PDA

Tüm Versiyonu Göster : Bunun İçin Bir Yıl Bekledik

rüzgar2
31-12-2005, 01:01
BU OLAY İÇİN BİR YIL BEKLEDİK..ÇOK GÜZEL GÜNLERİMİZDE OLDU KÖTÜ GÜNLERİMİZDE,BOL PARALI GÜNLERİMİZDE OLDU BEŞ KURUŞSUZ GÜNLERİMİZDE,MUTLU GÜNLERİMİZDE OLDU MUTSUZ GÜNLERİMİZDE,BALIKLI GÜNLERİMİZDE BALIKSIZ GÜNLERİMİZDE...TABİKİ ANLADIK HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK....SONUNDA BEKLEDİĞİMİZ OLAY GELDİ ACISIYLA TATLISIYLA.....

[Only Registered Users Can See Links] ([URL=[Only Registered Users Can See Links])[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

uzman
31-12-2005, 03:52
Sami kardeşimin önderlik ettiği bu yılbaşı konusunda kendisine en samimi duygularımla katılıyorum. Tüm forum üyelerinin yeni yıllarını kutlarım. Umarım 2005 yılını bizlere aratmayan, sağlık başta olmak üzere, mutluluk ve huzur yanında hani biraz da paralı bir 2006 yılı geçirmesini temenni ediyorum.
Tüm insanlığın yeni yılı kutlu olsun. Barış başta olmak üzere, açlığın ve yoksulluğun çiçek virüsü gibi yok olduğu bir dünya diliyorum.
Saygılarımla...

rüzgar2
31-12-2005, 03:57
BURAYA ŞU NOTUDA EKLEMEK İSTERİM; MAİL ATARAK YILBAŞINI KUTLAYAN TAGO YA TEŞEKKÜRLER.ÇOK İNCE BİR DAVRANIŞ,DÜŞÜNCE...

aserkansatı
31-12-2005, 04:53
Yeni yıl barış,sağlık ve mutluluk getirsin sevgili arkadaşlarım.Hepinizin tüm dilekleri yerine gelsin inşallah...

mustfer
31-12-2005, 22:17
Kahkahalar, yeni heyecanlar, bebekler, düğünler, eğlence ve tatlı sürprizler olsun...
Tatlılar olsun, kazandibi, tarçınlı kurabiyeler, elmalı kekler, şekerli kahveler...
Ayrılıklar olmasın.Buluşmalar olsun, kavuşmalar olsun...
Kayıplar, depremler afetler, hastalıklar, açlık olmasın...
Kırgınlıklar, anlaşmazlıklar, ayrılıklar, yalanlar olmasın...
Doyum olsun, yudum yudum. "Biz" olsun, "ben" olmasın...
Livarlar boş olmasın, balık dolsun yetecek kadar,
Sağlık olsun...
En önemlisi... Sevgi olsun... Saygı olsun...

2006'nın altında başarı ve mutluluk sizlerle olsun...

Aşkolsun! Daha ne olsun...
YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN!