PDA

Tüm Versiyonu Göster : Nasıl Bilirsiniz?

rüzgar2
30-12-2005, 02:19
Arkadaşlar bu başlık altında olunca kanım kaynıyor...Şimdi affınıza sığınarak aşağıdaki bilgileri düşüncelerimden alıntı yaparak yazıyorum..Adı geçenlerin kızmamaları dileğiyle.....Bunlar canlandırmalarımdır...

İmbat:Tam bir balık hastası...Balık yemekten çok tutmayı sever(yalan foto.dan yediğide anlaşılıyor).Kız arkadaşmı yoksa balık mı?Tabiki balık.Kız arkadaşı da balığa gelse olurmu?Olmaz...Her zaman konulara kısada olsa yorum koyar..O burada teknik öğrenmek için adminlik yapıyor bazılarıda ona geyik bilgiler veriyor( :deli: ).Kısaca balık herşeyi....Pekiiiiiiii gelelim evlenince ne olacak......Tabiki elveda en sevdiğim balıklar,balıkçılar.forum sitem(tabii buda var ne zannettin).

Levrek:Tam bir levrek hastası.Öyleki balığın karakteri bile aynı.Kendinden emin denizde gezer öyle herşeye atlamaz.Serttir,haşindir diğer balıklar gibi oyunlar oynamaz,sırtını parlatmaz...Konulara pek yorum yapmaz,ama konu levrek olunca akan sular durur neyi var yok döker.(Kendimden biliyorum bisiklet deyince 5 yıllık bisiklet geçmişimi döküyorum).İcatlarıyla ve ensevdiği kişi Selim le paylaşmayı vakit geçirmeyi sever.Selim abi bir konu açsın o hemen altındadır.Selim abide aynı şekide...(İşi bilen bir bu var diyordur.Ama bilmiyorki Selim abi bana sormadan konu açmaz.O benim akrabam... :deli: :deli: )

Evet diğer moderatörlerimizi de yazacağım.Şimdilik bu kadar Achilles kurtardım zannetme.Gözlemliyorum hala seni...

Arkadaşlar gözümden kaçan varmı..... :deli: :deli:

Taygun KOCABIYIK
30-12-2005, 02:41
Sami abi yorumların devamını bekliyorum.
Abilerim ayrıca herkes beni nasıl analiz ettiyse yazsın yanlışımız varsa bilelim vallaha admin falanız ama hiç önemi yok normal üye sayın benide.

rüzgar2
30-12-2005, 02:44
Sami abi yorumların devamını bekliyorum.
Abilerim ayrıca herkes beni nasıl analiz ettiyse yazsın yanlışımız varsa bilelim vallaha admin falanız ama hiç önemi yok normal üye sayın benide.
Bu başlık altında alınmazsın demi tago...Ayrıca abilerim derken yaşıtlarım ve küçüklerim asla mı oluyor.... :D :D

Taygun KOCABIYIK
30-12-2005, 02:47
yok canıııım

uzman
30-12-2005, 02:49
Gene döktürmüşsün Sami kardeşim. Yani seni kutluyorum. Süper bir başlık. Ben birileri falan öldü sandım. İçim titredi. Senin edebi sanatlara yatkınlığın ya bir an aklımdan çıkmış, ya da bu başlığı senin açtığını birden görememişim. :D
Selamlar...

rüzgar2
30-12-2005, 02:52
Gene döktürmüşsün Sami kardeşim. Yani seni kutluyorum. Süper bir başlık. Ben birileri falan öldü sandım. İçim titredi. Senin edebi sanatlara yatkınlığın ya bir an aklımdan çıkmış, ya da bu başlığı senin açtığını birden görememişim. :D
Selamlar...
Bendende sana selamlar (özeline yazıyorum bakmıyorsun)
Sorma ya hatırlarmısın öğle sıcağında bira içmişsinde ona bir yorum yapmıştım.Aynı ona benzedi ama gönderdik bir kere uzun ömürlü olacaklar.....

uzman
30-12-2005, 03:08
:D :D :D
anlıyorum...

balıkcı
30-12-2005, 03:10
Sami kardeşim açık veriyorsun akraba falan hani söylemeyecektik.

rüzgar2
30-12-2005, 03:12
Sami kardeşim açık veriyorsun akraba falan hani söylemeyecektik.
Unuttum abi..Ne olur bir iki cümle yaz.Hep bana anlatma arkadaşları yaz be foruma herkes okusun

balıkcı
30-12-2005, 03:17
Sami kardeşim hayalim fazla geniş değildir bilirsin(akrabayız ya bilmen lazım)

rüzgar2
30-12-2005, 03:42
Sami kardeşim hayalim fazla geniş değildir bilirsin(akrabayız ya bilmen lazım)
Yok yok....Senide yazacağım hep takipteyim....Döküman istersen onuda yaparım....Hayal gücüne gelince var var...Yazdıklarına bak anlarsın.... ;) ;) .Hep bekleyeceğim bir iki cümle....

balıkcı
30-12-2005, 03:51
Sana açık verirsek yandık desene Sami kardeş bir de akrabam olacaksın insan bi kıyak geçer.

Taygun KOCABIYIK
30-12-2005, 03:52
beni nasıl bilirsiniz???

rüzgar2
30-12-2005, 03:53
Sana açık verirsek yandık desene Sami kardeş bir de akrabam olacaksın insan bi kıyak geçer.
Kıyağımı herzaman geçerim abi...Sen hiç merak etme...Ama dersenki yok yazmanı istemiyorum yazmam tabi.

rüzgar2
30-12-2005, 03:55
beni nasıl bilirsiniz???
Devam mı yani...Ben daha yeniyim benden bu kadar.Ama Seko bir gününde olsa bak sen ozaman......Sorduğuna soracağına bin pişman olursun....

balıkcı
30-12-2005, 03:56
Yaz Sami kardeşim yaz bizi ölmeden mezara at bakalım,ey cemaat nasıl bilirsiniz beni.

