PDA

Tüm Versiyonu Göster : Hasan Ustadan Çupra Raporu

Taygun KOCABIYIK
28-10-2008, 09:52
Hasan usta bu poyraz moyraz dinler mi gitmiş tutmuş yine çupraları :)
Akşam kendisi gerekli detayları yazar herhalde.
[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

shark1
28-10-2008, 10:10
çok güselll. nereden çıkmış acaba

kungfucu07
28-10-2008, 11:01
güzel av olmuş... keşke burdada çupra çıksa.. kıyıya çekmesi zevkli olsa gerek... :) Tebrikler... afiyet olsun. :)

Emre
28-10-2008, 12:10
Hasan abicim süper bi av olmuş çupaların maşllahı var :) yem olarak ne kullandın abicim ve av yaptığın yer neresi?

paşalı
28-10-2008, 17:33
Hasanım yine klasını konuşturmuşsun.Bu konuda seni tek tutarım.Tebrikler afiyet olsun.

Hasan BALIKÇI
28-10-2008, 17:41
Hasanım yine klasını konuşturmuşsun.Bu konuda seni tek tutarım.Tebrikler afiyet olsun.

çok sağ ol Turgay abicim.abi benden daha iyileride var bu senin iyiliğin abi çok teşekkür ediyorum

sevgiler saygılar

Hasan BALIKÇI
28-10-2008, 17:52
Hasan abicim süper bi av olmuş çupaların maşllahı var :) yem olarak ne kullandın abicim ve av yaptığın yer neresi?

çok sağol emre kardeşim güzellik sizlerde.:)
güzel kardeşim emre bundan böyle kural koydum.kesinlikle sitemizde avlak yerlerimi söylemiyeceğim.ama site üyelerimizden kim olursa olsun öğrenmek isterse özel mesaj veya msn üzerinden her türlü yardımda severek bulunurum.

nerden çıktı bu şimdi diye düşünen abilerim kardeşlerim ve dostlarım muhakkak olacaktır benim çok sevdiğim ZEYTİNLER avlağının son halini görenler bana hak verecektir.

herşey sadece balık tutmak deyildir önemli olan bulunduğun ortamı temiz tutmaktır.burada sadece balıkçı arkadaşlar suçlu deyildir belki bende suçluyumdur.çiftlikler hepimizden daha suçlu daha ne söyleyeyim.ZEYTİNLER adeta bundan 8 sene önceki HALKAPINAR gibi olmuş kıyılar ise HARMANDALI çöplüğüne dönmüş.eğer sırf bu yüzden kızacak arkadaşlarımız varsa yada olursa canları sağ olsun diyorum

sevgiler saygılar

musty
28-10-2008, 18:52
hasan abı guzel bır av olmus balıklar cekısıde heyecanlı olmustur :)masallah dıyelım bende senın fıkrındeyım yer konusunda dogru dıyorsun zeytınler ne hale dındu ben 4 5 seneden berı gıdıyorum 5 tane balıkcı teknesı vardı sımdı dunyanın teknesı var balık avlamayı bılen de bılmeyende gelıyor gercı bu bır amator spor bır nevı fakat ınsanlarımız kırletıyor oldukları bolgeyı ne demısler aslan yattıgı yerden bellı olur dıye boyle aslanda olmaz ınsanda hıc olmaz :hıııı:neyse bu konular acıldıkca acılır oyuzden sen yola devam rastgele dıyorum hoscakal saglıcakla :)

