PDA

Tüm Versiyonu Göster : tüm üyeleeeer.!!????bakın hele...

mufi
05-01-2006, 00:59
;) arkadaşlar bir bakın hele onlarca üyesi olan bu sayfada onca zamandır aktif haberleşen faal katılımcı sayısı iki elin parmakları kadar.. nedir bu hal???
bu siteyi ziyaret eden tüm balıkcılar...bana kulak verin..hepinizin vardır bir edeceği laf.
nerelerdesiniz... yazın..çizin..döktürün..korkmak yok..çekinmek yok..ancak
kuralları aşmadan.. güzellikler içinde ..bir türk insanına yakışır biçimde..asil..nazik..kollayıcı..egitici..

bu mesajımızı tüm faal olmıyan arkadaşlarımıza göndermeliyiz.derim ben..
ya sizler??? ;)

katiti
05-01-2006, 04:55
+1

paylaşımcı olalım +rep :D .

Epidermoid_Karsinom
05-01-2006, 07:20
bu tur internet sitelerinde insanlar dost ve arkadas kazaniyorlar. mufi arkadasimin yazdiklarinin altiina imzami atarim.

balıkcı
31-01-2006, 03:21
Yazılarınızla bizlere katılın arkadaşlar mufi arkadaşımızın dediği gibi korkmak, çekinmek, sıkılmak yok bu site hepimizin her birimizin katkılarıyla daha,da ilerleyecek daha çok dost arkadaş sahibi olacağız vede balık avında bilgilerimizi paylaşarak bilgileneceğiz YAZIN balıkcı dostlar.

Taygun KOCABIYIK
31-01-2006, 03:26
Yazılarınızla bizlere katılın arkadaşlar mufi arkadaşımızın dediği gibi korkmak, çekinmek, sıkılmak yok bu site hepimizin her birimizin katkılarıyla daha,da ilerleyecek daha çok dost arkadaş sahibi olacağız vede balık avında bilgilerimizi paylaşarak bilgileneceğiz YAZIN balıkcı dostlar.
Selim abi çok haklısın yazı yazandan para talep etmiyoruz.
Hele bir şey sorun bir şeyi merak edin. Biz kimin ne kadar bilip bilmediğini tahmin edemiyoruz belki benim eskiden beri bildiğim basit bir şey sizlerin çok işine yarıycak derdinize derman olacak.
Katılımlarınızı bekliyoruz :)

Anıl ÜNALAN
31-01-2006, 18:14
Hakikatten Muvaffak abi sana katılıyorum.Çok doğru bir yere değinmişin...

iboturka
31-01-2006, 20:12
ben bu siteyi [Only Registered Users Can See Links]'ten buldum iyiki de bulmuşum benim hiçbir sıkıntım yok ama daha da geliştirebiliriz...:D:D:DMÜKEMMEL SİTE

balıkcı
31-01-2006, 20:23
ben bu siteyi [Only Registered Users Can See Links]'ten buldum iyiki de bulmuşum benim hiçbir sıkıntım yok ama daha da geliştirebiliriz...:D:D:DMÜKEMMEL SİTE
Bunun için uğraşıyoruz İbrahim kardeşim her birimizin katkısı olması lazım bu siteye ki bilgilerimizi birleştirip çoğaltalım.

baraküda07
27-08-2006, 18:39
evet arkadaşlar haklısınız aktif olmayan arkadaşlar lütfen sizde katılın katılım nekadar çok olursa okadar büyür bu site ve büyüdükçe daha çok dikkat çeker ve bazı yetkililer görür belkide. bu balıkçılar birşeyler yapmaya çalışıyor bizimde yardımımız olsun derlerde bazı sorunlar çözülür belki.....