Taygun KOCABIYIK
30-12-2005, 04:07
Devam mı yani...Ben daha yeniyim benden bu kadar.Ama Seko bir gününde olsa bak sen ozaman......Sorduğuna soracağına bin pişman olursun....
beni bilirse bilirse serkan abi ilen haldun abi bilir.

balıkcı
30-12-2005, 04:16
Araştırma bitmedi,mi Sami kardeşim.

rüzgar2
30-12-2005, 04:19
Araştırma bitmedi,mi Sami kardeşim.
Abi tam yazdım explorer mahvetti..ama yeniden yazacağım bekle üşenmem

balıkcı
30-12-2005, 04:21
İyi araştır adres vereyim,mi

rüzgar2
30-12-2005, 04:23
Yaz Sami kardeşim yaz bizi ölmeden mezara at bakalım,ey cemaat nasıl bilirsiniz beni.
Abi seni şimdilik şöyle bilirim...:Çok iyi bir balıkçı olduğunu sanıyorum..(aramalarıma rağmen foto.yok ama).Malzeme hazırlama kullanma konusunda iyisin...Türkiyeyi çok özlediğin benim gibi biriyle geyik muhabbetine girmenden belli. :'( .Şaka konusunda (anlama ve yapma) ilk başlarda yeteneğin olmadığını düşünüyordum ama ama sadece şimdi var ama tembelleştirmişsin...Yada çoluk çocukla uğraşmayım diyorsun.Malzeme hazırlamada süpersin Bizim Seko gibi ne bulsan ataca suya.Sende aslında ne bombalar vardır ama anlatmıyorsun..
Yalnız şu diyaloğu hiç bir zaman unutmayacağım.Hıyarlık bende aslında..

Balıkçı:Serkan peki bulabiliyormusun solucanı her mevsimde yada kendin toplayıp bir yerde muhafazamı ediyorsun belkide yetiştiriyorsundur bunlardan hangisi?
Seko: Bahar ve yaz aylarında bulabiliyorum ama kışın maalesef...Eskiden annemin nane yetiştirdiği kasadan toplardım,sonra naneler kurudu,o iş de bitti...
Balıkcı(SEN): Serkan ben toplayıp muhafaza edebiliyorum zaten ileriki günlerde genel bir yazı yazmayı düşünüyordum bütün yemlerle ilgili.
Ben:Abi ne olur sinirlenme.Bilgilerini takip ediyor ve Sekoyla gıyabında konuşuyoruz..Çok bilgili diye...Azıcık su katayım ne olur kızma
Abi ne ile besliyorsun yemleri...
Üzgünüm Ama Sen Balıkcı: Sami bana rahatlıkla sorabilirsin ben böyle şeylere kızmam daha çok memnun olurum sizlere yardım edebilirsem tabiki sizlerdende yardım alabileceğim çok konu var balık avında.
Aslında çok basit yemlemek tabiki bu solucana bağlı ama bizim yağmur yağınca meydana çıkan solucanlar varya onları gazete kağıtlarını ince ince kıyarak. İlk önce bir suda hafifce yıkayıp üstündeki mürekkepler zehirli maddeler gitsin diye sonra kurutup ufak kıymış olduğumuz gazeteleri hafif bir şekilde ıslatarak solucanlara veriyorum tabi başka yemleride var.
[Only Registered Users Can See Links]

Daha istersen var merak etme..Ama seni seviyorum ne yapayım...

balıkcı
30-12-2005, 05:23
Sağol Sami kardeşim sağol ufak tefek sıyrıklarla atlatmışız sevgiler karşılıklıdır.
Bombalara gelince tabiki zamanla patlatırız çok ama çok konu var da aslında bana soru olarak gelse daha iyi cevap verebilirim tabiki karşılıklı konuşmak bilgi alış verişi daha sağlıklı olur çünki yazı yazmasını çok sevmeyen biriyim belki bir gün karşılaşırız balığa çıkarız bol konuşma zamanımız olur o zaman kim bilir resimlere gelince siteye bir çok resim gönderdim hayret senin gibi araştırmacı bunları bulamasın beni hayal kırıklığına uğratma bul şu resimleri.

balıkcı
30-12-2005, 05:25
Birde iyi balıkcı olduğnu zannediyorum diye yazmışsın daha değil ama iyi bir balıkcı olmaya çalışıyorum.

rüzgar2
30-12-2005, 05:27
Sağol Sami kardeşim sağol ufak tefek sıyrıklarla atlatmışız sevgiler karşılıklıdır.
Bombalara gelince tabiki zamanla patlatırız çok ama çok konu var da aslında bana soru olarak gelse daha iyi cevap verebilirim tabiki karşılıklı konuşmak bilgi alış verişi daha sağlıklı olur çünki yazı yazmasını çok sevmeyen biriyim belki bir gün karşılaşırız balığa çıkarız bol konuşma zamanımız olur o zaman kim bilir resimlere gelince siteye bir çok resim gönderdim hayret senin gibi araştırmacı bunları bulamasın beni hayal kırıklığına uğratma bul şu resimleri.
Yok be abi bakmadım.Sekoda uyardı beni.Varmış.EEEE süsleme sanatı.Bu arada araştırmacı biri derken kopyala yapıştırcımı demek istedin.

rüzgar2
30-12-2005, 05:28
Bende yazmasını ve konuşmasını sevmeyen nefret eden biriyim ama ne hikmetse burada birşeyler oldu....Demek buraya ihtiyacımız varmış....

aserkansatı
30-12-2005, 05:31
Sami ne bu yanar dönerli imza be abicim?Gazino reklamı gibi... :artist: :artist: :artist:

rüzgar2
30-12-2005, 05:32
Sami ne bu yanar dönerli imza be abicim?Gazino reklamı gibi... :artist: :artist: :artist:
Abi renklensin bütün alem...İstersen var daha güzelleri...