Hasan BALIKÇI
28-10-2008, 19:38
hasan abı guzel bır av olmus balıklar cekısıde heyecanlı olmustur :)masallah dıyelım bende senın fıkrındeyım yer konusunda dogru dıyorsun zeytınler ne hale dındu ben 4 5 seneden berı gıdıyorum 5 tane balıkcı teknesı vardı sımdı dunyanın teknesı var balık avlamayı bılen de bılmeyende gelıyor gercı bu bır amator spor bır nevı fakat ınsanlarımız kırletıyor oldukları bolgeyı ne demısler aslan yattıgı yerden bellı olur dıye boyle aslanda olmaz ınsanda hıc olmaz :hıııı:neyse bu konular acıldıkca acılır oyuzden sen yola devam rastgele dıyorum hoscakal saglıcakla :)

mustafa kardeşim anlayışın için teşekkür ederim.tekrar ediyorum herzaman yardım ederim seve seve

sevgiler saygılar

arayadis
30-10-2008, 10:06
Hasan abi fotoları göremedim şu anlık heralde bir sorun var ama gene klasını konuşturmuşsundur. Biz artık başlıkta Hasan yazdımı sonucu tahmin edebiliyoruz..
Avlak yeri söyleme konusunda da gayet yerinde bir karar vermişsin abi çünkü insanlar kıyıları, denizleri kirlettikleri yetmezmiş gibi birde yam yam gibi avlanıyorlar küçücük lidakilere kıyıyorlar...
Gelecek avlarını dört gözle bekliyoruz.

muratbaykent
30-10-2008, 10:46
Hem av raporunuza hemde kıyıların kirlenmemesi konusunda gösterdiğiniz hassasiyete teşekkür ederim Hasan bey.Tebrikler harika av olmuş.

nevzat
31-10-2008, 16:56
Hasan abi tebrik ederim.

Emre
01-11-2008, 14:34
çok sağol emre kardeşim güzellik sizlerde.:)
güzel kardeşim emre bundan böyle kural koydum.kesinlikle sitemizde avlak yerlerimi söylemiyeceğim.ama site üyelerimizden kim olursa olsun öğrenmek isterse özel mesaj veya msn üzerinden her türlü yardımda severek bulunurum.

nerden çıktı bu şimdi diye düşünen abilerim kardeşlerim ve dostlarım muhakkak olacaktır benim çok sevdiğim ZEYTİNLER avlağının son halini görenler bana hak verecektir.

herşey sadece balık tutmak deyildir önemli olan bulunduğun ortamı temiz tutmaktır.burada sadece balıkçı arkadaşlar suçlu deyildir belki bende suçluyumdur.çiftlikler hepimizden daha suçlu daha ne söyleyeyim.ZEYTİNLER adeta bundan 8 sene önceki HALKAPINAR gibi olmuş kıyılar ise HARMANDALI çöplüğüne dönmüş.eğer sırf bu yüzden kızacak arkadaşlarımız varsa yada olursa canları sağ olsun diyorum

sevgiler saygılar
hımmm çok haklısın abicm bu kararını saygı ile karşılıyorum....sevgilerle emre kardeşin...

Hasan BALIKÇI
01-11-2008, 15:38
hımmm çok haklısın abicm bu kararını saygı ile karşılıyorum....sevgilerle emre kardeşin...

Emre kardeşim dilediğin zaman özelden yaz sana her türlü yardımda bulunayım hatta geogle earth tan nokta ile belirteyim.

sevgiler saygılar

ADNAN
02-11-2008, 16:05
Haso kardeşim resimleri göremedim ama yine ortalığı dağıttığın belli oluyor canım kardeşim fırsat kolluyorum gidebilmek için çakılı kaldık karada ....

Teaser
02-11-2008, 16:58
Hasan Abim tebrikler :helal: Her ne kadar fotoları göremesem de ya kıyım yapmışsındır yada takoz gibi çupraları çekmişsindir ;) Afiyet şeker olsun ...

Caner BALIKÇI
02-11-2008, 20:42
Haso kardeşim resimleri göremedim ama yine ortalığı dağıttığın belli oluyor canım kardeşim fırsat kolluyorum gidebilmek için çakılı kaldık karada ....

:helal::helal::helal::helal::helal::helal:
Adnan Abi sen nerdesin abi yaaaaaaa:'(....?Olmuyo böle yanlız...

