PDA

Tüm Versiyonu Göster : 01.11.2008 Antalya-Lara Gece Avı-2

kungfucu07
02-11-2008, 21:57
Yer: Antalya- Lara
Derinlik: 4-5 m
Yem: Tavuk Göğsü- Canlı Yaniç (Karides)
Malzeme: misina 0,20'lik, 10 gr kurşun, 14 numara kırmızı Mustang iğne-- (ikili takım)

Geçen haftaki gibi aynı şekilde hazırlanarak saat 22:10 gibi av yapacağımız bölgeye vardık. çok güzel bir hava vardı..Attım ağzına girsin boğazına diyerekten oltaları attık suya..yine geçen hafta ki gibi olacağını düşünüyorduk.. :( İlk 1 saat içinde hiç balık vurmadı.. Şaşırmıştık.. :confused: hava güzeldi.. deniz güzeldi.. ama balık yoktu.. yaklaşık bir buçuk saat sonra ismail abimiz balık yemeye başladı diyerekten seslendi ve ilk lokumumuzu tutmuş olduk.. hepimiz tek tük balık almaya başladık.. saat 4 e kadar tek tük yemi yemeye çalışan balık artık hiç uğramaz oldu. sabah hava aydınlanmaya başlar başlamaz lidolar yemi yemeye başladı ve arkasından sardalya sürüsü..karagöz ,mırmır, lokum melanur... derken av zevk vermeye başladı.. geçen hafta kadar güzel iri balık alamasakda yine güzel bir av oldu.. Lokum balıkları bizi yalnız bırakmadı.. :) Aşağıya av sonunda çekindiğimiz fotolardan bazılarını koydum..

Tutulan balıklar ve kovaların önündeki de çıkan balık türlerinden bazıları..

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Av grubumuz baştan Kemal Abi,Sebattin Abi (sitemizin üyesi sebo07) ismail abi ve ben

ortaya karışık

Daha irilerinin sizlere rastgelmesi dileğiyle... ;)

ismail2776
03-11-2008, 20:33
maşallah çok güzel av olmuş,,, tekrar iyi av yapmanız dileğiyle.

alabora16
03-11-2008, 21:16
tebrikler güzel av olmuş devamı gelsin insallah

Taygun KOCABIYIK
04-11-2008, 07:25
Tebrikler tam manasıyla ortaya karışık olmuş :)

tristan
05-11-2008, 16:57
Güzel av :) Tebrikler.

Fark ettiğim kadari ile sürekli aynı yerde avlanıyorsunuz Muhammed kardeş.. Tam olarak Kundu' nun neresi bu avlandığınız yer? Söylersen biz de faydalanabiliriz belki :))

cemşid
05-11-2008, 17:06
bravo güzel av, biz bunları avlamak için tekne kiralıyoruz sen kıyıdan işini görmüşsün...

kungfucu07
12-11-2008, 14:51
turgut kardeşim, evet genelde o bölgede avlanırım.. avlandığımız yer kopak çayına yakın bir yer.. yani lara oteller bölgesi diyebilriz.. ya komik olan şu ki; kemer tarafını denedim insan olmayan yerde olur diye düşündüm, fakat turistlerin denize girdiği yerde avlanıyorum.. bu bir mucize :)

paşalı
12-11-2008, 17:34
Güzel bir karışık çıkmış sonuçta.Tebrikler afiyet olsun.