uzman
30-12-2005, 05:43
Sami, Serkan'ın dediği gazino meselesini bilmiyorum da imzada AB'ye girmişsin. :D
sevgiler...

rüzgar2
30-12-2005, 05:58
Sami, Serkan'ın dediği gazino meselesini bilmiyorum da imzada AB'ye girmişsin. :D
sevgiler...
biraz abarttık ama yılbaşı hesabı....

rüzgar2
30-12-2005, 06:09
Birde iyi balıkcı olduğnu zannediyorum diye yazmışsın daha değil ama iyi bir balıkcı olmaya çalışıyorum.
Fotoğrafını gördüm Selim abinin aman diyeyim yanlış olmasın,yapmayın sakın ha.Ne balık mış o...Yalnız tahminim doğruymuş gerçekten iyi ve mütavazi balıkçı.......önünde eğiliyorum....(FOTOLAR FORUMDA VAR ARAŞTIRIN BENİM GİBİ YAPMAYIN)

balıkcı
30-12-2005, 06:16
Sami kardeşim alt tarafı bir kaç balık resmi forumdaki arkadaşların çok daha iyi fotoları var hepsini görmek emeklerine saygı göstermek lazım derim ben.

rüzgar2
30-12-2005, 06:24
Sami kardeşim alt tarafı bir kaç balık resmi forumdaki arkadaşların çok daha iyi fotoları var hepsini görmek emeklerine saygı göstermek lazım derim ben.
EVET ABİ HAKLISIN ABİ.AKRABAMSIN ABİ...BİR KAÇ BALIK ABİ...YOK YOK DAHA KABULLENMİYECEĞİM....BİR KAÇ BALIK DEĞİL ABİ ONLAR......

rüzgar2
30-12-2005, 16:01
SABAH KALKINCA AKLIMA BİR ŞEY GELDİ VE "TÜH BEN BUNU NASIL UNUTTUM"DEDİM...OLSUN ŞİMDİ YAZIYORUM.
LEVREK:EN SEVDİĞİ ŞEY LİNK VERMEKTİR.BİRİSİ ALINTI YAPSADA ÖNCEDEN VERİLMİŞ OLSUN DA YAPIŞTIRIYIM LİNKİ DİYE BEKLER... :D
ŞİMDİ İÇİMDE KALMASIN ONA BENDE BİR LİNK VERMEK İSTİYORUM...
[Only Registered Users Can See Links]

aserkansatı
04-01-2006, 06:15
Eroldan başlayarak yorum yapayım biraz.Neden Erol derseniz,en ciddi görünen ama özünde en neşeli olan o da ondan...
Arkadaşım bir karikatür koydu,ardından bir fıkra koydu,en son da logo için yorucu uğraşlar sonucu güzelll sonuçlara ulaştı...Ama ağır takılıyo bu aralar,nedendir bilinmez...Fazla görünmüyor ortalarda...
Umarım sessizliği kısa sürer zira severim kendisini gerçekten.Hem İzmirden komşum olur hem de deniz balıkçılığında üstadtır.En önemlisi de sinirini belli etmez olgun adamdır...(Cevap yazma Erol paslaşmış gibi oluruz.Bırak konuşayım ben... ;) )
İşte LEVREK budur benim gözümde arkadaşlar...Her misinayı beğenmez,her yeme gelmez,sıradan oltalara atlamaz...Gönlünü yapmak lazımdır...

aserkansatı
04-01-2006, 06:20
Haldun her mevzuya son noktayı koyan adamdır...Mevzunun durumuna göre bazen nokta koyar bazen virgül koyar sonra devam eder, bazen de adamı paranteze alır,hal ve gidişine bakar.Ona göre karne verir.Tepkilerinin yumuşaklığı beni deli eder.Benim öfkeleneceğim yerlerde o gayet sakin yanıtlar verir ve olayı tatlıya bağlar.İdareci olacak adamdır...

aserkansatı
04-01-2006, 06:23
TAYGUN...
Ona ne yazayım ki...Yaşının adamı,doğal,mert,içindeki dışında...İsparoz sever,avlar ,yer...Tipik körfez çocuğu.Kızdımı yıkar ama hemen pişman olur,sevdimi de baş tacı eder...Anılla birlikte çok iyi mevkilere gelecekler inşallah ilerde çünkü akıllı gençler... ;)

rüzgar2
04-01-2006, 18:48
ANIL(DİZZY):O sevdiği arkadaşı Taygun gibi balığa düşkün olmakla birlikte kız arkadaşınmı balık mı sorusuna taygun gibi balık cevabını vermez...Kız arkadaşından artan zamanlarını balıkta geçirir.Anılın bilgisayarı olmadığını tahmin ediyorum.Tayguna veya internet cafeye gidince şöyle bir siteye uğrar..Üye olduğumdan bu tarafa pek fazla görmediğimden bu şüpheye düştüm...Buradan çıkan sonuç biraz daha bize vakit ayır... :D

Taygun KOCABIYIK
05-01-2006, 03:28
Anıl benim kadar düşkündür balığa ama sabrı pek yoktur çabuk pes eder ama iyi balıkçıdır o ne kadar inkar etsede hocası benim iğne kurşun bağlamayı bilmezdi yanıma aldım adam ettim iyide ettim o olmasa balığa 1000 de bir giderim şimdi balık tutamıycağımı bile bile gidip kaya balığı tutuyorum ama güzel vakit geçiriyorum çünkü yanımda o var onunla ölüme bile giderim teknede bir kez nerdeyse denizin ortasında kalıyoduk şmdi aynı durum olsa yine gözümü kırpmadan çıkarım balığa iyiki varsın kardeşim.

HALDUN YALIMLI
18-01-2006, 19:00
Serkan'ın da dediği gibi belki sonları bekliyor olabilirim ama yinede burada bu bölüm altında makara-kukara güzel oluyor. Benimle ilgili daha keyifl ve eğlenceli yorumlarda yapabilirsiniz arkadaşlar bu sadece Serkan ile sınırlı olmamalı diye düşünüyorum. Ne olursa olsun birşeyleri paylamak güzeldir. Sami benimle ilgili hala araştırmalardasın sanırım.SAYGILARIMLA

balıkcı
19-01-2006, 07:58
Haldun kardeşimiz kendi ayağı ile gelmiş Sami, bunu kaçırmazsın sen hadi göreyim seni.

