PDA

Tüm Versiyonu Göster : Haydi balığa

ADNAN
15-11-2008, 20:36
Tüm üyelerimizin dikkatine önümüzde güzel ve değerlendirebileceğimiz, bayram tatili var, bu fırsatı değerlendirmeye var mısınız ? daha önce de becerebildiğimiz kadar bir -iki gezi yapmıştık, katılımlarımız da çoğunluğu sağlıyabilirsek hem kaynaşmak hemde iyi bir av yapabilme şansımız olur, bayramın son günlerine doğru düşünürsek daha iyi olacağınıu düşündüm, bilgilerinize sunmak istedim. yazımın altına düşüncelerinizi bekliyorum, hepinize hayırlı ve bereketli avlar diliyorum. Not: maalesef yanlız İzmir için yapmaya çalışıyoruz, diğer illerden üyelerimizden bir atılım bekliyoruz. sevgi ve saygılarımla.....

Taygun KOCABIYIK
15-11-2008, 20:42
Adnan abi geçen yıl foça çok güzel olmuştu.
Öyle bir organizasyon yapalım hep birlikte hem tanışmış oluruz hem güzel bir anıyı daha hatıralar arasına eklemiş oluruz :)
Şu foça fotoğraflarını bulursam ekleyim buraya bari :)

Hasan BALIKÇI
16-11-2008, 18:11
Tüm üyelerimizin dikkatine önümüzde güzel ve değerlendirebileceğimiz, bayram tatili var, bu fırsatı değerlendirmeye var mısınız ? daha önce de becerebildiğimiz kadar bir -iki gezi yapmıştık, katılımlarımız da çoğunluğu sağlıyabilirsek hem kaynaşmak hemde iyi bir av yapabilme şansımız olur, bayramın son günlerine doğru düşünürsek daha iyi olacağınıu düşündüm, bilgilerinize sunmak istedim. yazımın altına düşüncelerinizi bekliyorum, hepinize hayırlı ve bereketli avlar diliyorum. Not: maalesef yanlız İzmir için yapmaya çalışıyoruz, diğer illerden üyelerimizden bir atılım bekliyoruz. sevgi ve saygılarımla.....
adnan abicim
sen ayarla bi aksilik çıkmazsa ben geliyorum ama tekne oltam yok senin çırağın olurum:P

ETHEM
17-11-2008, 07:29
tüm üyelerimizin dikkatine önümüzde güzel ve değerlendirebileceğimiz, bayram tatili var, bu fırsatı değerlendirmeye var mısınız ? Daha önce de becerebildiğimiz kadar bir -iki gezi yapmıştık, katılımlarımız da çoğunluğu sağlıyabilirsek hem kaynaşmak hemde iyi bir av yapabilme şansımız olur, bayramın son günlerine doğru düşünürsek daha iyi olacağınıu düşündüm, bilgilerinize sunmak istedim. Yazımın altına düşüncelerinizi bekliyorum, hepinize hayırlı ve bereketli avlar diliyorum. Not: Maalesef yanlız izmir için yapmaya çalışıyoruz, diğer illerden üyelerimizden bir atılım bekliyoruz. Sevgi ve saygılarımla.....

çok güzel olur inşallah katilim olurda yapabiliriz

ADNAN
18-11-2008, 20:54
Ethem kardeş, taygun, hasan teşekkürler ethem kardeşin dileği gibi katılımı artırabiliresek iyi bir gün yaşarız, die düşünüyorum, bu arada alikon8 teşekkürünüzü gördüm yine buluşmak umudu ile beklerim, daha bayram tatiline zamanımız var... sevgi ve saygılarımla....

walras
18-11-2008, 20:56
izmir'e gelmek isterdik.. iskenderun katılımını arttırıp iskenderunda bir organizasyon yapabailiriz inşallah...

ibrahimz35
18-11-2008, 21:16
Biz hala foça fotoğraflarını bekliyoruz. Bir zahmet Kardeşim koyarsan seviniriz.

Taygun KOCABIYIK
18-11-2008, 21:44
Adnan abi ben 2 kişiyim zehirlediğim okuldan bir arkadaşımda katılıcak kesin.(arada başka ufak çaplı organizasyonda olursa bu hafta sonu harici yine kesin katılımcı)
İbrahim abi foçada inanırmısın hiç fotoğraf çekilmemişiz hep video var yüklemesi çok uzun sürüyor (ttnet malesef).
Daha 29 ekimde ahtapotla verdiğim amansız mücadelenin videosunu yükleyemedim artık elden cd halinde ulaştırırım ben sana :)

efesli_35
19-11-2008, 06:53

sevgili adnan biz çeşme sayısını tamamladık..30 kasımda. eğer başka bir hafta sonu düşünürsen ben seninlede katılırım..

