PDA

Tüm Versiyonu Göster : Olta istedim zıpkın verdi :)

adainternetcafe
14-05-2009, 15:50
Arkadaşlar bende yeni başlayacam bu spora ama sıgarayı bıraktıracak bir spor dalı gibi. Yüzme becerim fazla olmasada kıyılarda ve kayalık kesimlerde avlanmayı düşünüyorum. Bugun bütün hazırlıklarımı tamamladım ve yarın nasip olursa ilk defa suyun dibine dalacam. Nasıl başladığını bende bilmiyom dün arkadaşımdan olta istedim yarın balığa giderim diye güldü ve bana al bunları dedi . Zıpkın,Palet,Maske ve boru (ismini bilmiyom) verdi. Verdiğinden beri cuma günü gelmez oldu . Forumlarda kurt gibi dolanıyorum . Aranızda ANTALYA'lı arkadaşlar varsa yarın arkadaşlarımla birlikte Küçük Çaltıcakta başlıcam ama korkuyorum :)

Ne tavsiye ederseniz. Yarın oltalarımı mı ? Yoksa Zıpkınımı Yanıma alayım :)

Taygun KOCABIYIK
14-05-2009, 16:27
İkisinide yanına al derim. Önce zıpkınla dalarsın zaten bata çıka 1-2 saatte yorulursun. Daha sonra oltayla avlanırsın.
Bu arada isminizi ve yaşınızı bilmediğimden hitapta kusur etmiş olabilirim imzanızı doldurursanız seviniriz.

adainternetcafe
14-05-2009, 16:43
Bende öğle düşündüm ama şimdi yerimde duramıyorum :) nasıl geçiçek acaba . Şİmdi yeniyim ilk girişim ne yapmalıyım suyun altında yani hareketler filan varmı eğitim gibi kendi kendime yapabileceğim birşey.

Taygun KOCABIYIK
14-05-2009, 17:33
[Only Registered Users Can See Links]
bu linkten gerekli bilgilere ulaşabilirsin.
Jak hoca bu işin kitabını yazmış biridir.

adainternetcafe
14-05-2009, 18:55
çok saol bakalım yarını bekliyecem eğer yakalarsam resimleri yollayacam :D

adainternetcafe
14-05-2009, 19:35
bu arada arkadaşın verdiği zıpkının ucu üçlü şeytanın asası gibi :) benzetme iyi oldumu bilmiyorum ama :) siz nasıl bir zıpkın ucu tercih edersiniz . bendeki zıpkın iş görürmü :D

küçükyalı34
27-06-2010, 21:58
su yuta yuta örenirsin :D

ocaklar
28-06-2010, 22:31
önce can sonra canan diyerek gir suya..sınırları zorlamadan garanti sularda denemeler yap..zamanla alışırsın.suyun altını bi kere gördünmü zaten geri dönüşün olmaz.. sende erenlere karışır gidersin..

ejder_balikci
28-11-2010, 20:37
Arkadaş sen gel beni hep kötü bil bu işi yapmadan önce senin konunun bir altında bulunan senkop belgeselini bi izle olmadı bir daha seyret 1 değil tam 10 defa düşün öyle yap bu işi olmazmı!!!

Ahmet TARİH
28-11-2010, 21:54
Arkadaş sen gel beni hep kötü bil bu işi yapmadan önce senin konunun bir altında bulunan senkop belgeselini bi izle olmadı bir daha seyret 1 değil tam 10 defa düşün öyle yap bu işi olmazmı!!!

Mustafa abi bu Aydın kardeş en son mesajı yazdıktan sonra bir daha mesaj yazmamış. Yani 2009 dan beri ortada yok. Yoksa seni dinlemedide !!! Allah korusun diyecem ama.

Aydın kardeş iyimisin aramızdamısın? bir ses ver