Taygun KOCABIYIK
19-01-2006, 16:43
Haldun kardeşimiz kendi ayağı ile gelmiş Sami, bunu kaçırmazsın sen hadi göreyim seni.
1 haftaya yakın süredir rüzgar2 nickli Sami abimizden haber alınamıyor. Bulan veya görenlerin bize bildirmelerini rica ediyorum.

balıkcı
19-01-2006, 17:07
Taygun Sami benimle son yazışmamızda Samsuna izine gideceğini söylemişti.

Taygun KOCABIYIK
19-01-2006, 17:12
Taygun Sami benimle son yazışmamızda Samsuna izine gideceğini söylemişti.
Tamam o zaman sorun yok. Tatil herkesin hakkı :ninja:

katiti
19-01-2006, 18:10
taygun izne giderken adminden de izin kağıdı isteyelim mi bundan sonra :P :D :D :D

Taygun KOCABIYIK
19-01-2006, 18:13
yok mert abi merak ettim acaba bir yanlışımız oldu da abimizi kırdık mı diye.
Sende kaybolsan ortalıktan senide merak eder sorarım ;)

katiti
19-01-2006, 18:26
eyvallah taygun sağol, anladım zaten ondan takılıyorum sana:)

aserkansatı
19-01-2006, 19:11
Sami 10 gün sonra gelir...Kayınvalidesine gitti kardeşim.En az 10 gündür orada kalma süresi... :D :D :D

rüzgar2
04-02-2006, 06:21
Serkan'ın da dediği gibi belki sonları bekliyor olabilirim ama yinede burada bu bölüm altında makara-kukara güzel oluyor. Benimle ilgili daha keyifl ve eğlenceli yorumlarda yapabilirsiniz arkadaşlar bu sadece Serkan ile sınırlı olmamalı diye düşünüyorum. Ne olursa olsun birşeyleri paylamak güzeldir. Sami benimle ilgili hala araştırmalardasın sanırım.SAYGILARIMLA

ACHILLES(HALDUN YALIMLI):Önceleri siteye pek girmediğinden tanımamış biraz daha geçmesini beklemiştim...Şimdi kendisi ile biraz bilgi edindim(Kendime göre)...Sekonun dediği gibi son nokta ustası...Az,öz...Nick,i(burdaki alakasız virgül Selim abiden bulaştı bana :D ) ile doğru orantılı...O kendini her ne kadar Myceneans'ın güçlü kralı Agamemnon ile savaş tarihinin en duyarlı savaş makinesi Achilles gibi görsede o göbekle zor.. :deli:
Bence tam bir Achilles tendonu... Achilles tendonu kopan, oradan vurulan bir insan nasıl çöker kalır ise forumlarında Achilles tendonları vardır.Site üzerinde şahin gibi dolaşır..Yorum pek yapmaz ama iyi yorum yapar...
Eğer Achilles nicki kendine özgü bir nickse forum sitelerine üye olma rekortmeni..(Burdaki nickinide o yüzden değişti yanlış anlaşılma olmasın yanlış yerlere rahat takılayım diye... :D )...Kısaca sevilen bir kişi.....

aserkansatı
04-02-2006, 07:14
Aa Haldunda göbek mi var???

Taygun KOCABIYIK
04-02-2006, 07:18
Katiyen göbek falan yok Haldun abime laf söyletmem :D

aserkansatı
04-02-2006, 07:20
Kendi göbeğinle karıştırma Sami...

rüzgar2
04-02-2006, 07:22
Katiyen göbek falan yok Haldun abime laf söyletmem :D
Tamam yara var o zaman.Anlaşıldı şimdi...Yoksa senin göbeğinde photoshoplumu..Yani ağır görüneyim diye fotolarınla oynanmışmı... :D :D :D

rüzgar2
04-02-2006, 07:26
Benden önce davranıp yazmış...Oğlum göbeğin büyüklüğü değil işlevi önemli.. :deli:

rüzgar2
04-02-2006, 07:33
Var var olmazmı..Yada ben yanlış foto gördüm...Sırf bu yüzden dalamıyormuş...Ağırlık falan kar etmiyormuşş.Arkadaşları Haldun niye dalmıyorsun deyince kırıldım abi deyip konuyu göbeğinden uzaklaştırıyormuş.Arkadaşlarıda neye kırıldığını anlamıyorlarmış..Ayıp olur dedikodu yaptık...Tagun da bir Haldun abi bende dalmak istiyorum nasıl malzeme alırım deyince dökmüş işini tabi Bizim Taygunda kızarmış çocuk bu konu nasıl açıldı diye....Seko bunları sen oku Haldun okumasın...

uzman
04-02-2006, 07:38

:( :'( :(

rüzgar2
06-02-2006, 00:15
Madem moderatörleri ele aldık peki niye Seko yok diyenler,Sekoyu kolluyomu diyenler olmuştur..Seko kardeşim sırf bu yüzden yazıyorum bunları yanlış anlaşılma olmasın diyerekten.... :deli: Yalnız burada bir ayrıcalık yapacağım onun evlilik öncesini ve sonrasını yazacağım...Nede olsa Amasyadaki az dostlarımdandır.Hatta gerçek kardeşimdir...

aserkansatı:

Serkan evlenmeden önce:Tam bir balık hastası her müsait saniye balığa gitmek onun en büyük zevkidir...Onun için zaman mekan hiç önemli değildir...Akşamları bile balığa gider..Biraz asabi olduğunu kendide kabul eder...Temizlik olayına fazla girmez...Alkolu özellike balıkta birayı benim gibi çok sever...Hiç bir güç onu balığa gitmekten alıkoyamaz ama.....