Saygılar..Sevgiler

Taygun KOCABIYIK
04-11-2008, 09:49
Fotoğrafları gelen şikayetler üzerine yenileyip düzelttim :)

Hasan BALIKÇI
04-11-2008, 17:14

ooooo adnan abicim resimleri göremediğine çok sevindim biliyomusun :görseydin sanırım delirirdin :D
hadi artık ben seni çok özledim bi balık yapalımda sohbetimiz olsun :Pyoksa herkez senin balık tutmayı unuttuğunu sanedecek.merak etme gittiğim yerde fazla ısparoz yok bilgin olsun:deli:

seni seviyorum adnan abiiiii

sevgiler saygılar

alabora16
04-11-2008, 17:26
hasan abi yine konusturmusun klasını tebrikler..

Hasan BALIKÇI
05-11-2008, 17:51
Hasan Abim tebrikler :helal: Her ne kadar fotoları göremesem de ya kıyım yapmışsındır yada takoz gibi çupraları çekmişsindir ;) Afiyet şeker olsun ...

vay nedim kardeşim nerelerdesin sen özletiyon kendini msn dede görünmüyon balıkları boşver sen nerelerdesin.
balıklar güzel ve mutlular :)ama seni mırıldanıyolar ;)yolun düşerse buyur beraber olsun kardeşim.

sevgiler saygılar

Teaser
06-11-2008, 12:14
Herşey yolunda , çok şükür .Yalnız balığa pek çıktığımı söyleyemeyeceğim.Zira lüfer boğazda var ama kıyıdan tek tük ve genelde sabah suyunda alınıyor.Sabahları müsait olmadığım için de keyfim kaçıyor ve çıkmıyorum.Yani söylediğim lüferleri alamadım bir türlü :'( O yüzden de üzerimden kaşıntıyı bir türlü atamıyorum :deli: Ancak sizin raporlara bakıp iç geçiriyorum.Dah İzmir 'e gelemedim , zaten gelsem haberin olurdu :D .Saygılar...

Hasan BALIKÇI
06-11-2008, 17:04
Herşey yolunda , çok şükür .Yalnız balığa pek çıktığımı söyleyemeyeceğim.Zira lüfer boğazda var ama kıyıdan tek tük ve genelde sabah suyunda alınıyor.Sabahları müsait olmadığım için de keyfim kaçıyor ve çıkmıyorum.Yani söylediğim lüferleri alamadım bir türlü :'( O yüzden de üzerimden kaşıntıyı bir türlü atamıyorum :deli: Ancak sizin raporlara bakıp iç geçiriyorum.Dah İzmir 'e gelemedim , zaten gelsem haberin olurdu :D .Saygılar...

herşeyin yolunda olduğuna çok sevindim.benimde yolum o taraflara düşerse mutlaka haberin olur nedim biladerim.;)buralara işin düşerse iyi olur:D

sevgiler saygılar

Teaser
07-11-2008, 01:03
İnşallah düşer ama şimdilik karanlık be Hasan Abi :(

Hasan BALIKÇI
07-11-2008, 18:17
İnşallah düşer ama şimdilik karanlık be Hasan Abi :(

boşveeeer karartma sen bak yüreğin aydınlık herşey gelip geçer kardeşim vakit buldukça balığa çık her taraf aydınlanır:)

sevgiler saygılar

murat156
12-11-2008, 13:55
Tebrikler,çok güzel çipuralar tutmuşsunuz.Afiyet olsun.

canlee35
18-11-2008, 18:44
hasan abi tebrik ederim ne zamandır giremiyordum siteye. Çevre bilincimiz hiç kalmamış ne zamandır zeytinlere de gitmiyordum ama tahmin edebiliyorum nasıl olduğunu ne kadar temizlesekte yine çevresine saygısı olmayan tek anladığı kendi keyfini yapmak olan zihniyet oldukça elimize torbayı almışız toplamışız bir katkıda biz yapmışız boş geliyor artık diyecek azla bi şey yok zaten çöpler ortalığı doldurduğu zaman onlarda (toplumun vebaları) yeni yerleri çöp yuvası yapmak için yollara düşecekler