PDA

Tüm Versiyonu Göster : antalya falezlerde balık tutma

Demonaz
22-10-2008, 09:12
arkadaslar öncelikle herkese merhabalar.ben antalyaya yeni yerleşmiş birisi olarak falezlerin orada oturuyorum.evımın oldugu yerde falezın dıbıne inmek için merdiven var ve ben oradan asagıya ınıp balık tutmaya çalısıyorum.bu ıste acıkcası yenı sayılırım.oltamın kayalara takılmamamsı için kursun secımınde kaçlık kursun kullanmalıyım? ve eger varsa baska bır onerınız oltanın takılmaması ıcın ne yapmalıyım. benı bılgılendırırsenız sevınırım.sımdıden tesekkurler

Taygun KOCABIYIK
22-10-2008, 09:24
Merhabalar öncelikle aramıza hoşgeldiniz demek istiyorum. İmza kısmını doldurursanız seviniriz.

Kayalık zeminlerde takılma olayı sadece kurşunla sınırlı kalmıyor iğnede takılabiliyor ona çözüm yok açılan iğne kullanmaktan başka oda iri bir balıkta ya açılırsa diye insanı merakta bırakır. Kurşun içinse şu öneriyi kullanabilirsiniz
[Only Registered Users Can See Links]
birde daha değişik hazır satılan kurşunlar var bulabilirsem fotoğrafını eklerim.

paşalı
22-10-2008, 22:11
arkadaslar öncelikle herkese merhabalar.ben antalyaya yeni yerleşmiş birisi olarak falezlerin orada oturuyorum.evımın oldugu yerde falezın dıbıne inmek için merdiven var ve ben oradan asagıya ınıp balık tutmaya çalısıyorum.bu ıste acıkcası yenı sayılırım.oltamın kayalara takılmamamsı için kursun secımınde kaçlık kursun kullanmalıyım? ve eger varsa baska bır onerınız oltanın takılmaması ıcın ne yapmalıyım. benı bılgılendırırsenız sevınırım.sımdıden tesekkurler
Demanoz kardeşim bahsettiğin yeri pek bilmiyorum fakat sana bir önerim attığın yer derin ise derinliğe göre kurşondan sonra bir şamandıra tak.Kurşunun dibe oturmasını önle bu takımın en kötü tarafı dalgayla kıyıya gelmesidir.Kontrol edilip tekrar atılır.