Serkanın eşiyle evlenme sebebi:İlk çıktıkları zaman Havva(eşi) hemen bir kamış aldı ve her balığa gittiğimizde o da geldi,balıktan zevk alıyormuş gibi yaptı..O sıralar nişanlıyken bile Seko özggürce balığa gidebiliyor rahat rahat program yapabiliyordu.Bir gün hiç unutmam bana "lan sami Vallaha bu kız tam kafa dengi balığa bile bizle geliyor" demişti gülerek ben "Evet sekocum çok şanslısın " derken içim kan ağlamıştı..Kardeşimin o yüzündeki sevgi balık hevesi ifadesinin bir gün söneceğini düşünmek beni bitirmişti :'( ....Ama bir gün gelmişti....

Seko Havva tarafından yakalandıktan(aynı balık gibi) sonra:Tam bir balık hastası her müsait saniye gitmek için elinden geleni yapar ancak nafile..Akşamları balığa gitmekmi,gündüzleri bile zorken...Asabiyetten hiç bir şey kalmadı aynı benim abim gibi...Eskiden şahin gibi iken şimdi muhabbet kuşu :D Sinirleri çekildi.Temizlik olayına fazla girmezdiiiii bekarken şimdi her cumartesi veya pazar balığa gitme saati sekonun temizliği bitirdiği saattir...Hiç bir güç onu balığa gitmekten alıkoyamazdııı bekarken şimdi öyle bir gücün olduğunu anladı...Yalnız şimdiki geçerli ve çok güzel,(Allah nazardan saklasın) bahanesi Arda Deniz adında bir oğlu var...(Aklımın bir köşesinde çocuk yapma sebebi bahane üretmekten sıkıldığı için diye bir şüphe var..Ama iyiki yapmışlar tam bir şeker oğlu var)..
Neyse aklıma geldikçe ekleme yaparım ama sonuç hiç bir zaman değişmez ben onu çok seviyorum...

Taygun KOCABIYIK
06-02-2006, 00:43
Vahhhh serkan abi vahhh acıklı bir brezilya dizisi gibi hayat hikayesi daha doğrusu balık hikayesi :D

Taygun KOCABIYIK
06-02-2006, 00:58
Sami abi balığa düşkün biri. İstediğinde gider istediğinde döner kafasına göre hareket edermiş zamanında. Ama serkan abi artık onunla gitmediği için oda gitmez dostum keyif almadıktan sonra ben keyif alsam ne yazar der ve balığa gitmez. Genelde balık olsada olur olmasada maksat göl havası alıp 2 bira içip keyif çatmak. Kendisi avlandığı bölgelerin taktiklerini çok iyi bildiği için yeni ve değişik yöntemler aramaz forumda genelde geyik,sohbet bölümlerinde takılıp eğlenir. Bazı balık avlama konularınada konuyu dağıtan kişi olarak katılıp ne yapıp eder ve serkan abiyle sohbet moduna geçer :D

rüzgar2
06-02-2006, 02:06
Balığımı yiyeyim yorumları göndereyim... ;)

aserkansatı
06-02-2006, 02:13
Madem moderatörleri ele aldık peki niye Seko yok diyenler,Sekoyu kolluyomu diyenler olmuştur..Seko kardeşim sırf bu yüzden yazıyorum bunları yanlış anlaşılma olmasın diyerekten.... :deli: Yalnız burada bir ayrıcalık yapacağım onun evlilik öncesini ve sonrasını yazacağım...Nede olsa Amasyadaki az dostlarımdandır.Hatta gerçek kardeşimdir...

aserkansatı:

Serkan evlenmeden önce:Tam bir balık hastası her müsait saniye balığa gitmek onun en büyük zevkidir...Onun için zaman mekan hiç önemli değildir...Akşamları bile balığa gider..Biraz asabi olduğunu kendide kabul eder...Temizlik olayına fazla girmez...Alkolu özellike balıkta birayı benim gibi çok sever...Hiç bir güç onu balığa gitmekten alıkoyamaz ama.....

Serkanın eşiyle evlenme sebebi:İlk çıktıkları zaman Havva(eşi) hemen bir kamış aldı ve her balığa gittiğimizde o da geldi,balıktan zevk alıyormuş gibi yaptı..O sıralar nişanlıyken bile Seko özggürce balığa gidebiliyor rahat rahat program yapabiliyordu.Bir gün hiç unutmam bana "lan sami Vallaha bu kız tam kafa dengi balığa bile bizle geliyor" demişti gülerek ben "Evet sekocum çok şanslısın " derken içim kan ağlamıştı..Kardeşimin o yüzündeki sevgi balık hevesi ifadesinin bir gün söneceğini düşünmek beni bitirmişti :'( ....Ama bir gün gelmişti....

Seko Havva tarafından yakalandıktan(aynı balık gibi) sonra:Tam bir balık hastası her müsait saniye gitmek için elinden geleni yapar ancak nafile..Akşamları balığa gitmekmi,gündüzleri bile zorken...Asabiyetten hiç bir şey kalmadı aynı benim abim gibi...Eskiden şahin gibi iken şimdi muhabbet kuşu :D Sinirleri çekildi.Temizlik olayına fazla girmezdiiiii bekarken şimdi her cumartesi veya pazar balığa gitme saati sekonun temizliği bitirdiği saattir...Hiç bir güç onu balığa gitmekten alıkoyamazdııı bekarken şimdi öyle bir gücün olduğunu anladı...Yalnız şimdiki geçerli ve çok güzel,(Allah nazardan saklasın) bahanesi Arda Deniz adında bir oğlu var...(Aklımın bir köşesinde çocuk yapma sebebi bahane üretmekten sıkıldığı için diye bir şüphe var..Ama iyiki yapmışlar tam bir şeker oğlu var)..
Neyse aklıma geldikçe ekleme yaparım ama sonuç hiç bir zaman değişmez ben onu çok seviyorum...
Yazdıklarının hepsi doğrudur,çünkü kardeşim Sami hep doğruları yazar...İyi ki tanımışım onu...Kardeşim benim...

