PDA

Tüm Versiyonu Göster : levrek sırtı hakkında

pescador
20-10-2008, 11:18
[Only Registered Users Can See Links]

Bu levrek sırtını nerede aradıysam bulamadım.Yurtdışında yaşayan birkaç tanıdık kişiyede fotografı verdim.Fakat onlarda bulamamışlar.İnternettede yabancı sitelere baktım.Fakat bunu hiçbirinde göremedim.Nereden bulabilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Not:12-13 cm civarında.

Süleyman ONUR
14-11-2008, 18:19
arkadaşım peki bu resmi nerden buldun*bu el yapımına benziyor

pescador
15-11-2008, 19:28
Orjinal bir sırtı bu boyu da 12-13cm. markası da Barcley's..
dikkat ettiyseniz sırtının kuyruk ksımında bir pervane var..bu pervane de su da dönüyor ve meraklı levreğin dikkatini çekiyor.Sizde biliyorsunuzdur ki Levrek meraklı bir balık..%100 sonuç veriyor..Eğer bu sırtının satıldığı bir yer varsa ve biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim.RASTGELE.......

pescador
15-11-2008, 19:32
Bu sırtıyı bir arkadaşım İzmir/çeşme den 4 yıl önce almış..tüm aramalarıma rağmen bulamadım..arkadaşım bu sırtıyı kaybetmeden önce fotoğrafını çekmiştim.. ve bu fotoğraf sayesinde bulabiliriz diye saklıyorum,fotoğrafı.Hala aramaktayım....

Süleyman ONUR
15-11-2008, 20:00
bunu dikkate alıyorum eğer bulabilirsem denerim bende levrek hastasıyım bulursam sana ulaşırım

pescador
18-11-2008, 19:02
Bu sırtının markasının Barcley's olduğunu söylemiştim,size.. Benim aklımda o isim kalmış,yanlış da anımsıyor olabilirim.Bu yüzden bu sırtıyı Barcley's adında aramamanızı öneririm.Pervaneli levrek sırtı olarak aramanızı öneririm.Resimdekinin aynısını aramak daha kolay olur sanırım..ararken her soracağınız kişiye sırtının kuyruğundaki pervaneyi özellikle göstermenizi öneririm.RASTGELE...