PDA

Tüm Versiyonu Göster : Böbrek dostu eşkına

delvel
31-12-2008, 18:53
Bu balığın kafasının içerisinde istiridye incisini andıran,atletizm diski şeklinde süt beyazı yassıca bir taş/kıkırdak varmış.bu taşı kurutup ezip limonsuyun atıp içiyormuşsun taşı düşürüyormuş.

Taygun KOCABIYIK
31-12-2008, 19:08
[Only Registered Users Can See Links]

delvel
31-12-2008, 22:22
teşekkürler bende böbreklerde kum var biraya fazla dayandığım veya sogukta kaldığım zaman hayatım kayıyor sanki:D en kısa zamanda eşkına avına cıkmam veya pazarda bulup almam lazım ayrıntılı bilgiyi yükleyen (arkadaş veya abimden) Allah razı olsun..:)

dilki
01-01-2009, 15:18
Arkadaşlar böbrek olayıyla benimde aram iyi değil!!!Eşkina olayını deneyeceğim umarım iyi gelir!!!Bilgiler için teşekkürler!!

kocabalık
08-01-2009, 11:08
Bu balığın kafasının içerisinde istiridye incisini andıran,atletizm diski şeklinde süt beyazı yassıca bir taş/kıkırdak varmış.bu taşı kurutup ezip limonsuyun atıp içiyormuşsun taşı düşürüyormuş.

Arkadaşlar aynı şeyi bende bliyorum ben uzun zamandan beri yakaladıgım işkine taşlarını eritip içiyorum. faydası var mı yokmu kesin emin değilim ancak iki yıl arayla mercimek kadar iki böbrek taşı düşürdüm. birde biz ezilip te kullanmadık.sadece taşları limon suyuna attık bikaç gün içerisinde o alçı taşı gibi olunca içtik.bi de unutmadan taşları balığı pişirmeden önce çıkarın yoksa erimiyorlar. sağlıklı günler dileğiyle hepinize rastgele