rüzgar2
06-02-2006, 03:02
Sami abi balığa düşkün biri. İstediğinde gider istediğinde döner kafasına göre hareket edermiş zamanında. Ama serkan abi artık onunla gitmediği için oda gitmez dostum keyif almadıktan sonra ben keyif alsam ne yazar der ve balığa gitmez. Genelde balık olsada olur olmasada maksat göl havası alıp 2 bira içip keyif çatmak. Kendisi avlandığı bölgelerin taktiklerini çok iyi bildiği için yeni ve değişik yöntemler aramaz forumda genelde geyik,sohbet bölümlerinde takılıp eğlenir. Bazı balık avlama konularınada konuyu dağıtan kişi olarak katılıp ne yapıp eder ve serkan abiyle sohbet moduna geçer :D
Eveeet yedim sardalyayı yazayım(Laf aramızda besin değeri çok yüksekmiş sardalyanın balıklar arasında..Öğrenciyken çok yerdik Manisada özledim aldım ve yedik oğlum eşim ve ben)...
Aynen söylediklerine katılıyorum tago...Yalnız özelliklede Seko olmadan balığa gitmem.Amaç muhabbet olsun konuşalım dertleşelim...Balık olunca tabiki onun zevki başkadır..Yeni ve değişik yöntemler aramaz anca geyik yapar demişsin :'( ...Yok aslında öyle ama bu sitede çok şey öğrendim...Çok güzel bilgiler aldım sezonda bunları en iyi şekilde kullanacağım..Ama kendimde bilgi verecek kapasite olmadığını bildiğim için açığımızı geyikle sohbetle kapatıyorum...Konu değiştirme olayına da katılıyorum onu yapmamaya özen göstereceğim...Herşeyin aslında bir yeri var forumumuzda.... :)

Ama hiç bir zaman program yapmam istediğim zaman balığa giderim veya başka bir yere..Yani tam bir kazağım.. :D Kazaklık hoş olmadı şöyle diyelim karşılıklı anlayış ve onun sonucu rahat hareket... ;)

balıkcı
06-02-2006, 03:22
Sonunu iyi bağlamışsın Sami kardeşim besin bakımından hamsi ve alabalık çok verimlidir vucut için şimdi listeme sardalyayı da ekledim(gördüğün gibi virgülleri es geçiyorum)

rüzgar2
06-02-2006, 03:33
Sonunu iyi bağlamışsın Sami kardeşim besin bakımından hamsi ve alabalık çok verimlidir vucut için şimdi listeme sardalyayı da ekledim(gördüğün gibi virgülleri es geçiyorum)
Abi görmedin zannettim..O yazıyı yazarken aklıma sen geldin bende hemen senin o meşhur virgülünüde koyayım dedim.. :)(Laf aramızda virgül çok hoşuma gidiyor ve senin yazılarını öyle görmek benim hoşuma gidiyor.Tarz meselesi) .Sonu iyi bağlamışsın diyorsun sende kazaksın tamam anlaşıldı..Aslında bunları burada yazmamamız lazım kılıbık arkadaşlarımızın gücüne gider.... :D :D :D :D :dans: :dans: :deli:

Bir Dost
21-02-2006, 08:55
Bu beni ilgilendir bir kılıbık olarak :'( :'( araştırdım kılıbıkla kazak erkek arasında ne fark var diye ve sonunda buldum arkadaşlar Kılıbık erkekle ,kazak erkek arasında 10 dakika fark var kılıbık hemen yapıyor ; kazak erkek 10 dakika sonra eeee teknik olarak başka fark olduğunu sanmıyorum :dans: :deli:

