PDA

Tüm Versiyonu Göster : yardım

erzhasan
14-11-2008, 18:16
merhaba hepinize adım hasan siteye yeni katıldım bende iyi bir alabalık hastasıyım biliyorum balık sezonu kapandı ama yinede sizlere sormak istedim ben erzincanda avlanıyorum ama hep meps avladım birde solucanı denemek istiyorum ama iğne numarasını bilmiyorum birde markasını iğnenin bana bu konuda biraz yardımcı olabilirmisinz:D

paşalı
14-11-2008, 21:27
Hasan kardeşim aramıza hoş geldin.İçsularda avlanan arkadaşlarımız sorularını yanıtlıyacaklardır.

erzhasan
15-11-2008, 08:40
tamam teşekkür ederim abi işşallah yanıtlarlar

erzhasan
04-01-2009, 11:08
aranızda hiç alabalıkçı yokmu soruma yanıt verern olmadı daha:(

delvel
04-01-2009, 12:05
hasan kardeşim alabalık kuvetli bir balık olduğu için, markalı (sağlam) 6_10 numara arası iğne kullanabilirsin.. rastgele..

dilki
04-01-2009, 21:20
Hasan kardeşim aramıza hoşgeldin!!
Paylaşımcı olman dileğiyle!!Kusura bakma tatlı su tecrübem hiç olmadığı içinsoruna yanıt veremiyorum ama tatlı su balıkçılığı yapan arkadaşlar muhakkak ilgilenirler!!

seyirsubayi
05-01-2009, 08:35
hasan kardesımız aramıza hosgeldın ... tatlı su balıkcılıgı konusunda bılgı sahıbı olmadıgımdan sana yanıt veremedım ... balıgın bol olsun

mc_scream
24-04-2009, 10:50
hehehe hasan naber bende şimdi üye oldum bu sorunun cevabını umarım bulmuşsundur lakin bu yıl canlı yemle alabalık avı yasakmış haberin olsun ben bu gün aynalı avına gidecektim bilmeyenler için söyleyeyim Erzurumda av sezonu devam ediyor :) ama malesef dün kar yağdı alçak kısımlar tutmadı lakin kardan sonra akşama kadar yağmur yağdı heryer çamur oldu benim motor çıkmaz şu an dereler çok şiddetli akıyor ve bulanık bende alabalığa gidecem ama kar suları daha yeni yeni eriyor inşallah 1 aya kadar giderim