Taygun KOCABIYIK
19-11-2008, 14:11
sevgili adnan biz çeşme sayısını tamamladık..30 kasımda. eğer başka bir hafta sonu düşünürsen ben seninlede katılırım..
Bayram tatilinde olacağı için sizide bekleriz.

Ethem kardeş, taygun, hasan teşekkürler ethem kardeşin dileği gibi katılımı artırabiliresek iyi bir gün yaşarız, die düşünüyorum, bu arada alikon8 teşekkürünüzü gördüm yine buluşmak umudu ile beklerim, daha bayram tatiline zamanımız var... sevgi ve saygılarımla....
Adnan abi zaten Ali abi bana daha önceden böyle bir organizasyon olursa katılmak isterim haber ver demişti.
+ Özgür abide benden haber bekliyor oda büyük bir aksilik olmazsa katılacaktır.

ETHEM
19-11-2008, 22:11
Sevgili adnan abicim ve taygun kardeşim dediğim gibi inşallah olurda gideriz siteyi takip etmeye devam ediyorum org olursa kesin 2 kişi variz sevgi ve saygilarimla

ETHEM
19-11-2008, 22:13
Abi iki kişi kesin olarak katiliriz inşallah olur saygilar

ADNAN
21-11-2008, 22:13
Konuyu tazelemekte fayda görüyorum, önce ikenderundaki kardeşimize teşkkür ederim inşallah kısmet olurda bu şansı yakalarız, ayrıca ibrahim geçen seneki videolardan ve fotoları aktarma şansım ve yeteneğim olsa neler yaparım :) ama beceremedim öyle videolar varki olay yaratacak videolarım var, ama beceremiyorum, katılımı yeterli sayıyı yakalıyamaz isek de kaç kişi olursa da allah kısmet ederse yinede tatili değerlendirmek için elimden gelen herşeyi de yaparız 8-10 kişiyı tamamlarsak 2 tekne çıkarız sayımızı artırırsak büyük gezi teknesini ile çıkarız diye düşündüm katılımları bekliyorum. sevgi ve saygılarımla..

efesli_35
27-11-2008, 22:50
Konuyu tazelemekte fayda görüyorum, önce ikenderundaki kardeşimize teşkkür ederim inşallah kısmet olurda bu şansı yakalarız, ayrıca ibrahim geçen seneki videolardan ve fotoları aktarma şansım ve yeteneğim olsa neler yaparım :) ama beceremedim öyle videolar varki olay yaratacak videolarım var, ama beceremiyorum, katılımı yeterli sayıyı yakalıyamaz isek de kaç kişi olursa da allah kısmet ederse yinede tatili değerlendirmek için elimden gelen herşeyi de yaparız 8-10 kişiyı tamamlarsak 2 tekne çıkarız sayımızı artırırsak büyük gezi teknesini ile çıkarız diye düşündüm katılımları bekliyorum. sevgi ve saygılarımla..

adnan bey 30 kasım çeşme gezimizde 2 ailelik yerimiz var gelmek isteyen arkadaşınız varsa bana mesaj atınız ..teşekkürler

ADNAN
06-12-2008, 23:15
bayram organizasyonu için katılımın pek fazla olmadığını gördük.bayramın son günü kısmet olursa yine de çeşmealtından çıkmayı düşünüyoruz hava müsait olursa. sevgi ve saygılarımla

avcı
07-12-2008, 15:58
bayramda kimse yok herhalde bayramdan sonra isteyen olursa balığa çıkmak için,numaram belli.görüşmek üzere.:helal:

Tenor
07-12-2008, 17:49
Biz eşimle 2 kişi her tür balık avı organizasyonuna katılırız lütfen haber verin. Bu arada çarşamba hava sanırım iyi olacak , gidecek varsa sabah suyuna katılmak isteriz, saygılarımla
0 535 9794239

celocan
09-12-2008, 06:29
çarşamba için durum müsait olursa 2-3 kişi alabilirim,ıldır da avlanmayı düşünürseniz
iyi bayramlar.(teknenin motorunda ufak bir arıza var gibi olmayadabilir kontrol etmem gerek)

ADNAN
04-02-2009, 20:19
Konuyu yine de tazelemeye çalışıyorum geçen seneler yaptığım gezi gibi bu yılda fırsat kolluyoruz ama bir türlü denk getiremedik ama çalışmalar devam ediyor alt yapıyı ve katılabilecek arkadaşlar la fikir birliği yağıp bereketli bir balık avı yaparız kısmetse ....sevgi ve saygılarımla...

avcı
05-02-2009, 15:43
arkadaşlar antalyadan bir av partisi yapmak isteyen yok herhalde?o kadar söyledik ama demekki diğer iller kadar olamıyormuşuz.hehel olsun izmirli arkadaşlara.