Bir Dost
21-02-2006, 11:48
Şu nasıl bilirsinize bir iki birşeyde ben yazmak isterim daha önce de çok yazmak istedim ama hep birşeyler durdurdu beni
İmbat :Sevdalı adam körfezin isparozlarına sevdalı bir yönetici sıfatında herkesle iyi geçiniyor nede olsa admin fazla yorum yapmayayımda başıma bir hal gelmesin seni tebrik ediyorum Tago böyle bir sitede bizleri buluşturduğun için sağol
DiZzy Taygunun kankası olduğu için o da balık hastası belliki kızlarınve Taygununda hastası fazla söze ne hacet..
Balıkçı Sitemizin Almanya konsolosu Tecrübeli bir balıkçı ve bence bu adam balıkçılık adına bir kitap yazmalı 50 bin satacağına eminim o resimlerle anlatmasına bayılıyorum abi iyiki varsın iyiki burdasın birde abi sana bir tavsiyem var senin şu solucanlara elde ve evde yapılmış besinleri verme nede olsa gazete kağıtlarını yıkadığın için besin değeri düşüyor dışarıdan alacağın samanlı kağıt hem seni yıkamaktan kurtarır hemde besin değeri çok yüksektir :D :deli: yine bir düşün istersen...
Levrek :Ağır abi heleki sooon zamanlarda mesajımın altına hiç cevap yazmaz, olsun varsın yazmasın ama burda söylemeden edemiyeceğim ben ön yargı denilen illetin bir kurbanı olarak o nu çok üzdüm ve kırdım bu nedenle benimle konuşmaz hemde bunları o zamanlar isteyerek kasti yaptım ama kendisi uslubunu ve tarzını hiç bozmadı ama o na bir özür borçluyum ve senden özür dilerim Erol abi ;;;vee yoruma devam çok usta bir balıkçı ki bunu hem yazılarıyla hemde yorumlarıyla oldukça belli ediyor etliye sütlüye fazla karışmıyor yazması gerektiği yerde parmakları klavye ye gidiyor(benim gibi her şeye atlamıyor )yani eleştirici kişiliği ne gelince birinci sınıf diyebilirim siteye katkılarından dolayı teşekkür ederim.......
Cotoni Bizim cotoni tilki gibi adam geceleri sitede takılır gündüzleri hiç girmezdi ne oldu bir ava kurban mı gitti bilinmez ortalarda yok küstürdük herhalde artık gel coto...fazla naz aşık usandırır yeni gelin gibi nazlıdır kendisi Ha bu arada beni hiç sevmez bende onu sevmem ne diyeyim bunları yazarken içinden geldiği gibi yazacağım diye kendime söz verdim
aserkansatı Sitenin ağır toplarından bu adam; bu adama nedeyim ben yaa herşeye hep iyi yönüyle bakıyor(nasıl beceriyor onu bilmiyorum)dert babasımı bilmem ama herkesi dinliyor ve site için ne gerekiyorsa yapıyor iyi bir balıkçı ama amasyada biraz çaptan düşmüş gibi sanırım balık oyunlarıyla idare ediyor peki ya izmir oraya kendini bir atarsa sanırım körfezde balık kalmayacak acısını körfezden çıkaracak Sitenin güzin ablası sana saygılar ada......
svelto69:Fazla tanımıyorum ama beni bilen bilir hep üstüme olmayan işleri kendime vazife bilirim evet nerde kalmıştık fazla tanımıyorum ama adamım kelimesinden nefret ettiğini biliyorum bu nedenle sakın ha o varken adamım kelimesini kullanmayın bak ben korkudan sekoya yazdığım yorumun sonunda o hataya düşecektim ki son anda aklıma geldi yazmadım ;;yazmadım değil korkudan yazamadım :D ha kanka sözünü seviyor bunu diyebilirsiniz bu söz serbest iyi bir arkadaş ve iyi bir balıkçı dortu olduğunu biliyorum bunu nerden çıkartın derseniz arkadaşını söyle senin kim olduğunu söyleyeyim derler ya bu balıkçı dostum seko ve rüzgar2 ile iyi geçindiğine göre sorun yok demekki iyiii birde tatlı su avcılığını seviyor sazan yayın ve turna avından çok hoşlanıyor bu tabili sitedeki izlenimlerim yanılıyor olabilirim vedo arkadaşım yaradandan ötürü kula saygı duyarım o nedenle sanada saygılarımı sunuyorum seni daha çok tanımak dileğiyle.....
Uzman Hah uzman bu sitenin tüm ihtiyaçları ondan sorulur bakkal,manav,kasap,hakim doktor ne varsa ona sorun o herşeyin uzmanı :deli: :deli: :D Ali abi seni seviyorum bee ne diyeyim iyi bir arkadaş dahada öte çok iyi bir dost;;;sitedeki yorumlarına bayılıyorum bazen psikolog ruhlu ,bazen ufak bir çocuk, bazen iyi bir gözlemci iyi bir komedyen iyi bir balıkçı vs vs vb.gibi şeyler işte ....Sitenin olmazsa olmazı onsuz rastgelsin alemini düşünemiyorum
Katiti:Çok iyi bir Balıkçı ve balıkçı dostu resimli avlara bayılıyor avlan ve resmini çek ;;sistemi bu ,analiz raporu söylüyor belgelerim var o na göre sıcak kanlı hiç bir kırıcılığı yok (yani benim gibi tıpkı ben mazlum süt dökmüş kedi gibi kafasına vur lokmasının al)haydaa adamı anlatırken konu bana geldi kardeşim siteye kattıkların yazıların ve yorumların için sağol sevgilerimle kardeşim....
rüzgar2:Kendi adıma tanımakta çok geç kaldığım fakat tanıdığımdada büyük bir onur duyduğum Sami abi ye en azından yarattığı fırsat için teşekkür ederim ilk başlarda kanım ısındı tartıştık kanım ısındı beni kızdırdı kanım ısındı onu kızdırdım kanım ısındı ve şimdi seni tanıdığıma o kadar memnunum ki anlatılacak gibi değil siteye geldin site canlandı her ama her konuda çok ilginç şeyler yazdı hareket verdi siteye taze bir kan gibi girdi çok neşeli ve Allah onun neşesini hiç bozmasın iyi bir balıkçı buna eminim söz hakkı kendindeyken lafını koyar o nu ilgilendiren konulara başkası yorum yaparsa acayip kızar (ben bir ara ayarını yemiştimde ordan tecrübeliyim )neşeli Sami abi sana yaptıklarım için özür dilerim bilirim ki özür dilememide istemessin böyle şeyler seni utandırır :D ama başta söz verdim ya içinden ne gelirse yazacam hazmetsen iyi olur;; aaa devam Sekonun kankisi yani seko o nun ada....(lan yine yazacaktım svelto69 bize kızacaktı )seko onun kankası seko ile uğraşmasa o gün işleri sanki tersine gidecek hoş sekoda ondan farklı değil bunların eline verecen sazı atışıp dursunlar iyiki burdasın abi ve her zaman burda kalman dileğiyle sevgiler ........
clavicula:Bak şimdi bu arkadaş 2 mesaj yazdı gitti biliyorum ki gelecek ben diyorum ki can beladan uzak dur yok kurban olduğum Allah bunları bana sanki parayla veriyor şimdi diyeceksinizki adam sana birşey dememişki olsun abi ben bu tiplere bayılıyorum yahu uğraşacak biri daha ve sanki bu tipler benim için yaratılmış bunların yanında kendimi dolma yapmak için biberi oyan bir ahçı gibi hissediyorum aleti ne kadar iyi çevirirsem dolma okadar güzel olacak gibi geliyor sanırım bu konuda usta bir ahçıyım :deli: ;)

levrek
21-02-2006, 15:18
Sevgili Can,kimseye kırgınlığım yoktur,son zamanlarda işlerimin yoğunluğundan dolayı fazla katılımcı olamıyorum,hep birlikte varız,ben teşekkür ederim,sevgilerimle

aserkansatı
21-02-2006, 17:09
Kardeşim Can...Nasıl özlemişim muhabbetini... Adamım daha sık takıl siteye, özletme kendini... ;) ;) ;)

katiti
21-02-2006, 18:06
Can teşekkür ederim :)

sen de bu siteye çok şey katıyorsun, arada zaman zaman tatsızlık olabiliyor, malum internet'in yüz yüze iletişimden eksik kaldığı nokta: ifadeyi tam veremiyorsun! önemli olan kırgınlık olamadan, tekrar gönülleri alarak devam etmek :) .

