kardeşımle gıtmıştım ve ıkı gün önce kendı mahhalle arkadaşlarımla gıttım ve gıtmez olaydım sonuç dersenız sadece ıkı paşa vardı.o kadar uğraşmama az oldu.

yanı uzun lafın kısası zeytınler sızlere ömür.kıyılar harmandalı çöplüğünden daha beter bır hal almış denızın suyu dersenız hem kokuyor hemde dıbı görünmüyor bence kordon boyu daha temız.

buda demek oluyorkı amaç balık tutmak ıse hıç zeytınlere gıtmeyın kordon boyu çok daha güzel ve keyıflı olacaktır.

önce kendı çevremızı temız tutmayı öğrenelım sonra balık tutarız ne yazıkkı bız ınsanoğlu yarını düşünmeden tüm nığmetlerın kökünü kazıyoruz :hıııı:

saygılar sevgıler

umutec
10-10-2008, 20:08
hasan abicim dediğiniz yer nerde acaba gerence?

Hasan BALIKÇI
10-10-2008, 20:26
hasan abicim dediğiniz yer nerde acaba gerence?

umut kardeşim zeytinleri soruyosan vazgeç.neden dersen orası bitmiş pis koku duymak istersen tarif edeyim.gerenceyi soruyorsan söyleyeyim balıklıova dan sola dön iki yol ayrımı göreceksin kara reis ve ıldır ordan ister sola ister sağa nereye gidersen git hem temiz hemde güzel balık var.

sevgiler saygılar