rüzgar2
21-02-2006, 19:03
Evet Sevgili Can gerçekten çok güzel yazmışsın..Benimde sana kırgınlığım olmadı üstelikte pek sevmem kırgınlığı aslında ama herşey unutuldu...İlerleyen günlerde kafam yerine gelince(şuan öyle değil) bende bir kaç bir şey yazarım sana.. ;) Sadece şu dikkatimi çekti yukarıdaki yorumlarında onu değerlendirmek istedim...Sitenin ağır topu Serkan demişsin...Bunu nasıl öğrendin,kimden duydun,kim söyledi sana şaştım kaldım... :dans: :dans:
Şaka bir yana tartışmamız oldu ama herşey bitti şimdi....Son yaptığımız muhabbetten sonra bende seni sevdim.....Herşeyin daha da güzel olması dileğiyle..Haa bir de unutma serkandan sonra sveltop var... :D Onada sitenin ağır arap topu yazabilirsin...

Taygun KOCABIYIK
21-02-2006, 21:48
Can abi yorumların için teşekkürler.
Demişsin ki herkesle iyi geçiniyor. Bunun yönetici olmamla bir ilişkisi yok. Genel olarak insanlarla iyi geçinirim. Kimsenin tavuğuna kışt demem, uzlaşmacı bir adamımdır.
Fazla yorum yapmamam konusunda ise şunu söylemek istiyorum "biliyosan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar" sözünü kendime prensip edinmişimdir. Biliyorsam konuşurum bilmiyorsam pek yorum yapmam. Balık muhabbeti olursa susmam ama aynı hikayeyi 10 sefer anlatıp karşımdakine ezberletmeden rahat etmem :D

Anıl ÜNALAN
21-02-2006, 23:30
Can abi çok teşekkür ederim ama kızları çok seviyo demişin benim kızlara olan ilgim balıklara olan ilgimin yarısı bile değildir..

HALDUN YALIMLI
22-02-2006, 00:14
Var var olmazmı..Yada ben yanlış foto gördüm...Sırf bu yüzden dalamıyormuş...Ağırlık falan kar etmiyormuşş.Arkadaşları Haldun niye dalmıyorsun deyince kırıldım abi deyip konuyu göbeğinden uzaklaştırıyormuş.Arkadaşlarıda neye kırıldığını anlamıyorlarmış..Ayıp olur dedikodu yaptık...Tagun da bir Haldun abi bende dalmak istiyorum nasıl malzeme alırım deyince dökmüş işini tabi Bizim Taygunda kızarmış çocuk bu konu nasıl açıldı diye....Seko bunları sen oku Haldun okumasın...

Sami :P sırf seni yalancı çıkarmamak için bir resimimi gönderiyorum.SAYGILARIMLA

rüzgar2
22-02-2006, 00:22
Yürü be Haldun ne keyif o kıskandım vallaha..İç bakalım iç...Göbek olayına gelince harbiden iyi tahmin etmişim Taygun kıskansın.... :D

Abi acilen spora başlamalısın...(Diyene bak..)

Bir Dost
22-02-2006, 11:21
Can abi yorumların için teşekkürler.
Demişsin ki herkesle iyi geçiniyor. Bunun yönetici olmamla bir ilişkisi yok. Genel olarak insanlarla iyi geçinirim. Kimsenin tavuğuna kışt demem, uzlaşmacı bir adamımdır.
Fazla yorum yapmamam konusunda ise şunu söylemek istiyorum "biliyosan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar" sözünü kendime prensip edinmişimdir. Biliyorsam konuşurum bilmiyorsam pek yorum yapmam. Balık muhabbeti olursa susmam ama aynı hikayeyi 10 sefer anlatıp karşımdakine ezberletmeden rahat etmem :D
Sevgili Taygun herkesle iyi geçinmeni yöneticiliğine dayamak istemedim arada bir virgül olmalıydı yorum fazla yapmayayım derken bunu vurgulamak istemişim Selim abinin virgüllerinden birtanesini araya koydum yanlış anlama sakın yöneticiliğinle hiç bir alakası yok seni bilirim ....

Bir Dost
22-02-2006, 11:25
Can abi çok teşekkür ederim ama kızları çok seviyo demişin benim kızlara olan ilgim balıklara olan ilgimin yarısı bile değildir..
Oğlum ben adamı fotografından anlarım bir adam manken gibi duruyor ve objektife bakmıyorsa o adam kızlarla acayip ilgilidir gel anlaşalım kızlara olan ilginle balıklara olan ilgin fifti fifti anlaştıkmı??

Bir Dost
22-02-2006, 11:28
Haydaa Anıla cevap verdik te Haldun abide aynı durmuş;;;ama yok bee Haldun abinin göbeyi var.O belli oldu

HALDUN YALIMLI
22-02-2006, 18:07
Sami kardeş bu resim senin için orjinal olarak yayınlanıyor :) :) :) :) :)

rüzgar2
22-02-2006, 19:47
Haldun işte sen busun ya..İlk resimin photoshoplu olduğunu anlamıştım zaten...Ne söyleyim konduramadım o göbeği sana.. :deli:

katiti
23-02-2006, 01:30
abi benim göbek de photoshop aslında ama öyle güzel yapmışlar ki namussuzlar, gerçek hayatta görenler de göbek var zannediyorlar :deli: :deli: :deli: .

aserkansatı
23-02-2006, 19:05
Haldunum hangisi fotoshop bu resimlerin?Vah vah vah... :'( :'( :'(